421

Re: Oralinis seksas

Tai jei žaidžiat vaikų žaidimus "kas pirmas", kaip kad tamstai viršuje parašiusiai, tai yra tam 69 big_smile

422

Re: Oralinis seksas

423

Re: Oralinis seksas

As galvoju..normalus vyras jaucia pasitenkinima moters fantazijas pildidamas..,o ne ja prievartaudamas,ar konors prisiprases...

424

Re: Oralinis seksas

As galvoju,kad normalus vyras jaucia malonuma,moters fantazijas pildidamas ,o ne ja prievartaudamas ,..ar konors prisiprases,kas praktiskai yra taspats .....

425

Re: Oralinis seksas

Daiva teisi..,kai jaunas buvau tik save patenkinti norejosi..,o mergina jausdavai pazemines ir skubejai pries draugus pasigirti..Tai visai nepanasu i intimu gyvenima.))  ..todel merginos,kurios tai supranta ..nori subrendusiu vyru ...))

426

Re: Oralinis seksas

Robertas parašė:

As galvoju..normalus vyras jaucia pasitenkinima moters fantazijas pildidamas..,o ne ja prievartaudamas,ar konors prisiprases...

aciu

427

Re: Oralinis seksas

Robertas parašė:

Daiva teisi..,kai jaunas buvau tik save patenkinti norejosi..,o mergina jausdavai pazemines ir skubejai pries draugus pasigirti..Tai visai nepanasu i intimu gyvenima.))  ..todel merginos,kurios tai supranta ..nori subrendusiu vyru ...))

butent

428

Re: Oralinis seksas

Oj Robertai, tik nereikia. Manau, kad tai kaip tik vyrai nori ivairoves, o merginos dazniausiai slykstisi. Vien tema apie seksa buna joms slykstu, tai ka jau kalbet apie oralinius, pozas ir visa kita.

429

Re: Oralinis seksas

Ponaitissss parašė:

Oj Robertai, tik nereikia. Manau, kad tai kaip tik vyrai nori ivairoves, o merginos dazniausiai slykstisi. Vien tema apie seksa buna joms slykstu, tai ka jau kalbet apie oralinius, pozas ir visa kita.

Manyciau kad jos slykstisi tik virtualioj erdvej, vengia kalbet apie seksa, vaidina nesugadintus angeliukus, o realybej visos ciulpia, tratinasi kaip kralikai ir t.t. big_smile

430

Re: Oralinis seksas

oralinis nuostabu, tiek duoti, tik ji gauti:::807

431

Re: Oralinis seksas

69 darot ir nebus tokiu dalyku kad jis manes nepatenko ar atvirkščiai.

432

Re: Oralinis seksas

negi rimtai nėra oralinio sekso norinčių merginų ? big_smile netikiu, už pinigus didelius dosniai padarot ir taip tongue
o jei litų nėra, kas tada ? sad

433

Re: Oralinis seksas

tada daraisi pats sau,jei tau taip galva skauda.

434

Re: Oralinis seksas

užskaitau  big_smile

435

Re: Oralinis seksas

viskas puiku,jeigu abiems partneriams priimtina ir teikia malonumą.

436

Re: Oralinis seksas

Kiekvienam savo :::001

437

Re: Oralinis seksas

Visos sekso formos yra priimtinos, daromos be prievartos ir teikiančios malonumą abiems partneriams wink aš pati asmeniškai nieko blogo/žeminančio nematau nei oralinio ar kitokio sekso daryme ar gavime, ir turbūt pati negalėčiau įsivaizduoti sėkmingų ilgalaikių santykių tik su vaginaliniu seksu (nekalbu už kitus smile)

438

Re: Oralinis seksas

seksas yra gerai sveika be ju nebutu gyvybes

439

Re: Oralinis seksas

Neda parašė:

Visos sekso formos yra priimtinos, daromos be prievartos ir teikiančios malonumą abiems partneriams wink aš pati asmeniškai nieko blogo/žeminančio nematau nei oralinio ar kitokio sekso daryme ar gavime, ir turbūt pati negalėčiau įsivaizduoti sėkmingų ilgalaikių santykių tik su vaginaliniu seksu (nekalbu už kitus smile)

Na tikra tiesa smile

440

Re: Oralinis seksas

Arturas parašė:

seksas yra gerai sveika be ju nebutu gyvybes

Va čia man patinka- analinis seksas-oho kiek gyvybės bus...kartais peržengiamos ribos ir žmogui kai kurie organai ne tam duoti ..