1

Tema: Kaip suprast vaikinus???

Jeigu elgiesi su juo gražiai, jis sako, kad įsimylėjai, jei ne-pareiškia, jog esi išdidi. Jeigu ginčijiesi su juo, išvadina užsispyrusia ožka. Jeigu tyli, nutaria, kad neturi smegenų. Jeigu jo nemyli, stengiasi tave užkariauti. Jeigu jį dievini-palieka. jei atsisakai su juo mylėtis, pareiškia, kad jo nemyli. Jei sutinki tai daryti-tik įsitikina, kad esi pigi. Jei pasidaliji su juo problemomis, dūsauja, kad vargini. Jeigu nepasipasakoji, įsižeidžia, kad nepasitiki. Tad kaip suprasti juos?

2

Re: Kaip suprast vaikinus???

Kiekvienas vyras asmenybe:) Ieskok aukso viduriuko:)

3

Re: Kaip suprast vaikinus???

Indre, 18 parašė:

Jeigu elgiesi su juo gražiai, jis sako, kad įsimylėjai, jei ne-pareiškia, jog esi išdidi. Jeigu ginčijiesi su juo, išvadina užsispyrusia ožka. Jeigu tyli, nutaria, kad neturi smegenų. Jeigu jo nemyli, stengiasi tave užkariauti. Jeigu jį dievini-palieka. jei atsisakai su juo mylėtis, pareiškia, kad jo nemyli. Jei sutinki tai daryti-tik įsitikina, kad esi pigi. Jei pasidaliji su juo problemomis, dūsauja, kad vargini. Jeigu nepasipasakoji, įsižeidžia, kad nepasitiki. Tad kaip suprasti juos?

na apie panas ta pati galima butu rasiti tongue

4

Re: Kaip suprast vaikinus???

na kad nelabai...:) mes labiau reishkiam savo jausmus :pp

5

Re: Kaip suprast vaikinus???

Indre, 18 parašė:

na kad nelabai...:) mes labiau reishkiam savo jausmus :pp


bet ne visos !!!! vienos rodo kitos ne jus kaip ir mes kai mes pradedam kazka pasakot ar apie problemas galbet jus ir sakot ne uzkrauk mane savo problemom pas mane savu pilna !!!! kaip pikies ir sako ozis ar dar kazkaip !!! cia nuo zmogaus priklauso!!!!

6

Re: Kaip suprast vaikinus???

na gal ir taip,bet nebutina taip shaukti,Edgarai smile

7

Re: Kaip suprast vaikinus???

Indre, 18 parašė:

na kad nelabai...:) mes labiau reishkiam savo jausmus :pp

jau jus tuos jausmus isreiskiate big_smile nelabai . panos yra ziaurios smile jausmu srity

8

Re: Kaip suprast vaikinus???

kuo ziaurios?:)

9

Re: Kaip suprast vaikinus???

nu va tokios nemoku paaiskinti smile

10

Re: Kaip suprast vaikinus???

smile Prisidedu prie OVYDIJAUS.. smile
merginos ar dar negana savo asmeniniu problemu spresti kalte suverciant kalte vaikinams?? kaip manot ?? Indre jei tave paliko ar iskaudino vaikinas ieshkok problemos kodel taip atsitiko ir ja spresk. smile kodel tu skundiesi kad negali suprasti ?? ar bent stengeisi suprasti ? nemanau. Arbent bandei shneketi su tuo vaikinu kodel visis vyksta vienaip ar kitaip ? ar klausei jo ka jis galvoja ? ar klausei jo ko jis noretu ? ar zinai kaip jis isivaizuoja jusu santykius ??? smile manau kad ne. smile
tai dabar pagalvok kaip jis visa tai turetu zinoti pats ??
mes nemokam skaityti minciu! smile

11

Re: Kaip suprast vaikinus???

