1

Tema: koks stilius prie sirdies ?

man pavyzdziui patinka: jazz, blues, rock
oll, jive, rap. o kokios jum? kas populiaru siuo momentu lietuviu ausiai? kaip manote?

2

Re: koks stilius prie sirdies ?

manau tereikia paziuret  kitoje temoke ka zmones klauso ir bus aisku big_smile

3

Re: koks stilius prie sirdies ?

Progres... drumb... thn... :V smile

4

Re: koks stilius prie sirdies ?

sory bet manau kad analogisku temu gal 2

5

Re: koks stilius prie sirdies ?

Rock(punk, alternative, hard), rap, techno:) Bet kartais dera ir rusiskas bei lietuviskas popsas, na aisku, po keliu taureliu:D

6

Re: koks stilius prie sirdies ?

na bet siaip amn tai hip-hop:-D R&B dance:::740 biski popsas lt beveik neklausau ne nebent kaip linas minejo po keletos taureliu o rusisku visai neklausau nepatinka :-(:O:=D

7

Re: koks stilius prie sirdies ?

Rockas, Heave/Power/Speed/Trash Metal...
Ka cia dar prirasyti...

8

Re: koks stilius prie sirdies ?

viska kur skamba nuostabus bliudu ansamblis :::124  ;D

9

Re: koks stilius prie sirdies ?

kiekvieno ausiai skirtinga muzika skirtingai maloniai skamba wink
o man asmeniskai atliekamos muzikos stilius visai itakos nedaro smile svarbiausia kad muzika butu GERA tikraja to zodzio prasme wink ir nesvarbu ar tai rap, rock, jazz ar kita chuinia wink big_smile

10

Re: koks stilius prie sirdies ?

Egidijus, 24 parašė:

kiekvieno ausiai skirtinga muzika skirtingai maloniai skamba wink
o man asmeniskai atliekamos muzikos stilius visai itakos nedaro smile svarbiausia kad muzika butu GERA tikraja to zodzio prasme wink ir nesvarbu ar tai rap, rock, jazz ar kita chuinia wink big_smile


trumpai tariant, klausai visko is eiles, nes neturi savo skonio.. big_smile cia siaip, toks pastebejimas.. peace.. big_smile

11

Re: koks stilius prie sirdies ?

da **** tu su savo skoniu big_smile kiekvieno stiliaus muzikoje gali atrasti kazka kas uzkabina wink yra tik geri ir blogi to stiliaus atlikejai arba dainos, kurios kazka turi tokio kas kabina ir visiskas fuflo wink
netikiu, kad zmogui gali patikti tik vieno stiliaus muzika ir visos sukurtos dainos be isimties wink big_smile

12

Re: koks stilius prie sirdies ?

rock visos atšakos, hip-hop, IDM. [[;

13

Re: koks stilius prie sirdies ?

Nu apie Metal Rock taij jau patyliu...

14

Re: koks stilius prie sirdies ?

Artūras, 23 parašė:

Nu apie Metal Rock taij jau patyliu...

Kodėl?

15

Re: koks stilius prie sirdies ?

o man rockas ir  nu metalas metalas......Arturas totalus forsas turbut klauso repo ir hip hopo ane?

16

Re: koks stilius prie sirdies ?

..gothic rock..metal..rock..

17

Re: koks stilius prie sirdies ?

Jovita, 18 parašė:

o man rockas ir  nu metalas metalas......Arturas totalus forsas turbut klauso repo ir hip hopo ane?


Jovita jai tu netotali blondine kaip avatare tai pasakyk kas yra rap ir hip hop? kuom jie skirias?

18

Re: koks stilius prie sirdies ?

repas veza!!!!!!!!!!!!!:)))))))))

19

Re: koks stilius prie sirdies ?

gothic metal, rock, dainuojamoji poezija smile) shitie geri,,, o tie rep taj mazhumele zhiauroka,, nu dar eminemas taj eminemas bet kiti,,,

20

Re: koks stilius prie sirdies ?

hip-hopas..RAP....nes shoku tik pagal tokia muzika