21

Re: Oralinis seksas

Indre, 18 parašė:

na man tai kazkaip...nepriimtina ir tiek...na net nzn...ash nesmerkiu paneliu,kurios taip daro,bet pati...ne.Na gal kada nors,jau savo vyrui nebent smile na tai jau turetu but lb mylimas zmogus.Bet kuriam to tkr negaleciau .:)

Galiu duoti 100% jei tu savo vyrui to nedarysi jis susiras kuri tai padarys..:D

22

Re: Oralinis seksas

joaaaa, cia tai 200% tiesa

23

Re: Oralinis seksas

Indre, 18 parašė:

pas mane jo nera smile ash shiek tiek priesh ji nusistacius smile cia shiaip sakau,ish to,ka girdejus smile


man kazkaip idomu, kaip galima zinoti, kas tau patinka ar nepatinka is to, ka kiti pripasakojo? tai cia tas pats, jeigu tau pasako, kad tavo geriausia drauge yra blogas zmogus ir tu nusistatai pries ja, nes tu kazka girdejai? smile
o jeigu i klausima, ka vaikinai padarytu del oralinio, tai manau, kad normalus vaikinas nieko nedarytu, o tiksliau susirastu miela mergina, kuri nera nusistaciusi pries oralini ir dziaugtusi kartu su ja gyvenimu smile lovoje taip pat smile

24

Re: Oralinis seksas

Indre, 18 parašė:

pas mane jo nera smile ash shiek tiek priesh ji nusistacius smile cia shiaip sakau,ish to,ka girdejus smile

teko pazinoti viena pana panasiai mastancia..Irgi sakydavo kad nenori nepatix..Bet viena kart kazkaip pabande, ir...Gavosi tixliai kaip toj reklamoj.."Karta paragavus nenorejo sustot.."..:D

25

Re: Oralinis seksas

big_smile na ash gi nesakau,kad NIEKADA..:) gal kada nors...nors...:D ai,kaip bus,taip smile gal kada ir pati uzsinoresiu pabandyti smile bet jei vaikinas link to suks,nedarysiu smile nebent pati kada ishmastysiu smile
ir man beje,lb kvaila mintis,kad jei vyrui to nedarysiu,jis isheis pas kita...na negi tai taip svarbu...?

26

Re: Oralinis seksas

ne tai kad svarbu ar nesvarbu, bet manau, kad jeigu jau jis bus tavo vyras, tai po penkiu metu vedybinio gyvenimo misionieriaus poza bus igrysusi iki gyvo kaulo smile

27

Re: Oralinis seksas

Vija, 24 parašė:

ne tai kad svarbu ar nesvarbu, bet manau, kad jeigu jau jis bus tavo vyras, tai po penkiu metu vedybinio gyvenimo misionieriaus poza bus igrysusi iki gyvo kaulo smile

teisingai vija sako wink

beto koks gali buti smerkimas zmoniu del to kad jie uz oralini sexa?
nebent vaiku tarpe kur visos kurios savo vaikinui padare oralini vadinamos "ciulpikemis" taip dar pasitaiko... po to zinoma ishsivysto kompleksas beviaik visam gyvenimui.

Cia panasiai kaip viename anegdote :
"Susitinka du naujieji rusai, vienas klausia
- kaip pas tave seimyninis gyvenimas?
- Na visai neblogai, skustis nera ko. O kaip tau su zmona?
- na kaip cia tau pasakius ..... zinai mano zmona labai jau aristokratishka....
- kaip suprasti?
- na, supranti... ji nieko i burna be peilio ir sakutes neima....
"

bet gryzatant prie temos, yra du skirtingi dalykai, daryt oralini ir daryt norint.
Nes visada matosi kad panelei nepatinka o daro tik del to kad vaikinas noretu to...
zinokite jau tada geriau nedaryt
kai suprasite kad sexas nera daromas pacia juodziausia nakti, uzsidengus langus keliom uzuolaidom ir po keliom koldrom ir tai tik ishskirtiniu atveju kai vaika darote.. tada gal kazkas pasikeis.

28

Re: Oralinis seksas

Vija, 24 parašė:

ne tai kad svarbu ar nesvarbu, bet manau, kad jeigu jau jis bus tavo vyras, tai po penkiu metu vedybinio gyvenimo misionieriaus poza bus igrysusi iki gyvo kaulo smile

o yra ne vien misionieriaus poza smile

29

Re: Oralinis seksas

AS ATLYGINCEU TUO PACIU IR LABAI ........

