401

Re: Oralinis seksas

Nebutina parašė:
Tomas parašė:
Ele parašė:

Neįsivaizduoju sueities be blowjob.
Be to, manau, kad oralinio nebuvimas gali turėti nemalonių pasekmių, kurių pasekoje vaikinas, mėgstantis oralinį ir jo negaunantis, gali eiti pas tas, kurios nesišlykšti tokiais dalykais.
Sekse turėtų būti laisvas atviras abipusis supratimas ir bendravimas ;]

http://bendraukime.lrytas.lt/isklausyki … girsti.htm

o kokios mintys apie tai butu? mano vienintele mintis - uzuojauta to straipsnio autores vyrui.

negi siais laikais dar tokiu kvailiu atsiranda ir dar po padu sedi bei kiancia, manau kad is tokiu geri maniakai darosi big_smile tai va is kur pas mus tu maniaku visokiu privista per tokias va ale zinancias apie seksa big_smile

O tu skaitei iki galo juk ji raso kad vyras buvo nuklydes pas kitas. Panasu kad jis ir po siai dienai ta daro. Ir jei ji jauciasi laiminga kai vyru neduoda sekso o jis pasiemas pas kitas. Tai ta moterys yra tikras ligonis.

402 (redagavo Nebutina 2014-11-22 14:41)

Re: Oralinis seksas

Arturas parašė:
Nebutina parašė:
Tomas parašė:

http://bendraukime.lrytas.lt/isklausyki … girsti.htm

o kokios mintys apie tai butu? mano vienintele mintis - uzuojauta to straipsnio autores vyrui.

negi siais laikais dar tokiu kvailiu atsiranda ir dar po padu sedi bei kiancia, manau kad is tokiu geri maniakai darosi big_smile tai va is kur pas mus tu maniaku visokiu privista per tokias va ale zinancias apie seksa big_smile

O tu skaitei iki galo juk ji raso kad vyras buvo nuklydes pas kitas. Panasu kad jis ir po siai dienai ta daro. Ir jei ji jauciasi laiminga kai vyru neduoda sekso o jis pasiemas pas kitas. Tai ta moterys yra tikras ligonis.

va kad ji jo nekencia tai faktas, bet as kalbu jis kencia budamas su ja ta prasme, nes as isvis negauciau spjauciau i ja ir butu adjos amigos manes cia nebuvo big_smile jis arba visiskas mazochistas arba jau net nzn kas toks big_smile

403

Re: Oralinis seksas

Nebutina parašė:
Arturas parašė:
Nebutina parašė:

negi siais laikais dar tokiu kvailiu atsiranda ir dar po padu sedi bei kiancia, manau kad is tokiu geri maniakai darosi big_smile tai va is kur pas mus tu maniaku visokiu privista per tokias va ale zinancias apie seksa big_smile

O tu skaitei iki galo juk ji raso kad vyras buvo nuklydes pas kitas. Panasu kad jis ir po siai dienai ta daro. Ir jei ji jauciasi laiminga kai vyru neduoda sekso o jis pasiemas pas kitas. Tai ta moterys yra tikras ligonis.

va kad ji jo nekencia tai faktas, bet as kalbu jis kencia budamas su ja ta prasme, nes as isvis negauciau spjauciau i ja ir butu adjos amigos manes cia nebuvo big_smile jis arba visiskas mazochistas arba jau net nzn kas toks big_smile

O gal ji gerus pinigus varto. Is turtingos seimos. Nes dazniausiai visi ligoti zmones buna tie kurie vaikysteje buvo visko perteke. O jis sau alfonsauja ir eina kitas mergas drozia.

404

Re: Oralinis seksas

Arturas parašė:
Nebutina parašė:
Arturas parašė:

O tu skaitei iki galo juk ji raso kad vyras buvo nuklydes pas kitas. Panasu kad jis ir po siai dienai ta daro. Ir jei ji jauciasi laiminga kai vyru neduoda sekso o jis pasiemas pas kitas. Tai ta moterys yra tikras ligonis.

va kad ji jo nekencia tai faktas, bet as kalbu jis kencia budamas su ja ta prasme, nes as isvis negauciau spjauciau i ja ir butu adjos amigos manes cia nebuvo big_smile jis arba visiskas mazochistas arba jau net nzn kas toks big_smile

