1

Tema: volkswagen

ka manote apie siuos auto,o gal ir patys vairuojate sia marke?reiskit savo nuomones apie volkswagen

2

Re: volkswagen

tai jeigu ponas pats uzkurei tema tai ir destyk, vesk tendencinga klausima. ka cia siukslini!

3

Re: volkswagen

nieks cia nesiukslina.tiesog noriu suzinot nuomones apie sia marke.pats turejau scirocco,golf ir nusiskundimu neturejau.remontai paprasti,viskas lengvai prieinama

4

Re: volkswagen

Asmeniskai man nepatinka, isskyrus golf 5. na ir ta phaeton (ar kaip ten rasosi). o senesni tai man kazkokie beveidziai. ypac pasatai.

5

Re: volkswagen

nu jo,tokie kaip seni pasatai ar derby,tai biski nelabai grazios masineles.nu volkswagen kaikuriuos modelius tai belekaip pagamino.kad ir tas pasatas,nu kam det i lavonvezy vr6 varikly:=D

6

Re: volkswagen

nu pasatai amn nuo paciu pirmuju iki pat paskutinio visiskai nepatinka.

7

Re: volkswagen

nu koks 2000-tuju man asmeniskai visai nieko

8

Re: volkswagen

golfas, pasatas aplomai golfizmas ......... shiroco ishwis sh...... nu aisku mums lietuviams kas pigu tas gerai ........ siaip nieka gero ner is vw smile nebent pasatas nuo 97 ir viskas  net nauji guoliai yra big big SH :::223

9

Re: volkswagen

Evaldas, 21 parašė:

golfas, pasatas aplomai golfizmas ......... shiroco ishwis sh...... nu aisku mums lietuviams kas pigu tas gerai ........ siaip nieka gero ner is vw smile nebent pasatas nuo 97 ir viskas  net nauji guoliai yra big big SH :::223

O tu pravaziavai bent 1000km su tuo nauju guoliu?:D Tokie pasakymai kad tas anas sh..turi buti tixlinami isvaizda galbut sh..Nes kai neesi vaziaves taip sakyti yra kvaila..Aisku man daugiausia teko su golfu II vazinetis tai tikrai nieko blogo pries ji pasakyti negaliu..1,6 monoipurskimas ziema 7l valge mieste..:D Remontai pigus..Tevas turgui rades papigiai golfukaIII galvojo nupirx sutvarkys ir perparduos..Bet sutvarkes pasivazinejes pasake nafik neparduosiu jis man patinka..:D Taiva o su golf V neteko vaziuoti, bet dar negirdejau nei vieno blogo atsiliepimo..O apie tokius kaip GTi ir R32 tai isvis visur tik pagyrimai kokie jie puikus..:D

10

Re: volkswagen

nu golf II tikraj nera daug malonumo waziuot su juo smile) uz ta pacia kaina galima rasti daug komfortiskiau waziuojancia mashina.....

11

Re: volkswagen

si saavitgali buvo trackdejus kacerginej ir vienas Golfas IV Gti uz saves paliko kone visus isskytus galinguosius Evo, be to yra ekonomiska o ir salonas nebarska kaip kad senesniuose

12

Re: volkswagen

Na, bent jau man volkswagen tai tikrai viena prasciausiu markiu:) Pagal patikimuma, uzeme garbinga 28 vieta is 28 vietu:D

13

Re: volkswagen

Tomai smile as sakau kas lietuviams pigu tas gerai - pavazinek su kitom masinom tos pacios klases ir zinosi smile kad golfas tai ne KLASE smile bent cia jau man:) cia mano asmenine nuomone smile

14

Re: volkswagen

Evaldas, 21 parašė:

Tomai smile as sakau kas lietuviams pigu tas gerai - pavazinek su kitom masinom tos pacios klases ir zinosi smile kad golfas tai ne KLASE smile bent cia jau man:) cia mano asmenine nuomone smile

Geras expertas..:D
Su kitom tos pacios klases...:D ..Astra, Focus, Alfa147, Megane, 307, Civic, Mazda 3 ir t.t..Visi jie daugiau maziau panasus, bet GolfV tikrai nera paskutineje vietoje, o kaiptik vienas is pirmaujanciu..Ziurint i viska..Aisku gal A3 geresne gerokai, bet lygiai taippat ir brangesne..:D   

15

Re: volkswagen

su 4 golfu teko vazhinet,tj visai nieko... bet tiktiek... kazhkaip man tie visi golfai ne prie shirdies tai... NEPIRKCIAU.

16

Re: volkswagen

eilini karta isitikinome, kad audi tautos masina wink big_smile

17

Re: volkswagen

na as ir uz audi buciau bet ji man truputuka brangoka taireikia rinktis wolsvagen tai tikrai manau kad visaigera masina neturiu did rupesciu ir rieda gerai na dar neilgai turiu bet jau pravaziavau apie 6000 bet visai nieko verta masina Audi, Wolsvagen pgrindines LT masinos

18

Re: volkswagen

tautos vezimas yra grynai darbine masina, o Audine biski aukstesne kategorija uzima, todel ir kainos atitinkamai didesnes wink

19

Re: volkswagen

audi volkswagen yra ta pati firma.bet kokia detale isardai visur audi volkswagen

20

Re: volkswagen

Mantas, 18 parašė:

audi volkswagen yra ta pati firma.bet kokia detale isardai visur audi volkswagen

kitaip sakant ar polo ar a8 - ta pati masina ar ne? big_smile)