21

Re: volkswagen

sakau kad fima tapati ****,o ne modeliai masinu:::529

22

Re: volkswagen

visu pirma tai NE TA PATI FIRMA. tai yra kelios dkirtingos imones priklausancios tam paciam koncernui. Viso jau pasaulyje keli tokie koncernai prisijunge daug sau markiu

23

Re: volkswagen

Mantas, 18 parašė:

sakau kad fima tapati ****,o ne modeliai masinu:::529


na ir kas is to, kad audi ir vagen tam paciam koncernui priklauso? :V big_smile
audines vistiek skaitomos aukstesnio lygio masinomis ir kainos ju didesnes wink
na aisku yra isimciu ir vagenu seimoje smile

24

Re: volkswagen

Siaip idomus pvz Lexus ir Toyota lyg ir ta pati firma ir auto nemazai ant tos pacios bazes kuriama, bet lygis - kaip diena nuo nakties skiriasi, ir surinkimo ir medziagu kokybes

25

Re: volkswagen

siaip kai pagalvoji,tai atrodo,kad pasaulyje yra viena auto gamykla,nes vw transporteryje,stovi porshe variklis,lada yra kopija nuo fiat,volga nuo amerikansku nu ir t.t.

26

Re: volkswagen

Siaip jei neklystu yra 5ar 6 koncernai, kuriems priklauso kitos gamykleles:)

27

Re: volkswagen

is esmes pasaulyje yra tik 3 konceranai

28

Re: volkswagen

is esmes geriausias voksvagenas yra LTuske:D)

29

Re: volkswagen

Arba Caravele..:D

30

Re: volkswagen

caravelle nebent su pilnu farsu, arba dar multivanas:) paprasta caravelle su paprastom sedynem yra labai jau darbine masina:V

31

Re: volkswagen

Vilius, 20 parašė:

is esmes geriausias voksvagenas yra LTuske:D)

mano pirma masina su kuria ismokau vaziuot yra vw lt-28 :=)

32

Re: volkswagen

evaldas 21, ar tu isvis scirocco turejai? kad sh sakai? man scirocco belekokia masinas ir lipina prie sedynes normaliai ir kuro sanaudos geros ir seip isvaizda puiki jo. jei neturejai scirocco tia nevaryk ant ju!!

33

Re: volkswagen

http://forumas.ieskok.lt/imgload/893 ...:D

34

Re: volkswagen

kA TU CIA UZVELEI NESAMONE KAZKOKIA ATSIUNTEI

35

Re: volkswagen

Mantas, 18 parašė:

kA TU CIA UZVELEI NESAMONE KAZKOKIA ATSIUNTEI

Susiveleli, maziau svaik o mokykis anglu kalbos ir humoro jausmo supratimo..:D Cia bajeris, tik suprasti kaip matau tau nepavyko, pats kaltas..:D

36

Re: volkswagen

Tomas, 26 parašė:
Mantas, 18 parašė:

kA TU CIA UZVELEI NESAMONE KAZKOKIA ATSIUNTEI

Susiveleli, maziau svaik o mokykis anglu kalbos ir humoro jausmo supratimo..:D Cia bajeris, tik suprasti kaip matau tau nepavyko, pats kaltas..:D

cha cha kaip juokinga ****

37

Re: volkswagen

Tomas, 26 parašė:
Mantas, 18 parašė:

kA TU CIA UZVELEI NESAMONE KAZKOKIA ATSIUNTEI

Susiveleli, maziau svaik o mokykis anglu kalbos ir humoro jausmo supratimo..:D Cia bajeris, tik suprasti kaip matau tau nepavyko, pats kaltas..:D


**** tu visu pirma jei juokauji tia juokaut normaliai o ne kazkokius spirdometrus siuntinek. geriau lysk i savo lupke ir vaziuok is cia. jau nusibodo ant visu tiktai stumi bet pats nesi jau toks sustras.

38

Re: volkswagen

nu ka ash zn,man scirocco nelabai ishvaizda patinka,labai jau kampuota,jei pirkciau tj pirkciau corrado...
o shiaip nemanot kad offtopic varot?:?

39

Re: volkswagen

o man tai visai gera masina.nesiskundziu:)

40

Re: volkswagen

nu tj gali but smile tik tiek kad jos ishvaizda tokia... mmm.. kampuota (stock)