81

Re: volkswagen

Vilius, 20 parašė:

tu kietas:)

tai jo,belekaip kietas:)

82

Re: volkswagen

ka manot apie 4 golf,tdi su visom raudonom raidem?

83

Re: volkswagen

Cia kuris? GT 2,0 TDi su 170 AG ir 350 Nm? Jei sitas tai galvoju labai gerai..Nevaziaves su juo bet kiek teko pasidometi tai jis ziaurus..100 km per +- 8s..Su tokiu galingumu ir dinamika kuro sanaudos apie 6 litrai..

84

Re: volkswagen

nieko gero

85

Re: volkswagen

Evelina, 17 parašė:

nieko gero

Tu ir tas Chegevaros snukutis, apie kuri tu turbut net nieko neismanai..jau pradeda erzinti..rasai beleka belekur..nieko neismanydama apie tai kas yra temoje..

86

Re: volkswagen

Vaidas, 17 parašė:

evaldas 21, ar tu isvis scirocco turejai? kad sh sakai? man scirocco belekokia masinas ir lipina prie sedynes normaliai ir kuro sanaudos geros ir seip isvaizda puiki jo. jei neturejai scirocco tia nevaryk ant ju!!

big_smile big_smile big_smile :::223 big_smile o tu supranti ka tu sakai?:D nu kad ji sodina prie kedenes paspaudus gal ir tu teisus:D o del ishvaizdos tu pasiziurek!!! corrado - naujesnis  ....rocco gal da **** smile) nebent imt tik vr6 big_smile ir tai ishvaizda kanors bandyt kad nebutu kirviu kapotas!!!!!!!!!

87

Re: volkswagen

nu raudonos raides valdo visur smile bet ka as maciau tai saab nauja turbini bet ne salerka,ir raudona T tai galvoju ale nebus zveris??? o del vw raudonumo neblogai:)) bet siaip kad pvz kur raudona i tai kazkodel tik 105 smile o visos tdi raudonos tai tik 150 big_smile o gt jau tomai tikrai 170 ? nes shito nzn sad smile

88

Re: volkswagen

man tai geriau senas nissanas  negu naujas golfas ir dar dyzelis. :S

89

Re: volkswagen

Nikita, 16 parašė:

man tai geriau senas nissanas  negu naujas golfas ir dar dyzelis. :S

tau tai pats geriausias tai motorinis dviratis arba geriausiu atveju motoroleris...:)

90

Re: volkswagen

Evaldas, 21 parašė:
Vaidas, 17 parašė:

evaldas 21, ar tu isvis scirocco turejai? kad sh sakai? man scirocco belekokia masinas ir lipina prie sedynes normaliai ir kuro sanaudos geros ir seip isvaizda puiki jo. jei neturejai scirocco tia nevaryk ant ju!!

big_smile big_smile big_smile :::223 big_smile o tu supranti ka tu sakai?:D nu kad ji sodina prie kedenes paspaudus gal ir tu teisus:D o del ishvaizdos tu pasiziurek!!! corrado - naujesnis  ....rocco gal da **** smile) nebent imt tik vr6 big_smile ir tai ishvaizda kanors bandyt kad nebutu kirviu kapotas!!!!!!!!!

o tu galvoji ju labai pylna wr6-iu?:D nu isvaizda tai kaip kam,aisku corrado naujesnis viska,bet kiek scirocco klube esu girdejas,tai scirocco uz corrado zymiai geriau.vien daliu kainos ant kiek pigesnes negu corrado.nu man gera masina,kitam gal gaidys.cia kaip kam

91

Re: volkswagen

nu va,ka levai,su rieger tiuningu http://forumas.ieskok.lt/imgload/1146

92

Re: volkswagen

Mantas, 18 parašė:

nu va,ka levai,su rieger tiuningu http://forumas.ieskok.lt/imgload/1146

vistiek sens krapsas:)

93

Re: volkswagen

skonio rekals:D

94

Re: volkswagen

Aurelijus, 25 parašė:
Nikita, 16 parašė:

man tai geriau senas nissanas  negu naujas golfas ir dar dyzelis. :S

tau tai pats geriausias tai motorinis dviratis arba geriausiu atveju motoroleris...:)

is dvyraciu priemoniuvazineju tik drvyraciu tongue
Japan cars vistiek geresni negu vokiciukai, bent jau man.

95

Re: volkswagen

joa JAPAN RULEZ valdo japonai nors tu uzmushk wink aisku toi sakys valdo ytalai vokieciai su savo FERARIAIS , PORSAIS bei LAMBORDZINIAIS bei BUGACIAIS :::223 big_smile big_smile smile) wink

96

Re: volkswagen

ferari stovi duru rankeneles nuo fiiatu. ir ka jie valdo? smile
o seip as sneku apie daugiaserijinius modelius smile
jei ferus pradetu kalt kaip daugiaserijinius, ju kaina butu kaip golfio

97

Re: volkswagen

Nikita, 16 parašė:

ferari stovi duru rankeneles nuo fiiatu. ir ka jie valdo? smile
o seip as sneku apie daugiaserijinius modelius smile
jei ferus pradetu kalt kaip daugiaserijinius, ju kaina butu kaip golfio

tai kad ferariuose nestovi rankeneles nuo fiatu, o ekskliuzyvai ir liks ekkliuzyvais, nes priesingai nei golfai renkami rankomis

98

Re: volkswagen

siaip golpa ir galima rankomis susirinkti big_smile big_smile big_smile :::223

99

Re: volkswagen

Evaldas, 21 parašė:

siaip golpa ir galima rankomis susirinkti big_smile big_smile big_smile :::223

noreciau paziuret,kaip tu ta golfa savo rankom surinkinetum:D

100

Re: volkswagen

nu kebula turint viska rink rankomis:D bishky pas****i bet vistiek:D bus ranku gezmobilis:D