1

Tema: Kokie atsiliepimai apie MRU?

Labai noreciau suzinoti apie MRU,jo destytojus ir studentus....:) ar verta ten stot?

2

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

galiu placiau papasakoti apie administravima.. wink jeigu reikia , parasyk privacia zinute... o siaip , kiek girdejau, destytojai geri, viskas modernu:) maistas pigus ir skanus:)

3

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

Atsakymo "kuom geras tas ar anas universitetas" NIEKAD negausi. kodel? Nes universitetai turi devynias galybes specialybiu, kurios skiriasi kaip diena nuo nakties, o ju destytojai taip pat skirtingi. Cia ne tas pats kas klausti ka manote apie jono jonaicio gimnazija ar pan..

4

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

Gintarai, kas pasikeistu jei pasakyciau jog mane domina finansu ekonomika?juk tai nauja specialybe siame univere...ech...pasirodo finansu ekonomikos nebus...:( liudna...:(

5

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

tai visgi nebus.... smile) ir siaip ,sake,kad jeigu butu buve, butu lb mazai vietu pradziai padare...:)

6

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

tai vat. ir ka tau zmones galetu pasakyti apie fakulteta kuris bus atidarytas TIK RUDENI? ar apie ta fakulteta galima spresti tik is kituose fakultetuose bestudijuojanciu zmoniu atsiliepimu?

7

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

Ne, tiesiog buvo idomi studentu uomone apie si univera...:D

8

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

O kaip teises ir penitencines veiklos studijos in MRU???Ar verta i jas stoti??As pagal balus istoju,tai nz ar ten gerai?????

9

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

Gintaras, 23 parašė:

tai vat. ir ka tau zmones galetu pasakyti apie fakulteta kuris bus atidarytas TIK RUDENI? ar apie ta fakulteta galima spresti tik is kituose fakultetuose bestudijuojanciu zmoniu atsiliepimu?


prasyciau neizeidineti.. kur as tada studijuoju?! EFVF egzistuoja jau daugiau nei metai!

10

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

2005 m. birželio 10 d

anyway - nepasakyciau kad ka nors galima butu pasakyti apie fakulteta kuris dar neisleido NE VIENOS LAIDOS, kurt puse specialybiu bus tik nuo sio rudens ir t.t. Anoks cia izeidimas.

11

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

man MRU patinka:)

12

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

Krc, MRU taij yra tokia geniju kalve... penitencine teise, soc. darbas, mentuku mokyklele taij tokios grybishkos specialybes, ir destytojai ten i studentus zhiuri kaip i debilus...A visa kita taij ten normaliau. Pvz, filosofijos destytojas visa seminara pasakojo anekdotus apie blondines, o visos blondines nervavos, kol viena galiausiai pratruko.. kitas paskaitas shaipydavosi.. Darbo teises destytuvas atejes i seminara pareishke ka policininkaij taij beviltishki , net elementariausiu dalyku nesuvokia.. taip ir toliau ir pan...

Pagarbiai,
Buves MRU studentas smile

13

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

Teresė, 18 parašė:

mano drauge ten nori istot..
manau neblogas univeras-daug vaikinu.. big_smile big_smile big_smile

tikraj daug waikinu.. mano grupej is 32 zmoniu "net" 5 waikinai smile

14

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

NA AS TRECIUS METUS JAU STUDIJUOJU MRU KPF, MAN PATINKA, JUO LA BIAU GREICIAU MAGISTRANTURA BAIG T KAI ISTOSIU, IR JEI ISTOSIU

15

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

As MRU siemet baigiau teise ir valdyma. Maistas tikrai pigus ir skanus. Vaikinu grupese irgi buna pakankamai - mano grupeje is 32 zmoniu buvo 9 vaikinai. Destytoju yra labai ivairiu. Man patiko tai, kad nemazai destytoju pasakodavo konkrecias gyvenimiskas situacijas ir aiskindavo kaip jas isspresti. O kai duodavo spresti patiems situacijas, nuolat kartodavo, kad vieno teisingo atsakymo nera, ar teisingai isspresim, priklausys nuo musu motyvavimo. Tai skatindavo mastyti ir taikyti istatymus, ne vien tik kalti... Dar buvo labai didelis pasirenkamu dalyku sarasas. Tuos dalykus mokydavosi zmones is skirtingu grupiu, fakultetu ir netgi kursu. Taip susipazinau su daug nauju zmoniu. Taigi skatinamas ir bendravimas...

16

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

kaip tai nebus? smile o kaip tada tiek prasymu buvo paduota i MRU finansu ekonomika...

17

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

na mru galima pagirt uz valgykla.klasiskai galima uz 3 lt pavalgyt jei mums mirtingiems vgtu studentams tai kartais pavyksta padaryt big_smile

18

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

Olga, 24 parašė:

kaip tai nebus? smile o kaip tada tiek prasymu buvo paduota i MRU finansu ekonomika...

nu bet kad kiek girdejau tai nebus...:D

19

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

niu niu smile o kaip as i ja istojau tada ? smile

20

Re: Kokie atsiliepimai apie MRU?

Olga, 24 parašė:

niu niu smile o kaip as i ja istojau tada ? smile

nu kad intike tai nerodo kad yra finansu ekonomika.su kokiu balu istojai?