Rokas, 19 parašė:

smile Prisidedu prie OVYDIJAUS.. smile
merginos ar dar negana savo asmeniniu problemu spresti kalte suverciant kalte vaikinams?? kaip manot ?? Indre jei tave paliko ar iskaudino vaikinas ieshkok problemos kodel taip atsitiko ir ja spresk. smile kodel tu skundiesi kad negali suprasti ?? ar bent stengeisi suprasti ? nemanau. Arbent bandei shneketi su tuo vaikinu kodel visis vyksta vienaip ar kitaip ? ar klausei jo ka jis galvoja ? ar klausei jo ko jis noretu ? ar zinai kaip jis isivaizuoja jusu santykius ??? smile manau kad ne. smile
tai dabar pagalvok kaip jis visa tai turetu zinoti pats ??
mes nemokam skaityti minciu! smile

niekas manes nepaliko:P ir neiskaudino smile esu patenkinta ir laiminga smile)) o tokia tema sukuriau,nes ir toliau noriu tokia buti smile ir del kitu...kurios gal ir yra iskaudintos...

12

Re: Kaip suprast vaikinus???

Sneki apskritai, o taip negalima sneket... Galiu duot pavyzdi: mane pora panu uzknisa, bet jauciu, kad buciau neteisus, jei jus visas daunem vadinciau.... Tai va... Ne visi bernai tokie...
O jei kas kam nepatinka ir jei manot, kad kitiems, o ne jums reikia keistis, nusizudykit... wink

13

Re: Kaip suprast vaikinus???

Donatas, 18 parašė:

Sneki apskritai, o taip negalima sneket... Galiu duot pavyzdi: mane pora panu uzknisa, bet jauciu, kad buciau neteisus, jei jus visas daunem vadinciau.... Tai va... Ne visi bernai tokie...
O jei kas kam nepatinka ir jei manot, kad kitiems, o ne jums reikia keistis, nusizudykit... wink

na kazakip jus ne taip viska suprantat...juk ash nesakau,kad jus visi kazkokie asilai ar pan..tiesiog sakau,kad jus sunku suprast...ir tikejausi patarimo,kad jus lengviau suprast,o sulaukiau tik priekaishtu,kad tipo uzsipuolu vaikinus..:|

14

Re: Kaip suprast vaikinus???

nesakai kad asilai, bet galvoji taip wink zinom zinom wink big_smile big_smile

15

Re: Kaip suprast vaikinus???

negalvoju!!!:pp ash myliu vaikinus smile

16

Re: Kaip suprast vaikinus???

Indre, 18 parašė:
Rokas, 19 parašė:

smile Prisidedu prie OVYDIJAUS.. smile
merginos ar dar negana savo asmeniniu problemu spresti kalte suverciant kalte vaikinams?? kaip manot ?? Indre jei tave paliko ar iskaudino vaikinas ieshkok problemos kodel taip atsitiko ir ja spresk. smile kodel tu skundiesi kad negali suprasti ?? ar bent stengeisi suprasti ? nemanau. Arbent bandei shneketi su tuo vaikinu kodel visis vyksta vienaip ar kitaip ? ar klausei jo ka jis galvoja ? ar klausei jo ko jis noretu ? ar zinai kaip jis isivaizuoja jusu santykius ??? smile manau kad ne. smile
tai dabar pagalvok kaip jis visa tai turetu zinoti pats ??
mes nemokam skaityti minciu! smile

niekas manes nepaliko:P ir neiskaudino smile esu patenkinta ir laiminga smile)) o tokia tema sukuriau,nes ir toliau noriu tokia buti smile ir del kitu...kurios gal ir yra iskaudintos...

Neatsakei i klausimus posto apacioje.. smile

17

Re: Kaip suprast vaikinus???

o kodel man reiketu i  juos atsakineti?Shita tema nesukuriau su potekste "padekit,mane paliko,gailekit manes!".Man su savo berniuku gerai,jis yra atviras su manim,ash su juo taip pat ir kolkas tokiu problemu neishkyla.:)

18

Re: Kaip suprast vaikinus???

Dziugu kad Indre rupinasi visu pasauliu !
shaunuole.

19

Re: Kaip suprast vaikinus???

bet tikra teisybe Indre parase.. tikrai, gi kaip jus suprasti? o vaikinai kartais tuos klausimus ima ir ignoruoja..vat..

20

Re: Kaip suprast vaikinus???

o ka cia suprast big_smile   mes visi kiaules , isdavikai , kazanovos , pasileidelei , smile pagal mergu nuomone