141

Re: volkswagen

Tadas, 21 parašė:
Evaldas, 22 parašė:

nu mataj as net merso nenoriu:PP o jei toky turi tai ir pinigu taisyt turi . neatrodo tau taip??? linas nu ne apie grozy kalbama o apie kokybe vazavimo.....
su vw vazioji kaip su taburete ant riedlentes ... jei ne tai irodyk !!! as neshneku apie nuajus as sneku apie tawo shirocco golfus coradus ! ce to mantas

pats turiu vw ir tuom dziaugiuos,pries tai turejau tavo ta 124,tai jis sudo gabalas buvo.kai kainas pasiziuri remonro tai gera pasidaro,juostas vagia nuo ju.vienu zodziu nuo merso persedau prie scirocco ir labai gerai.beje ko toks isigandes?:=)

ką tu čia pezi, mersas jam "šūdo gabalas", o vat sciroco tai jau dievas;D su tokiom šnekom tai tik apsijuokti gali.. jei tau mersas nepatiko, tik jau nesakyk, kad tai lėva mašina, nes turbūt ir 10-metis vaikas suprastų, kad tai nesąmonė

142

Re: volkswagen

mano manymu volkswagen yra lb lievi automobiliai

143

Re: volkswagen

ka manot apie vw sharan?

144

Re: volkswagen

Linas, 23 parašė:

na cia jau nuo zmogaus priklauso kas rekia kas nerekia....na tu isikibai i mersa juk bmw 5 irgi smagiai rieda ir atrodo graziai modelis sakyciau pavykes,kokia masina beturetum,svarbiausia kad nepescias ir po stogu,nereikia salt kur nors autobusu sttelej ar varvint snargli trandzuodamas...


nu pakibau nes randu durniuku kuriems schirocco analinis geriau uz mersa big_smile todel ir paitnka su tokiais durniais nerasti bendros kalbos ir ziureti kaip jie nervuojasi ri t.t big_smile nu supranti kartais reikia teksht i snuky su slapiu skuduru  kad pasijuokt butu galima:D

to manats 18 ...... tai tavo draugas yra asilas be ausu ir viskas ...
p.s o tu pasakyk is kokio meisto busi da......... bo idomu darosi big_smile

tadas o tu nemanai kad atrodaj ne ka geriau uz mane ?

145

Re: volkswagen

mintautas nu jei naujas sharan tai ja smile lipiot minivenaj:) aplomai visi minivenai lipiot wink

146

Re: volkswagen

Evaldas, 22 parašė:

mintautas nu jei naujas sharan tai ja smile lipiot minivenaj:) aplomai visi minivenai lipiot wink

nium 1998metu smile

147

Re: volkswagen

nu jie tokie kaip ir ford galaxy kiek zinau ? nes nuajesnis lygatais nuo 2000 ejo????? **** as pac noriu:) bet is tu tai tik vr6 smile) man atrodo kad yra jis wink siaip visi minivenai minkshti ir aukstai sedima;) kas yra gerai;)

148

Re: volkswagen

aai o del detaliu tai tinka ir fordo ir seato ir vw big_smile o kad sako seat shudinesnis uz vw tai tapati firma tik kitaspavadinimas;) man atrodo ir nelabai brangu ishlaikyti ir remontuot wink

149

Re: volkswagen

turiu jetta ir man gerai smile dzin, kad uz mane senesne, uztat rieda normaliai smile bet vis tiek merso noriu big_smile

150

Re: volkswagen

Evaldas, 22 parašė:

nu jie tokie kaip ir ford galaxy kiek zinau ? nes nuajesnis lygatais nuo 2000 ejo????? **** as pac noriu:) bet is tu tai tik vr6 smile) man atrodo kad yra jis wink siaip visi minivenai minkshti ir aukstai sedima;) kas yra gerai;)

bet bent jau man tai tas naujausias sharanas negrazus smile

151

Re: volkswagen

nu **** jis kaiptik dailus;) tik vat nzn kaip su galinem lempom nes yra dvieju rusiu:)  metu skirtumas;) tai paskutines lygtais laidos lempos graziausios;)

152

Re: volkswagen

kaip tik man atrodo kad tos paskutines laidos lempos negrazios:)

153

Re: volkswagen

ee geros jos;) o siaip man nepatinka golfu lempos galiens nuajos laidos. kakzaip 2grazesnes smile as turiu omeyny forma;)

154

Re: volkswagen

nu sneku aplamai kad bmw 5 grazus nu kas neturi litu tai tik svajoja,bet uz paskutines babkes pirk tai irgi neprotinga,nusipirkai golfa ir puti zvakes:)

155

Re: volkswagen

lianai nu joa:D cia ir taip aisku:D bet a yra lietuvoje daug protingu?:D jie tik kieti dzin kad paskutinis centas ant bmw5 ar kokio mb124 big_smile jie uztat kieti tampa;D

156

Re: volkswagen

koks tas kietumas su 5lt kisenej,tokie kadrai tikri zasinai ir tiek,nu cia piemenu tarpe tai budinga pavaizduot kietu,o kad snapas dar geltonas tai nesupranta jie to..............:-]

157

Re: volkswagen

:d :d :d  jie ishwis nieko nesupranta:D

158

Re: volkswagen

kazi ar siais laikais isviso yra daug ka nors ismananciu :V daugiausia yra mananciu, kad gerai ismano wink big_smile big_smile big_smile

159

Re: volkswagen

gintyaras big_smile jis ishmano:D

160

Re: volkswagen

taigi isejo naujas modelis scirocco tiksliau iroc.ka apie ji manote?  http://forumas.ieskok.lt/imgload/2279