441

Re: Oralinis seksas

rita parašė:

Va čia man patinka- analinis seksas-oho kiek gyvybės bus...kartais peržengiamos ribos ir žmogui kai kurie organai ne tam duoti ..


Patinka analinis seksas?.. Net jei tai butu vienintelis budas kaip issigydyti hemoroju (jei kada atsirastu), vistiek tas budas neatrodytu patrauklus smile ...

442

Re: Oralinis seksas

Rasa parašė:
rita parašė:

Va čia man patinka- analinis seksas-oho kiek gyvybės bus...kartais peržengiamos ribos ir žmogui kai kurie organai ne tam duoti ..


Patinka analinis seksas?.. Net jei tai butu vienintelis budas kaip issigydyti hemoroju (jei kada atsirastu), vistiek tas budas neatrodytu patrauklus smile ...

teta.. čia buvo sarkazmas smile)

443

Re: Oralinis seksas

rita parašė:
Arturas parašė:

seksas yra gerai sveika be ju nebutu gyvybes

Va čia man patinka- analinis seksas-oho kiek gyvybės bus...kartais peržengiamos ribos ir žmogui kai kurie organai ne tam duoti ..

Vat būtinai kažkas turi ateiti į kiekvieną sekso temą, ir pamoralizuot/pasibaisėt, paaiškint, kas kam skirta, o kam ne. Iš oralinio irgi nelabai gyvybės gaunas, tai viskas, visi rišam su tuo. Ir apskritai - nuo šiol seksas tik giminės pratęsimui. Užsinorėjo mat bedieviai malonumo....

444

Re: Oralinis seksas

kvaila tema kvaili ir zmones kurie raso nesamones

445

Re: Oralinis seksas

Pritariu Nedai... sexas tai tas kas teikia malonuma abiems....

446

Re: Oralinis seksas

Tema, kaip visas pasaulis big_smile visiems patinka malonumai....

447

Re: Oralinis seksas

Nagi nagi , paplepam ir šia tema, turiu daug patirties, todėl galiu daug ką šia tema pasakyti

448

Re: Oralinis seksas

Vaclovas parašė:

Nagi nagi , paplepam ir šia tema, turiu daug patirties, todėl galiu daug ką šia tema pasakyti

tik is pradziu lupas nusisluostyk... big_smile

449

Re: Oralinis seksas

Juste parašė:
rita parašė:
Arturas parašė:

seksas yra gerai sveika be ju nebutu gyvybes

Va čia man patinka- analinis seksas-oho kiek gyvybės bus...kartais peržengiamos ribos ir žmogui kai kurie organai ne tam duoti ..

Vat būtinai kažkas turi ateiti į kiekvieną sekso temą, ir pamoralizuot/pasibaisėt, paaiškint, kas kam skirta, o kam ne. Iš oralinio irgi nelabai gyvybės gaunas, tai viskas, visi rišam su tuo. Ir apskritai - nuo šiol seksas tik giminės pratęsimui. Užsinorėjo mat bedieviai malonumo....

Kai apsišiksi prie stalo sėdėdama tada gal susimąstysi kam ištampyta  analinė anga skirta...

450

Re: Oralinis seksas

Modestas parašė:
Rasa parašė:
rita parašė:

Va čia man patinka- analinis seksas-oho kiek gyvybės bus...kartais peržengiamos ribos ir žmogui kai kurie organai ne tam duoti ..


Patinka analinis seksas?.. Net jei tai butu vienintelis budas kaip issigydyti hemoroju (jei kada atsirastu), vistiek tas budas neatrodytu patrauklus smile ...

teta.. čia buvo sarkazmas smile)

Niekur neįmanoma normaliai diskutuot, nes ištraukiama iš konteksto arba nesugebama skaityt pažodžiui. Gerai kad bent vienetai yra suprantančių,normaliai mąstančių  ir sugebančių suprast tai kas sakoma.
Drožkitės kur tik norit-bet esminis iš mano pusės klausimas- vyrams irgi tai jau tapo normalu -ane? sulaukiu laiškų su tokiais norais.

451

Re: Oralinis seksas

Normalu tai kas priimtina dviem žmonėm ir nereik viešai rėkaut kas kam tinka ir patinka smile

452 (redagavo Juste 2015-02-07 19:06)

Re: Oralinis seksas

rita parašė:

Kai apsišiksi prie stalo sėdėdama tada gal susimąstysi kam ištampyta  analinė anga skirta...

Kultūros proveržis tai superinis...

Man diagnozių nenustatinėkit, nebent esat mano ginekologė ir žinot viską apie mano lytinį gyvenimą, ką aš darau, ko nedarau wink

Esat gerokai subrendus moteris, o šnekat kaip piemenka. Koks Jūsų reikalas, ir kodėl jaučiat pareigą moralizuot užsiiminėjantiems oraliniu/analiniu ar dar kokiu nors?

453

Re: Oralinis seksas

Juste, spaudžiu dešinę!

454 (redagavo Rasa 2015-02-07 20:48)

Re: Oralinis seksas

Juste parašė:
rita parašė:

Kai apsišiksi prie stalo sėdėdama tada gal susimąstysi kam ištampyta  analinė anga skirta...

Kultūros proveržis tai superinis...

Man diagnozių nenustatinėkit, nebent esat mano ginekologė ir žinot viską apie mano lytinį gyvenimą, ką aš darau, ko nedarau wink

Esat gerokai subrendus moteris, o šnekat kaip piemenka. Koks Jūsų reikalas, ir kodėl jaučiat pareigą moralizuot užsiiminėjantiems oraliniu/analiniu ar dar kokiu nors?

Juste, gal tai buvo visai ne moralas, o tik... pasidalinimas sava patirtimi wink ...

455

Re: Oralinis seksas

jus cia atsargiau komentuokit, nes is komentaru matosi kuri bande kuri nebande... big_smile

456

Re: Oralinis seksas

jei kas nepatinka, piskitės į šikną... hahaha ;DDD o man kadangi viskas super tai vanosiu aš į putę ;DD

457

Re: Oralinis seksas

profesoriux parašė:

jus cia atsargiau komentuokit, nes is komentaru matosi kuri bande kuri nebande... big_smile

Nu taip jau. Kažkokios primityvios išvados. Tai jei žmogus pvz. pasisako už arba yra neutralios pozicijos dėl gėjų/lesbiečių, tai automatiškai jis/ji yra gėjus/lesbietė?

Jūs praleidžiat esmę - jei žmogui kažkas nepriimtina, jis to ir nedarys, bet būdamas kultūringas ir nepils pamazgų ant kitų, kuriems tas priimtina. Man pvz. visiškai neįdomu būtų plakt vyrą su botagu ir - nežinau, kas ten dar vyksta, bet, sakykim - kokiu batų kabluku į kaktą lupt, bet aš nepuolu rėkt, kad kokios iškrypelės ir iškrypėliai, kaip jūs galit, gi šitaip šlykštu, o kaktoj skylė liks!!! Tegu užsiima, manęs tas niekaip neliečia.

458

Re: Oralinis seksas

rita parašė:
Arturas parašė:

seksas yra gerai sveika be ju nebutu gyvybes

Va čia man patinka- analinis seksas-oho kiek gyvybės bus...kartais peržengiamos ribos ir žmogui kai kurie organai ne tam duoti ..

Lupos irgi nesukurtos buciuotis. Bet kazkodel tai niekam neuzkliuva.

459

Re: Oralinis seksas

Galit asmeniskai parasyt, kurioms patinka uzsiimti oraliniu seksu.

460

Re: Oralinis seksas

Jei abiems gerai, tai ko ne :]