121

Re: Oralinis seksas

smile na manau kad vaikinas jaucia skirtuma bet jai jis myli mergina ir nenori kad ji pastotu tj ir bus jisai su tuo prezervatyvu aisq buna tokiu dienu kj galima ir be jo smile

122

Re: Oralinis seksas

Diana, 17 parašė:

o as kazkurio vaikino klausiau, ir sake, kad nlb didelis tas skirtumas... :?

tai tas vaikinas "genijus" o tu pati pamegink suvalgyti ledus neisemus is pakuotes ;D cia ta pati situacija wink

123

Re: Oralinis seksas

Snieguole, 21 parašė:

be abejo, jau as ne baxuras, bet man ir taip supranatama, kad prezikas daug pojuciu sumazina ... dar kaikuriuos ir psixologiskai veikia ...


pvz mane big_smile

124

Re: Oralinis seksas

Giedre, 20 parašė:

smile na manau kad vaikinas jaucia skirtuma bet jai jis myli mergina ir nenori kad ji pastotu tj ir bus jisai su tuo prezervatyvu aisq buna tokiu dienu kj galima ir be jo smile

tai kaip tik jei myli tai ir nores kad pastotu ir jam pagimdytu sunu ar dukra :pp

125

Re: Oralinis seksas

cia kazkur jau nukrypo tema,buvo pradzia apie oralini sexa ,o dabar jau diskutuojama kaip geriau ,ar su preziku,ar be? ka tai turi bendro su oraliniu????

126

Re: Oralinis seksas

oralini irgi galima su preziku daryt big_smile aisku jausmas sh ;]

127

Re: Oralinis seksas

nu nebandziau ir gal geriau nereikia :pp

128

Re: Oralinis seksas

kuriami vaisiniai prezikai (braskiniai,bananiniai,ir ne vaisiniai - vaniliniai) tam oraliniui sexiui ... tik nzn kodel? kaip oralinis sexas gali buti su preziku??? panelei ciulpti ta guma - BRRRRRRRRRRRRR, jak...

129

Re: Oralinis seksas

Snieguole, 21 parašė:

kuriami vaisiniai prezikai (braskiniai,bananiniai,ir ne vaisiniai - vaniliniai) tam oraliniui sexiui ... tik nzn kodel? kaip oralinis sexas gali buti su preziku??? panelei ciulpti ta guma - BRRRRRRRRRRRRR, jak...

jak ar ne jak, bet nuo LPL irgi reikia saugotis wink

130

Re: Oralinis seksas

na, kai turi pastovu partneri/partnere, manau tai nereikalinga ...

131

Re: Oralinis seksas

Gintaras, 23 parašė:
Diana, 17 parašė:

o as kazkurio vaikino klausiau, ir sake, kad nlb didelis tas skirtumas... :?


matyt jam isvis nesvarbu i ka "durt" smile)


;D ;D ;D
;D

132

Re: Oralinis seksas

Evaldas, 20 parašė:
Giedre, 20 parašė:

smile na manau kad vaikinas jaucia skirtuma bet jai jis myli mergina ir nenori kad ji pastotu tj ir bus jisai su tuo prezervatyvu aisq buna tokiu dienu kj galima ir be jo smile

tai kaip tik jei myli tai ir nores kad pastotu ir jam pagimdytu sunu ar dukra :pp

na bet jinai tam gali buti nepasiruosusi smile ir dar nenoreti vaikelio

133

Re: Oralinis seksas

Snieguole, 21 parašė:

na, kai turi pastovu partneri/partnere, manau tai nereikalinga ...


o tai su savo pastoviu partneriu pries pradedami myletis be prezervatyvo buvote nueje pasitikrinti?

134

Re: Oralinis seksas

Gintaras, 23 parašė:
Snieguole, 21 parašė:

kuriami vaisiniai prezikai (braskiniai,bananiniai,ir ne vaisiniai - vaniliniai) tam oraliniui sexiui ... tik nzn kodel? kaip oralinis sexas gali buti su preziku??? panelei ciulpti ta guma - BRRRRRRRRRRRRR, jak...

jak ar ne jak, bet nuo LPL irgi reikia saugotis wink

Gal mano zinios ir pasenusios bet LPL darydamas oralini neuzsikresi. ( jei aiskus nenurysi)

135

Re: Oralinis seksas

tai tavo zinios pasenusios ... uzsikresi, jei vaikinas tuo sirgs, ne nurymime esme... ir panos burnos gleivineje gali buti bakteriju sukelianciu lpl, td ji uzkres ir vaikina ...

136

Re: Oralinis seksas

Gina, 22 parašė:


Gal mano zinios ir pasenusios bet LPL darydamas oralini neuzsikresi. ( jei aiskus nenurysi)

Pasenusios ir labai smile Juk LPL plinta ne per sperma, o per gleives ar krauja. O oralinio sekso metu kaip ir vaginalinio tiek burnoje tiek ant lyties organu atsiranda mikro zaizdeles ko pasekoje - LPL tipu tapu padaro is vieno i kita.. o juk daug LPL pas priesingos lyties atstova gali but be JOKIU pedsaku ir tik laukti kada pereis pas tinkamos lyties atstova

Edit: na mane aplenke nes nepastebejau jog nepaspaudziau "Siusti zinute" smile

137

Re: Oralinis seksas

Snieguole, 21 parašė:

tai tavo zinios pasenusios ... uzsikresi, jei vaikinas tuo sirgs, ne nurymime esme... ir panos burnos gleivineje gali buti bakteriju sukelianciu lpl, td ji uzkres ir vaikina ...

tai neatsakei i klausima

138

Re: Oralinis seksas

kai neturejau pastovaus partnerio mano rankineje visad guledavo preziku pakelis ... bet, tiesa pasakius, kai pirma kart mylejausi su dabartiniu(pastoviu) partneriu mes nesinaudojom NIEKUO (tik as kontraceptikais), ir tai vyko antra diena po pazinties, db tik pagalvoju, kur mano jaunos protas buvo??? Bet aciu Dievui, tai isaugo i grazia draugyste, kuri tesiasi jau ne vieneriu metus ... po to, kai prasidejo pastovus santykiai, mes buvom abu pasitikrint ... ir jei as uzsikresciau lpl, zinociau, kad mano dziaugsmas/skausmas buvo man neistikimas ...

139

Re: Oralinis seksas

niu bet juk gali ir tureti kazka tik ne viskas taip greit islenda.. smile tai va - nesitikrinai smile

anyway pats faktas yra toks, kad iki nusiimdama prezervatyva nėjai su "pastoviuoju" partneriu pasitikrinti del LPL.

140

Re: Oralinis seksas

siaip as gan daznai vaikstau pas genekologe ir as esu sveikut sveikutele :-D

\... iki nusiimdama prezervatyva nėjai su "pastoviuoju" partneriu pasitikrinti del LPL.\ - nesuprantu tavo fakto ... gal man jau netas smegenis islyde?