41

Re: Oralinis seksas

nieko nes to nemegstu kai kas daro !

42

Re: Oralinis seksas

alexandras 21 ka tu cia susvaigai tai tik pats ir supranti turbut aba net pats nesupranti..:D Cia tema apie oralini, tai ir pasakok kaip tu darytum ta oralini...:D

43

Re: Oralinis seksas

Tomas, 26 parašė:

alexandras 21 ka tu cia susvaigai tai tik pats ir supranti turbut aba net pats nesupranti..:D Cia tema apie oralini, tai ir pasakok kaip tu darytum ta oralini...:D

as daryciau taip: nusimauni kelnes ir atsipalaiduoji, o jau kam priklauso tas tegu ir daro.
o kad bajeriu nesupranatat tai tikrai, kiekvienam poste iziurit kazkokiu priekabiu, nors zmones kartais ir pajuokaut ateina, ne vien rimtai pasneket.

44

Re: Oralinis seksas

na prisipazistu,esu kelis kart susigundziusi pabanddyt,bet...greit persigalvodavau smile

45

Re: Oralinis seksas

na kad ne smile pas mane ypatingas shvaruolis pasitaike smile) ir kvepia jis man skaniai smile ir shiaip,mielas man jo visas kunas ir pan.,bert kazkaip...na nzn...mes net aoie tai nebuvom kalbeje...ta prasme,apie oralini//

46

Re: Oralinis seksas

na kadanors pabandysi...siaip turejau panele kuri nebuvo nei karto dariusi...pabande, nemokejo tongue gal kam neteko dantu jausti, bet man teko... negerai negerai... bet ishmokinau, jau nedraugaujam su ja pora metu, bet pashnekam vis.....sake bande ant kito vaikino bet niekada daugiau nedarys ant jo...nepabreze kodel, bet paciam idomu pasidare... kitai panelei labai nepatiko daryti... del to ilgai nedare man, bet kai pajaute mano auskarely liezuvyje, kaskaip savaime pabande vel po ilgo laiko, patiko...kiekviena karta ivykdavo tas...bet visada atsidekoju tuo paciu...zinau kad man patinka begalo...panelems irgi patinka...plius geras zaidimas priesh sexa... aiskiai negerai kai fontana i nosi gauni...hmmm...negerai tada buna big_smile haha..bet ka padarysi:p life is life...

o indrei dar karteli, nesakyk kad niekados nedarysi, jeigu jau buvo noras pabandyti, tai pabandysi, beje ka prisiskaitei pripasakojo tau, viskuom netikek, o jeigu apie ligas turi omeny, tai cia vienas ish daug zmoniu gauna...plius turetum zinoti ar pasitiki zmogum ar ne ar jisai shvarus ar ne... arba nuvesk pasitikrinti ar kokiu ten nesamoniu neturi:)

47

Re: Oralinis seksas

Indre, 18 parašė:

na kad ne smile pas mane ypatingas shvaruolis pasitaike smile) ir kvepia jis man skaniai smile ir shiaip,mielas man jo visas kunas ir pan.,bert kazkaip...na nzn...mes net aoie tai nebuvom kalbeje...ta prasme,apie oralini//

apie ji kalbeti ir nereikia, ji daryti reikia wink big_smile

48

Re: Oralinis seksas

Mantas, 21 parašė:


o indrei dar karteli, nesakyk kad niekados nedarysi, jeigu jau buvo noras pabandyti, tai pabandysi, beje ka prisiskaitei pripasakojo tau, viskuom netikek, o jeigu apie ligas turi omeny, tai cia vienas ish daug zmoniu gauna...plius turetum zinoti ar pasitiki zmogum ar ne ar jisai shvarus ar ne... arba nuvesk pasitikrinti ar kokiu ten nesamoniu neturi:)

na nemanau,kad mano berniukas kazka turi smile)) Nes buvau jam pirma ir kaip ir vienintele kolkas (lovos srityje) smile ne tame cia esme smile gal man dar tiesiog per anksti tai smile

49

Re: Oralinis seksas

na ne tau gal anksti bet gal jusu draugysteje galvoji kad per anksti... draugavau su tokia panele... tai nebuvo oralinio...t.y as negaudavau...jinai gaudavo beveik kiekviena karta kaip myledavomes... tai sakydavo kai jos shirdis mane begalo myles tada ir bus smile taip ishejo...kad pamilo kiek supratau, bet jau buvo per velu...po 3 menesiu draugystes pas manes jau viskas atshale buvo

