61

Re: volkswagen

nu pamatysi juoda dabar jau pagaliau

62

Re: volkswagen

susikisk siknon ta savo scirocco, jau skersai gerkles sedi, suauk viena karta.

63

Re: volkswagen

galima ir be keiksmu apseit (susitvarkyk)

64

Re: volkswagen

Aleksandras, 21 parašė:

susikisk siknon ta savo scirocco, jau skersai gerkles sedi, suauk viena karta.

jei skersai gerkle sedi,tai ko lendi i sita tema:)

65

Re: volkswagen

cia praktiskai apie sirokus ir eina kalba, taip kad nebandyk kelt audru tu cia jei tau nepatinka scirocco tia dar nereiskia kad turi teise ant ju varyt

66

Re: volkswagen

Gintaras, 23 parašė:

galima ir be keiksmu apseit (susitvarkyk)


gerbiams moderatoriau, o kur jus keiksmus izvelgiate? wink :V :V :V sikna yra norminis zodis ir prie keiksmazodziu ji priskirti nelabai korektiska wink

67

Re: volkswagen

sikna niekad nebuvo norminis zodis wink

68

Re: volkswagen

man atrodo buvo kad net ir apie masinas taip kalbama cia mano nuomone ne keiksmas

69

Re: volkswagen

turejau vw polo 96m ir nusiskundimu visiskai nebuvo;) labai taupi miesto masinyte. remontuoti neteko nieko(tik nusipirkus teko keisti kaladeles, tepalus ir filtrus...) taciau ismainiau shia masinyte i naujesne ir kitokia-bmw:)

70

Re: volkswagen

Ema, 19 parašė:

turejau vw polo 96m ir nusiskundimu visiskai nebuvo;) labai taupi miesto masinyte. remontuoti neteko nieko(tik nusipirkus teko keisti kaladeles, tepalus ir filtrus...) taciau ismainiau shia masinyte i naujesne ir kitokia-bmw:)

matyt galios per mazai buvo miesto masinytej wink big_smile big_smile big_smile

71

Re: volkswagen

Ema, 19 parašė:

turejau vw polo 96m ir nusiskundimu visiskai nebuvo;) labai taupi miesto masinyte. remontuoti neteko nieko(tik nusipirkus teko keisti kaladeles, tepalus ir filtrus...) taciau ismainiau shia masinyte i naujesne ir kitokia-bmw:)

geriau jau butum pasilikus ta polo,bmw dalys tikrai nepigios

72

Re: volkswagen

nu tai skirtingu ir nenorejau labai smarkiai lyginti... taip gavos... bet uz tai kaip tema prasiplete ;D o del asfalto... visos panasiai plaukia... vienos minksciau kitos kieciau... kiekvienas galvoja savaip... ir siaip nezinau kaip kitus, taciau mane jau uzkniso, nes visur vw,audi... pilna, kaip pri.....

73

Re: volkswagen

nu as susiradau sau reta vw ir tikrai nera ju jau labai dauk

74

Re: volkswagen

ir kas per vw?

75

Re: volkswagen

scirocco

76

Re: volkswagen

yra tu scirocco... nu aisku ne tiek kiek golfu. Na... o apibendrinant, tai pati geriausia masina kiekvienam zmogui yra ta, su kuria tas zmogus vazineja. Nejau nesutiksi?

77

Re: volkswagen

tai zinoma,kad pritariu.tik man labiausiai uzknisa kai tvarkais masina ir koks urodas prieina ir pradeda aiskint ka daryt,arba kodel taip darai.tai viena kart nervai neatlaike teko atidauzyt idijota

78

Re: volkswagen

visko buna big_smile

79

Re: volkswagen

kartais reik ir jiem paaiskint,kad nekistu snukio kur nereikia smile

80

Re: volkswagen

tu kietas:)