41

Re: Blondines stereotipas

Blondine zodis kartais nebutinai gali nusakyti merginos prota. Mane irgi kartais vadina blondine, bet nieko blogo nematau, nes kartais megstu elgtis kaip blondine big_smile Tiesiog juk kartais reikia atipalaiduoti smile

42

Re: Blondines stereotipas

apie blondine geriausiai pasako anekdotai-geresnio stereotipo nebereikia

43

Re: Blondines stereotipas

o man patinka- pasakai kokia nesamone, o tada akytemis klyn-klyn ir tau atleista, dievinu savo plauku spalva big_smile Ji man suteikia tiek daug pasiteisinimu wink

44

Re: Blondines stereotipas

va kaip Ingrida mano apie blondines; tai ka tipo blondines is inkubutoriaus pabegusios visos ir taip pat visos galvoja ir masto?nu jau ne!! o si plauku spalva kaip ir Mantei man patinka.

45

Re: Blondines stereotipas

spalva tikrai grazi, bet ne visom deja tinka.. smile ypac tom, kurios saknis juodai dazo big_smile

46

Re: Blondines stereotipas

Vaiva, 17 parašė:

va kaip Ingrida mano apie blondines; tai ka tipo blondines is inkubutoriaus pabegusios visos ir taip pat visos galvoja ir masto?nu jau ne!! o si plauku spalva kaip ir Mantei man patinka.

tau tai tikrai tinka big_smile

47

Re: Blondines stereotipas

darius> kad as naturali esu nlondine ir ju nesu daziusi va

48

Re: Blondines stereotipas

Vaiva, 17 parašė:

darius> kad as naturali esu nlondine ir ju nesu daziusi va

Na, jei nedazyti, tai lb faina:) Grazi spalva:)

49

Re: Blondines stereotipas

niu asiu bet tik nepradedam apie mano plaukus va

50

Re: Blondines stereotipas

na bet  tikrai seksi plaukai ir spalva labai puikiai tinka wink

51

Re: Blondines stereotipas

aciu aciu...bet si tema tikrai ne apie mano plaukus:D cia apie Blondiniu stereotipa

52

Re: Blondines stereotipas

as pritariu Donatui....:D po paraliais nekreipk demesio ir tiek...

53

Re: Blondines stereotipas

kaip jau daug kas sake, blondine - ne spalva, o gyvenimo budas=) pati megstu pajuokauti apie blondines, bet niekada nenoriu izeisti. normalus sviesiaplaukiai zmones neisizeidzia, o vat blondinai gali ir isizeisti..:D

54

Re: Blondines stereotipas

Auste, 18 parašė:

kaip jau daug kas sake, blondine - ne spalva, o gyvenimo budas=) pati megstu pajuokauti apie blondines, bet niekada nenoriu izeisti. normalus sviesiaplaukiai zmones neisizeidzia, o vat blondinai gali ir isizeisti..:D

mhm gerai nu viena karta neisizeisi antra trecia....bet paskui jau tai erzina kai i tave ziuri kaip i kvaila zmogu kuris nemoka mastyti...ir pan.

55

Re: Blondines stereotipas

Vaiva, 17 parašė:
Auste, 18 parašė:

kaip jau daug kas sake, blondine - ne spalva, o gyvenimo budas=) pati megstu pajuokauti apie blondines, bet niekada nenoriu izeisti. normalus sviesiaplaukiai zmones neisizeidzia, o vat blondinai gali ir isizeisti..:D

mhm gerai nu viena karta neisizeisi antra trecia....bet paskui jau tai erzina kai i tave ziuri kaip i kvaila zmogu kuris nemoka mastyti...ir pan.

jeigu tox esi, tai i tave taip ir ziuri;) o jei proto turi ir draugai bajerius uzmeta tik retkarciais, del linksmumo, tai ner cia ko isizeist:p

56

Re: Blondines stereotipas

nu as is draugu tokius bajerius galiu klausytis nes zinau kad jie zino kokia as...bet va kai einant gatve toks bajeriukas tipo atskrenda is nepazistamo tai jokio malonumo nejauciu ir tikrai juokinga jau nebesidaro

57

Re: Blondines stereotipas

o mano blondinuke yra lb grazi ir protinga smile*~

58

Re: Blondines stereotipas

atsimenu kaijp wiena drauge pasake-blondine taij karachterio bruozas o ne plauku spalwa,o jei tu esi swiesiaplauke ir tu nesi **** taij tu tikraij neblondine