461

Re: Oralinis seksas

Saunuole Juste smile

462 (redagavo Naglis 2015-04-28 01:40)

Re: Oralinis seksas

Oralinis seksas vadinamas kunilingu arba feliacija. Jis kyla natūraliai, partneriui užuodus feromonus. Tačiau toks procesas reikalauja atitinkamo lytinio išprusimo. Jo neturintys žmonės oralinį seksą gali palaikyti pažeminimu. 
Dažniausia klaida - grubumas. Malonumas virsta skausmu ir kančia.
Patarimas - niekada neprašykite partnerio (-ės) suteikti oralinio malonumo. Tai gaunama tik jo arba jos iniciatyva. O pakoreguoti atliekančiojo veiksmus galima švelniais patarimais.

463

Re: Oralinis seksas

Mergos ciulpe, ciulpia, ir ciulps! wink

464

Re: Oralinis seksas

Sergio, na kam tu jas nervini. Jei jau tavo tokia nuomonė, tai kam ją garsini. Mes apie moteris blogai kalbėsim - jos mums keršys. Kam tas karas?

465

Re: Oralinis seksas

O moterys ,kurios vyru mastymo neperpratusios ir "soka pagal vyru duda". Juk ne moteru tera ismislas(oral, ypac anal)...☺tikiuosi sitokios forumu temos daugeliui akis atvers.

466

Re: Oralinis seksas

Oralinis, - tai kai prota zodziais pi..  smile

467

Re: Oralinis seksas

nesuprantu, kaip galima nenoreti oraliniio daryti ar ji priimti.....

468

Re: Oralinis seksas

man nelabai pasiseke xD pats esu dares trims panelems, ale nesu gaves grazos big_smile labai jau tos lietuves lauzosi xD uzknisa tongue

469

Re: Oralinis seksas

dalija parašė:

O moterys ,kurios vyru mastymo neperpratusios ir "soka pagal vyru duda". Juk ne moteru tera ismislas(oral, ypac anal)...☺tikiuosi sitokios forumu temos daugeliui akis atvers.

Cia yra nzn kas yra orgazmas realus mastymas kaip tu mastai tongue kai suzinosi tada ir oralinis ir analinis patiks tau tongue tik itariu su tokiu mastymu kaip tavo nenuvaziuosi iki orgazmu big_smile o tai reiskia esi viena ios daugelio kurios tik teorija zino o praktikos nifiga arba daznaiusiai tik savanaudzius turejusi lovoje big_smile Kadangi tos kurios zino ka yra orgazmas paprastai kiek zinau nesilauzo siuo atveju big_smile

470

Re: Oralinis seksas

erika parašė:

nesuprantu, kaip galima nenoreti oraliniio daryti ar ji priimti.....

Cia protingos merginos mintys smile Pritariu jos mintims, tik priezasciu buna ivairiu ir pagrindine, tai bernu savanaudiskumas, bei nenoras patenkinti merginu, o tik patiems pasitenkinti big_smile Nes normalus bernas pirmiausiai turi noreti mergina patenkinti o tik veliau pats pasitenkinti big_smile

471

Re: Oralinis seksas

Juk tai malonumas... Malonumas ir gauti, ir kitam suteikti... Ir aplamai koks seksas be oralinio smile

472

Re: Oralinis seksas

Loretta parašė:

Juk tai malonumas... Malonumas ir gauti, ir kitam suteikti... Ir aplamai koks seksas be oralinio smile


Ne malonumas o noras experimentuoti ir zeminti moteris ...

473

Re: Oralinis seksas

Tomas parašė:
Loretta parašė:

Juk tai malonumas... Malonumas ir gauti, ir kitam suteikti... Ir aplamai koks seksas be oralinio smile


Ne malonumas o noras experimentuoti ir zeminti moteris ...

Tu itariu net nzn ka reiskia zeminti moteri, va tokiu idiotisku bernu as isvis nesuvokiu, na kai jis daunas ir smurtauja suvokiu kad jis nesveikas psichinis ligonis ir zenina, be kai malonuma suteikia ir aiskinti kad zemina cia jau isvis virsune. Tu bent pamegink kada iki orgazmo davesti mergina suvoksi ka tu padarei gero ir koks tu VYRAS o ne isigimelis kuris neismano kas tai yra tongue

474

Re: Oralinis seksas

Dauguma vyru yra susikauste, bijo, gedinasi kalbet, daryt oral. Nes galvoja suzinos kiti, vadins "pizdalyzu", juk Lietuvio maniera sumenkint kita, pasipizdavot ar tai, draugas, kaimynas, priesas, nepazystamas.
:::016

475

Re: Oralinis seksas

oralinis man yra pats didžiausias malonums.. tiek daryt, tiek pačiam gaut... neįsivaizduoju savo lytinio gyvenimo be oralinio.. tai bene pats intimiausias veiksmas tarp dviejų žmonių

476 (redagavo pupis 2018-11-22 16:40)

Re: Oralinis seksas

Susikurti feikine netikra anketa ir prikelineti senas vulgarias temas kad kas nors akreiptu demesi ir i privata pradetu asmeniskai savo fantazijas reiksti, kaip kvailu zmoniu zingsniai lengvai nuspejami wink tokiu veikeju su netikrom nuotraukom gaisinancius kitu zmoniu laika pilnas ieskokas, bardakas kazkoks

477

Re: Oralinis seksas

Na jo gyva tema

478

Re: Oralinis seksas

Barbara parašė:

Na jo gyva tema

Barbara gerai moki? big_smile big_smile big_smile

479

Re: Oralinis seksas

Blemba man zmona pasake, ale jokiai mergai nepatinka vyrui daryt oralini ir jos daro tiknoredamos itikti vyrams:)Man sugalvojo to nebedaryt ji.Nusisneka, tai jai ir pasakiau, kad esu sutikes N merginu, kurios tai daro puikiai ir jei nejaustu malonumo, nebutu taip istobulinusios to meno smile

480

Re: Oralinis seksas

turbo parašė:

Blemba man zmona pasake, ale jokiai mergai nepatinka vyrui daryt oralini ir jos daro tiknoredamos itikti vyrams:)Man sugalvojo to nebedaryt ji.Nusisneka, tai jai ir pasakiau, kad esu sutikes N merginu, kurios tai daro puikiai ir jei nejaustu malonumo, nebutu taip istobulinusios to meno smile

istobulintas menas nebutinai reiskia, kad tai joms patinka. ka duoda merginai kunilingo darymas? manau, dazniausiai tik malonuma matant, jog jos pagalba vyras kaifuoja, kaip jau minejai...noras itikti, gal dar del geresnes jo erekcijos. tas pat, ko gero, ir vyrams darant ta pati merginai. gal todel ir ismoksta tobulai. o kai kurioms/kuriems tai tik profesija...