1

Tema: Oralinis seksas

Ka  vaikinai padarytu del oralinio sekso?

2

Re: Oralinis seksas

tuo paciu atsilygintu merginai wink smile

3

Re: Oralinis seksas

Egidijus, 24 parašė:

tuo paciu atsilygintu merginai wink smile

na kazkaip del to abejoju smile na gal ir taip yra,bet tkr nevisada smile

4

Re: Oralinis seksas

as kalbu uz save, o ne uz visus brangioji wink
nezinau su kuo ir kaip tau ten yra, bet pas mane tik taip big_smile

5

Re: Oralinis seksas

pas mane jo nera smile ash shiek tiek priesh ji nusistacius smile cia shiaip sakau,ish to,ka girdejus smile

6

Re: Oralinis seksas

ta prasme nera? :V nemegsti kai tau daro ? wink
kad merginos daryti oralini nelabai megsta tai cia seniai pastebeta big_smile

7

Re: Oralinis seksas

Egidijus, 24 parašė:

ta prasme nera? :V nemegsti kai tau daro ? wink
kad merginos daryti oralini nelabai megsta tai cia seniai pastebeta big_smile

na ash vaikinui niekada nesu darius ir tikriausiai nedarysiu smile o apie kita tai tiek to,tyliu big_smile

8

Re: Oralinis seksas

niekada neklausyk ka kiti kalba, o pati isitikink, o susidaryti nuomone vien is nuogirdu yra nesamone smile

9

Re: Oralinis seksas

tai to kito norisi manau? :V wink gal net teko ir isbandyti wink big_smile
bet man kyla klausimas, kokios priezastys stabdo kaikurias merginas vaikinus pamaloninti burnyte? wink :V

10

Re: Oralinis seksas

na man tai kazkaip...nepriimtina ir tiek...na net nzn...ash nesmerkiu paneliu,kurios taip daro,bet pati...ne.Na gal kada nors,jau savo vyrui nebent smile na tai jau turetu but lb mylimas zmogus.Bet kuriam to tkr negaleciau .:)

11

Re: Oralinis seksas

As kaip ir Egidijus atsilyginciau tuo paciu:)

12

Re: Oralinis seksas

Egidijus, 24 parašė:

tai to kito norisi manau? :V wink gal net teko ir isbandyti wink big_smile
bet man kyla klausimas, kokios priezastys stabdo kaikurias merginas vaikinus pamaloninti burnyte? wink :V

kaip vienam straipsni skaiciau, jog merginos laiko save siek tiek auksciau uz gyvunus, ir vaikinus, joms daug svarbiau yra dvasingumas, grozis, karjera, isilavinimas.

13

Re: Oralinis seksas

na va ir kyla klausimas, kodel nepriimtina? :V del prastos higienos suprantu, kad gali buti nepriimtina wink bet save gerbiantis vaikinas tikrai neprasys merginos padaryti oralini nepalindes po dusu big_smile
kodel dar gali buti nepriimtina? :V daznai paneles sako, kad jauciasi nusizeminusios tai darydamos wink
bet jei vaikinas tuo paciu atsilygina, koks gali buti nusizeminimas ? :V :V :V

14

Re: Oralinis seksas

na pvz man tas oralinis visai nereikalingas...tai jau kazkaip..na...lytiniai organai skirti tkr ne laizymui ar pan.:D

15

Re: Oralinis seksas

oi mergyte neteisingai tu cia kalbi wink big_smile
jei dviem zmonems yra malonu tai jie dar ne tokius dalykus gali isdarineti wink big_smile big_smile

16

Re: Oralinis seksas

tai man dzin,ka kiti ishdarineja big_smile ne ash gi big_smile na mano nuomone tuo atzvilgiu yra tokia smile kitu kitokia smile tai normalu smile bet ash oraliniu tkr neuzsiimineciau (bent jau kollkas):D

17

Re: Oralinis seksas

na bet jeigu tavo vaikinas labai noretu? :V wink o tau jis butu labai brangus zmogus, ka darytum? wink

18

Re: Oralinis seksas

na man tai tikrai priimtina ir nieko zeminancio sitame reikale nematau wink
poza 69 rulez big_smile big_smile big_smile abipuse palaima ir lygybe wink

19

Re: Oralinis seksas

Egidijus, 24 parašė:

na bet jeigu tavo vaikinas labai noretu? :V wink o tau jis butu labai brangus zmogus, ka darytum? wink

jeigu noretu,o ash ne...tai ka,verstu..?

20

Re: Oralinis seksas

as nesakau, kad per prievarta verstu wink bet sakykim ivairiais budais lenktu link to reikalo, stengtusi itikti, rodyti daug demesio, kad tik gautu ko nori smile big_smile