1

Tema: Mirtinas reikalas...

Chebra, man mirtinai rejkia vajkino... Ishprotesiu... Jau gal 2 metai kaip su niekuo nesusitikinejau, niekas nepatiko, o kas patiko, pas mane neatejo... Prisipazinsiu, ir bucinio pirmojo dar laukiu... Ar tai galima?Kosmas... Mane tuoj ims kankinti sexualiniai sapnaj ;D Ne tikraj, garbes zodis.. as nvilty... =/

2

Re: Mirtinas reikalas...

MYLEK SAVE IR PASITIKEK SAVIMI! Ateis ne tik tie kuriu laukei, bet kuriu ir nelaukei big_smile

3

Re: Mirtinas reikalas...

Kaip manai, kuo mes tau galim padet? Rasyk patikusiem vaikinam pati, kviesk i pasimatymus smile Gal koki nebloga ir sutiksi wink

4

Re: Mirtinas reikalas...

Kieskis...)

5

Re: Mirtinas reikalas...

o tai gal priezasciu savyje pajieskok... nieko nenoriu pasakyk. gabut reikia buti biski drasesne. tada manau viskas bus oki

6

Re: Mirtinas reikalas...

Atrodai, tikrai grazi panele, todel lb sunku patiket savo zodziais:)

7

Re: Mirtinas reikalas...

pritariu Linui, esi tikrai simpatiska panele..:) daugiau vaiksciok i pasimatymus ir sutiksi savaji..

8

Re: Mirtinas reikalas...

Rosita, 17 parašė:

Chebra, man mirtinai rejkia vajkino... Ishprotesiu... Jau gal 2 metai kaip su niekuo nesusitikinejau, niekas nepatiko, o kas patiko, pas mane neatejo... Prisipazinsiu, ir bucinio pirmojo dar laukiu... Ar tai galima?Kosmas... Mane tuoj ims kankinti sexualiniai sapnaj ;D Ne tikraj, garbes zodis.. as nvilty... =/

kvieciu tave i pasimatyma wink big_smile

9

Re: Mirtinas reikalas...

Linas, 18 parašė:

Atrodai, tikrai grazi panele, todel lb sunku patiket savo zodziais:)

chia ta simpatisHkuma ish atvarto mataj??? smile tajp, ten as tikraj graziai atrodau.... big_smile

10

Re: Mirtinas reikalas...

Y pasimatyma??? o geras...:)

11

Re: Mirtinas reikalas...

Rosita, 17 parašė:
Linas, 18 parašė:

Atrodai, tikrai grazi panele, todel lb sunku patiket savo zodziais:)

chia ta simpatisHkuma ish atvarto mataj??? smile tajp, ten as tikraj graziai atrodau.... big_smile


Nea matau is anketos nuotrauku:D  O sejp tai tikrai nereikia bijoti paciai imtis inicietyvos:D
PS: Ir as pakviesciau i pasimatyma jei tik arciau gyvenciau:)

12

Re: Mirtinas reikalas...

keisk savo elgesi ar ka nors savija is sisores nieko atrodai gaila ne mano skonio wink

13

Re: Mirtinas reikalas...

nu nu.. smile jus tik taip kalbat.. znau as jus... big_smile big_smile big_smile ir nereikia cia visiskai liaupsint manes beviltiskoj situacijoj.... =/ bet jOOsu patarimais tikraj pasinaudosiu... big_smile

14

Re: Mirtinas reikalas...

del skonio nesigincysiu... wink

15

Re: Mirtinas reikalas...

Rosita, 17 parašė:

Chebra, man mirtinai rejkia vajkino... Ishprotesiu... Jau gal 2 metai kaip su niekuo nesusitikinejau, niekas nepatiko, o kas patiko, pas mane neatejo... Prisipazinsiu, ir bucinio pirmojo dar laukiu... Ar tai galima?Kosmas... Mane tuoj ims kankinti sexualiniai sapnaj ;D Ne tikraj, garbes zodis.. as nvilty... =/


Tau reikia vaikino kokiam tikslui??sexui?draugystei rimtai?nerimtai?pasimatymams??kam???

16

Re: Mirtinas reikalas...

kad globotu ir myletu..

17

Re: Mirtinas reikalas...

o tu kaip jau 2 metus ieskai ir dar ne radai?

18

Re: Mirtinas reikalas...

fajnutea esi smile pasitikek sawim :*)~

19

Re: Mirtinas reikalas...

Nenoriu pasirodyti zewrus... bet tiesiog jei nori atviros nuomones tai pasakysiu: Figura tikrai gera (ypac papukai geri), Per daug verksleni ir matosi kad nieko nedarai... Nori? Tai pasimk! Nelauk kol kas ant auksines lekstutes atnes... Beje kaip sakiau sorry uz atviruma bet sukuosena tai tragiskai atrodo bent jau man... Galetum kazka pakeisti su ja, 50% pagrazetum ! Atrodo tiek nedaug reikia...
Voa as tai pats esu baidykle bet daba bisky atsinaujinau smile idesiu greitu naujas fotkes... gal kazkiek geriau atrodau big_smile

20

Re: Mirtinas reikalas...

bEje jei nori igauti pasitikejimo... gali man parasyti i private padesiu kuo galesiu vistiek darbe sedziu prie kompo neturiu ka veikti vis smagu gal kazkam gera padarysiu.... Jei ka mano hobis ir aistra yra psihologija.