O gal ji gerus pinigus varto. Is turtingos seimos. Nes dazniausiai visi ligoti zmones buna tie kurie vaikysteje buvo visko perteke. O jis sau alfonsauja ir eina kitas mergas drozia.

bet kokiu atveju kaip sakoma cia jau sadisto ir mazochisto pora vienam patinka kankinti o kitam kenteti tai maji velniai jei jiems gerai man asmeniskai tokie dalykai nepatiktu ir tokios net i zmonas neimciau isvis kam tos zmonos uzsikari viena visam gyvenimui neee nereikia big_smile

405

Re: Oralinis seksas

Juozapota parašė:

Ir net pamoina žėt kaip seniai jaunesnių ieškosi.

prajuokinai big_smile nori pasakyt kad pati tai jau ieskaisi jaunesniu uz save? na nzn bet pastebejimas is gyvenimo toks kad moteris butu uz vyra viresne bent 1 diena, cia jau yra retas atvejis as jau nekalbu kad moteris uz vyra keliais metais vyresne poroje wink

406

Re: Oralinis seksas

Juozapota parašė:

Taigi blemba čia paprasčiausia logika. Jei nuoširdžiai nori, kad žmogui būtų malonu, tai tau suteikia net savotišką malonumą jo pasitenkinimas. Ir nematau čia nieko blogo. Tiesiog mūsų tuščia šiuolaikinė visuomenė taip išpūtė šitą reikalą, kad panom principai randas, o baxurai reikalauja per daug. Ir apskritai čia tik dviejų žmonių reikalas jų lytinis gyvenimas. Nesakau, kad čia turi būt kažkoks tabu, bet nematau ko čia diskutuot.

jiooo

407

Re: Oralinis seksas

tame negali buti prievartos
tik savanoriskai

408

Re: Oralinis seksas

gali.jei tavo mylimas prasys nepadarysi?:::024

409

Re: Oralinis seksas

epanomi parašė:

gali.jei tavo mylimas prasys nepadarysi?:::024

prievarta ir prašymas skirtingi dalykai.

410

Re: Oralinis seksas

pirma turi padaryti man

411

Re: Oralinis seksas

Daiva parašė:

pirma turi padaryti man

nuskambėjo, kaip ultimatumas: arba padarai man, arba aš tau nedarau big_smile

412

Re: Oralinis seksas

turi matytis, kad partneris tuo megaujasi, o ne slykstisi.
jauni bernai slykstisi patys daryt, bet nori kad jiems butu daromas oralinis, kiek zinau

413

Re: Oralinis seksas

Daiva parašė:

turi matytis, kad partneris tuo megaujasi, o ne slykstisi.
jauni bernai slykstisi patys daryt, bet nori kad jiems butu daromas oralinis, kiek zinau

Sutinku, kad daug maloniau, kai matai, jog partneris tuo mėgaujasi.
Na, antrą teiginį/ spėjimą, mano manymu, galima būtų ir merginoms pritaikyti.

Bet kuriuo atveju, turėtų būti abipusis susitarimas.

414

Re: Oralinis seksas

Na ka jus cia rasot? Daiva, kodel tu kalbi uz visus? Nu yra tokiu kompleksuotu vaikinu ir merginu su primityviu mastymu, tada ir stebisi kodel lovoje viskas monotoniska ir nuobodu, jei visada misionierium myletis be preliudiju, be naujoviu, tai aisku, tada vienas is partneriu eis i kaire ir ieskos su kuo bus geriau. Malonumas didesnis, kada matai, kad partnerei gera wink

415

Re: Oralinis seksas

o gal man malonu kai kazkam nepatinka,kai naudoju smurta ir prievarta.worst maniac in lithuania:::a16

416

Re: Oralinis seksas

Neisivaizduoju sekso be abipusio oralinio

417

Re: Oralinis seksas

Daiva parašė:

turi matytis, kad partneris tuo megaujasi, o ne slykstisi.
jauni bernai slykstisi patys daryt, bet nori kad jiems butu daromas oralinis, kiek zinau

nemeluojam gal... big_smile

418

Re: Oralinis seksas

Kiek gyvenime turejes draugiu visos tai dare

419

Re: Oralinis seksas

Gedas parašė:

Kiek gyvenime turejes draugiu visos tai dare

o kiek darei tu?

420

Re: Oralinis seksas

asmeniskai 1 543 253,34 kartus.