50

Re: Oralinis seksas

Egidijus, 24 parašė:

as kalbu uz save, o ne uz visus brangioji wink
nezinau su kuo ir kaip tau ten yra, bet pas mane tik taip big_smile

maladec bahuras,nepasimetes, sitame reikale turi but abipusis atsidavymas,jei kaska imi turi kasa duot big_smile o kad panele ten rase kad organai neskirti laizimui ir panasei... o kas jai taip pasake? gal kur parasita buvo? aisku viskam savo laikas, negali to daryt bilekam, bet... as manau kad tarp dvieju mylinciu zmoniu neturi buti juokiu tabu,juokio varzimosi,lovoje zodzio "negalima" niera.... bent jau mano lovoje big_smile

51

Re: Oralinis seksas

Sergejus, 25 parašė:
Egidijus, 24 parašė:

as kalbu uz save, o ne uz visus brangioji wink
nezinau su kuo ir kaip tau ten yra, bet pas mane tik taip big_smile

maladec bahuras,nepasimetes, sitame reikale turi but abipusis atsidavymas,jei kaska imi turi kasa duot big_smile o kad panele ten rase kad organai neskirti laizimui ir panasei... o kas jai taip pasake? gal kur parasita buvo? aisku viskam savo laikas, negali to daryt bilekam, bet... as manau kad tarp dvieju mylinciu zmoniu neturi buti juokiu tabu,juokio varzimosi,lovoje zodzio "negalima" niera.... bent jau mano lovoje big_smile

bachurs mana mintis skaita big_smile big_smile big_smile
nu respektas didelis wink

52

Re: Oralinis seksas

O mano buves vaikinas grieztai buvo pasisakes pries oralini, tipo jis mane per daug gerbia kad leistu man tai daryti, tai taip ir neteko to pabandyti smile Turbut teks palaukt geresniu laiku smile

53

Re: Oralinis seksas

Indre, 18 parašė:


na nemanau,kad mano berniukas kazka turi smile)) Nes buvau jam pirma ir kaip ir vienintele kolkas (lovos srityje) smile ne tame cia esme smile gal man dar tiesiog per anksti tai smile

keisciausia kai visame pasaulyje oralinis seksas buna PRIES vaginalini seksa, o pas mus pirma mylimasi bijoma kazko, o po to "kai pasitikima" ir t.t. - tada jau daroma. Juokina smile Kazkoks sovietmecio tabu ;]

54

Re: Oralinis seksas

ir aplamai uzsimink merginai apie oralini tai paziures kaip i nesveika ...
gintarai , padek dievuliui kad is to tabu pavyktu isaugt wink

55

Re: Oralinis seksas

Pagal tave amerikoje tai pirma oralinis smile. Optimistas vienok...

56

Re: Oralinis seksas

Manau, kad lb zm pasitiket rejktu.. ir tik 2 zm cia rejkalas, lb skirtingu santykiu yra..

57

Re: Oralinis seksas

Andrius, 28 parašė:

Pagal tave amerikoje tai pirma oralinis smile. Optimistas vienok...

O tu paziurek UK statistika. Vienur yra optimizmas, kitur - faktai

58

Re: Oralinis seksas

Inocentas, 19 parašė:

Manau, kad lb zm pasitiket rejktu..


tai nors vienas paaiskins prie ko cia pasitikejimas? pasitiket tuo, kad i aki neidurs ar kokio velnio? wink)

59

Re: Oralinis seksas

Aleksandras, 21 parašė:

TAIP big_smile nu pati pagalvok, argi kazko neparagavus galima sakyti, kad tai neskanu ? taip daro tik mazi vaikai, kurie suka veida nenoredami paragaut, ir rekdami kad neskanu, kol per prievarta burnon neikisi ir pajaucia, kad tikrai skanu smile pamenu gi as.. jaunesniu broliu turejau big_smile zodz, daugiau mastyk, maziau snekek, mano pozicija tokia smile

o jei tu shudo neragawai tai is kur nz kad jis neskanus?

60

Re: Oralinis seksas

Edvinai, maziau kliedesiu ir isvis tau si tema netinkama. big_smile