30

Re: Oralinis seksas

Indre, 18 parašė:
Vija, 24 parašė:

ne tai kad svarbu ar nesvarbu, bet manau, kad jeigu jau jis bus tavo vyras, tai po penkiu metu vedybinio gyvenimo misionieriaus poza bus igrysusi iki gyvo kaulo smile

o yra ne vien misionieriaus poza smile

tai gerai kad nors tiek zianai wink big_smile big_smile big_smile
gal tavo darugas ir bus patenkintas :V wink

31

Re: Oralinis seksas

na zinot,pagal jus atrodo,kad vaikina galima patenkinti tik oraliniu budu...Na nemanau,kad ta itiesa...Tikiu,vaikinams to norisi.Gal ten tkr laaaabai malonu (ash kaip mergina,to niekada nesuzinosiu) smile Bet vistiek tai nera toks dalykas,be kurio jau mylejimasis taptu nuobodus ir rutinishkas smile Na cia mano nuomone wink

32

Re: Oralinis seksas

tai tu paprasyk vaikino, kad tave oraliniu budu pamalonintu ir pajausi kas per malonumas wink
na gal ir nebus toks kaip bachurams, bet tikrai ne prastesnis wink big_smile

33

Re: Oralinis seksas

o ta ash jau zinau tongue

34

Re: Oralinis seksas

indre, jau antroj tokioj pacioj temoj reiskies kad tau nepatinka. bet.. LABAI AKTYVIAI reiskies big_smile galiu lazintis, kad taip sneki tik tam, kad kas nors tave itikintu ar pasiulytu pabandyt big_smile juk kuo labiau vaidina neprieinamas, tuo labiau nori ;] kaip ir anoj temoj sake, kas labai garsiai rekia "ne", tas labiausiai apie tai galvoja ;] ir dar kazkas teisingai kelis kartus sake, kol nebandei, nezinai kas tai tokio, nesnekek apie tai smile pabandysi, negalesi sustot, tokia yra TIESA, ne mano tiesa, bet visu smile

35

Re: Oralinis seksas

Aleksandras, 21 parašė:

indre, jau antroj tokioj pacioj temoj reiskies kad tau nepatinka. bet.. LABAI AKTYVIAI reiskies big_smile galiu lazintis, kad taip sneki tik tam, kad kas nors tave itikintu ar pasiulytu pabandyt big_smile juk kuo labiau vaidina neprieinamas, tuo labiau nori ;] kaip ir anoj temoj sake, kas labai garsiai rekia "ne", tas labiausiai apie tai galvoja ;] ir dar kazkas teisingai kelis kartus sake, kol nebandei, nezinai kas tai tokio, nesnekek apie tai smile pabandysi, negalesi sustot, tokia yra TIESA, ne mano tiesa, bet visu smile

galvok,ka nori:p bet lazybas savo prakishtum big_smile ir tokioj pacioj nesireishkiu...na nebent tau tas pats yra ir oralinis,ir analinis...ir bandyt nei noriu nei ka.Ir kas per "nebandei,neshnekek?" Ash juk ir sakau,kad nenoreciau bandyt!Isheina taip,kad negali kalbet apie tai,ko pats esi neishbandes.Virshune......

36

Re: Oralinis seksas

TAIP big_smile nu pati pagalvok, argi kazko neparagavus galima sakyti, kad tai neskanu ? taip daro tik mazi vaikai, kurie suka veida nenoredami paragaut, ir rekdami kad neskanu, kol per prievarta burnon neikisi ir pajaucia, kad tikrai skanu smile pamenu gi as.. jaunesniu broliu turejau big_smile zodz, daugiau mastyk, maziau snekek, mano pozicija tokia smile

37

Re: Oralinis seksas

Indre 18 jau vien del to kad cia tiek dauk prirasinejai tau butina pabandyti..Tavo lupytes putlios atrodo gerai, tikrai patix kuriam tai darytum..Bent jau man grazus vaizdas butu..:D

38

Re: Oralinis seksas

jo Indre pabandyk vien del musu;)

39

Re: Oralinis seksas

Andrius, 25 parašė:

jo Indre pabandyk vien del musu;)


cia tai gerai pasakyta wink big_smile big_smile big_smile big_smile

40

Re: Oralinis seksas

Cia manau turejo omeny ne del ju, o jiem big_smile