1

Tema: Blondines stereotipas

Blondines stereotipas. Viskas, ka apie tai manote smile

2

Re: Blondines stereotipas

Mito apie Blondinio "protinguma" kaltininke yra MERLIN MONRO... Ji buvo izymi, ji buvo pirmoji zvaigzde kurios plaukai buvo shviesus.. smile Todel ir gime tie visi pikti bajeriukai apie blondiniu durnoma.. visa tai padare piktas pvydas.

3

Re: Blondines stereotipas

Siaip joa, Marilyn Monroe, galima sakyti, buvo pirmoji sviesiaplauke aktore. Taciau prie blondines stereotipo susidarymo itin prisidejo vyrai ir per kara isigalejusi moteru emancipacija. "Kol stiprioji lytis kariavo, du trečdaliai dailiosios lyties atstovių perėmė jų postus, darbus. O kai šie grįžo, nebenorėjo vėl tapti namų šeimininkėmis. Buvę karininkai sunkiai rasdavo savo vietą, negaudavo darbo ir baiminosi būti priklausomi nuo moterų. Įskaudintos savimeilės vyriškiai – kaip atsaką – paleido į pasaulį kvailos šviesiaplaukės klišę." (Istrauka is DELFI).

4

Re: Blondines stereotipas

oi kaip nekenciu kai man taip sako tu blondine nieko nesupranti ir nemoki.

5

Re: Blondines stereotipas

man, tik tai pasako ant juoko siaip klasiokai, bet siaip gaunu gerus pazymius tai visi zino, kad as ne durna big_smile

6

Re: Blondines stereotipas

jei nenori but blondine apsilankyk kirpykloje ir keisk plauku spalva......

7

Re: Blondines stereotipas

nesamone.. blondine tai nera plauku spalva, tai gyvenimo budas smile vien nuo to, kad plaukai sviesus blondine dar tikrai netampi.. bet is kitos puses tikrai uzjauciu naturalias sviesiaplaukes, i kurias ziurima kaip i standatines blondines

8

Re: Blondines stereotipas

nu nezinau kaip ten su tais standartais, bet juk niekas nepaneigs, kad tikrai yra tu standartu besilaikanciu sviesiaplaukiu panu smile

9

Re: Blondines stereotipas

Taip, Aleksandrai, yra. Bet yra ir sviesiaplaukiu, lauzanciu si stereotipa, ir karjeros aukstumu siekianciu savo protu smile

10

Re: Blondines stereotipas

bet kartasi brunetems buna atleistina uz koki nevykusi elgesi ar isiblaskyma...nevadina blondine....o vat jei esi sviesi tai iskart trumpai ir aiskiai blondine....

11

Re: Blondines stereotipas

Panos jus panos... Svarbiausia bukit savim... Nieks nesureiksmina tos jusu plauku spalvos, jei pacios neprisiprasot... Daugeliui labai tinka sviesus plaukai, o ir berniokus traukiat del to... wink
O siaip tai, jei kas nepatinka, tai galit pasikeist... Pvz.: nusiskuskit plikai... big_smile tongue big_smile (tada gales jus forsais vadint) big_smile

12

Re: Blondines stereotipas

Isvada viena: blondine - tai gyvenimo budas! big_smile

13

Re: Blondines stereotipas

Kaip kam... smile

14

Re: Blondines stereotipas

Donatas, 18 parašė:

Kaip kam... smile

Argi nuo plauku spalvos priklauso smegenu vingiu kiekis? Ar plauku spalva lemia intelekto lygi?

15

Re: Blondines stereotipas

Nea... Plauku spalva lemia TIK isvaizda... Ir as nesuprantu kas cia ta nesamone sugalvojo apie situ sviesiaplaukiu gyvunu durnuma... big_smile tongue big_smile

16

Re: Blondines stereotipas

Pasiskaityk pirmus postus ir suprasi! smile

17

Re: Blondines stereotipas

Ne nu cia tai bajeris... Klinkt klinkt... Nu isvis... big_smile tongue big_smile

18

Re: Blondines stereotipas

O dar sakai, kad tu brunete big_smile

19

Re: Blondines stereotipas

Klinkt klinkt... Nesupranti nieko VIIIIISISKAI... Blondine prasneko... big_smile big_smile big_smile

20

Re: Blondines stereotipas

Vija, 24 parašė:

nesamone.. blondine tai nera plauku spalva, tai gyvenimo budas smile vien nuo to, kad plaukai sviesus blondine dar tikrai netampi.. bet is kitos puses tikrai uzjauciu naturalias sviesiaplaukes, i kurias ziurima kaip i standatines blondines

as esu naturali blondine tai daznai isgirstu, kad as peroksidine esu  ar man...ir tai siutina...ir tas nusistattymas kad blondines nieko nemoka ir nezino...