141

Re: koks stilius prie sirdies ?

aš išlieku ištikimas  80-90 ųjų rokui...ypač gitarų solo veža.. smile

142

Re: koks stilius prie sirdies ?

justas parašė:

repas ir tik lietuviska ,nes jie eina pries sistema as irgi einu pries sistema ,nes manau teisinga kelia pasirinkau ir taip viskas brangsta ,bet su emigracija nieko nepasieksiu tik litus uzsikalsiu purvinom rankom ,o kas toliau bus musu lietuviu ir taip anglijoje daug, lietuvai minusas, o paskui klausia kodel zmones emigruoja dirbi i kitas salis ,as manau kad emigruoja del pinigu, o kiti net ir gyventi, nes ten kitoks pragyvenimo lygis.


Teisingai smile ir as uz Repa ir nuo 95m Jis su manim kartu tongue smile  Peace off shit mada fucka smile tongue

143

Re: koks stilius prie sirdies ?

rok repas sookiu ir panasiai

144

Re: koks stilius prie sirdies ?

dnb, hard electro, electro-house, drumstep, dubstep, trap, glitchhop, hiphop, neurofunk, jungle. Pagrinde situ stiliu klausau

145

Re: koks stilius prie sirdies ?

melodic metal, heavy metal, folk metal, grincore, folk rock, rock, punk rock, punk, ska, ska punk, reggae, ragga, dub, dubstep, new, folk, chillout, ambient, new jazz, folk, klasika...:)

146

Re: koks stilius prie sirdies ?

Rap tongue smile  Gangsta shit smile

147 (redagavo Darius 2014-03-20 10:19)

Re: koks stilius prie sirdies ?

Death metal, black metal, doom metal, symphonic metal, gothic metal, folk metal, power metal, speed metal, thrash metal, progressive metal, heavy metal, grindcore, metalcore, industrial metal, nu metal, pop metal, glam metal, hard rock, punk rock, grunge, alternative rock, rock'n'roll, blues....

148

Re: koks stilius prie sirdies ?

Trance

149

Re: koks stilius prie sirdies ?

http://www.youtube.com/watch?v=v2o6H7TFQaU   tongue smile

150

Re: koks stilius prie sirdies ?

Aš tai klausausi tylos. Pati geriausia muzika.

151

Re: koks stilius prie sirdies ?

va, ką aš veikiu laisvalaikiu, įvertinkit ;DD
http://www.youtube.com/watch?v=g8m3oCL8wOE

152

Re: koks stilius prie sirdies ?

Tadas parašė:

va, ką aš veikiu laisvalaikiu, įvertinkit ;DD
http://www.youtube.com/watch?v=g8m3oCL8wOE

  vertinu ...puikiai smile ....kas liečia roką ir metalą  ----.tai mano smile ...ir folkrokas- taip pat  smile

153

Re: koks stilius prie sirdies ?

svarbu ne muzikos stilius, o patys jos zodziai parasyti is sirdies:)

154

Re: koks stilius prie sirdies ?

tik rock, popsas + rusiskas visiska sikna.

155

Re: koks stilius prie sirdies ?

nekenčiu muzikos nuo gimimo ;DD

156

Re: koks stilius prie sirdies ?

Pūkis Baisuolis parašė:

nekenčiu muzikos nuo gimimo ;DD

matosi is foto... smile

157

Re: koks stilius prie sirdies ?

Klausau viską. Bet pirmenybė deep house'ui, trance'ui, chillout'ui smile

158 (redagavo Arūnas 2015-10-13 19:26)

Re: koks stilius prie sirdies ?

Disco, Euro house, Synth pop, New Wave, Trance, Techno, House, Drum n Bass, Dubstep, Future Garage, Hardstyle, Breaks, LT, Rock, Nu Metal, Chill out... and many moore big_smile .. aplamai as ligonis tuo klausimu smile

159

Re: koks stilius prie sirdies ?

Metalas,folkas,industrialas ~80-tųjų popsas(Michael Jackson,ABBA etc),darkwave etc.

160

Re: koks stilius prie sirdies ?

Geras senas metalas,rokas bei  popsas-visko po truputi.Kai liudna ant dusios-tada jau nirvana.