1

Tema: Lietuviu kinas- ko jam truksta

Ka manote apie lietuviu kuryba? ko truksta musu filmams, kas lemia tai , kad gave pasirinkti holivudo filma ar koki lietuviu rezisieriu ( o tokiu filmu per daug ir neturime) dauguma rinktusi holivudo saldainuka? Ar tikite kad lietuvos kino pramone atsigaus kada nors?

2

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

O vat as rinkciausi lietuviska smile atsigaus, aisku, anksciau ar veliau smile  negaliu pasakyti ko truksta, tikrai nezinau.. smile gal optimistiskumo.. smile

3

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

As manau mums truksta ir kino aktoriu... Nes aktorius turime tik teatrinius, o i juos ziurint ekrane norisi arba verkti graudziai arba labai juoktis - viskas perdeta, emocijos netikros...

4

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

Joa, del aktoriu cia labai teisingai pastebeta wink

5

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

Na taip, neturim nei aktoriu nei biudzeto, nei rezisieriaus(kino). Na bet man visai patinka AXX filmai:)

6

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

Oj Daug Ko ... WISKO !

7

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

o man atrodo, kad lt filmai jau po truputuka atsigauna, nes va, maciau kelis filmus ir man labai patiko:)       
siulau ir jums psizet "ponas pimpis" big_smile intriguojantis pavadinimas, joo? bet ner ko issigasti,,, ir dar man patiko labai labai, is rimto sakau, Vytauto V.Lansbergio filmai, kad ir trumpi, bet ziauriai faini:) seeja!;) smagaus ziurejimo wink

8

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

nu manau truksta kazkokio tiukroviskumo, nes dabar atrodo kaip su video kamera nufilmuoti paprasciausi vaizdeliai...

9

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

O as pritariu Simonui jiems viso truksta, nors ju seniai nemaciau  bet ant kiek prisimenu tai nieko gero nera

10

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

kalbekit jus ka norit bet jis tikrai atsigauna smile

11

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

o jau dvi zvaigzdutes turiu smile

12

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

man patinka AXX smile bet kzk dar lietuvos kino pramonej truksta hmm

13

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

manau labai daug ko truksta bet turiu teise tureti savo nuomone

14

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

siaip musu aktoriukai neblogi.. pas mus nera to, kas suteikia filmui filmo vaizdo.... atrodo, lyg su buitine kamera butu filmuota.. as zinau,kad mes galim,mes ir padarysim... tik bukime kantrus wink

15

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

Nijolė, 20 parašė:

siaip musu aktoriukai neblogi.. pas mus nera to, kas suteikia filmui filmo vaizdo.... atrodo, lyg su buitine kamera butu filmuota.. as zinau,kad mes galim,mes ir padarysim... tik bukime kantrus wink


:::b02:::b02:::b02:::b02:::b02 cia ti geras Nijoliuk :::045!!!!!!!!:::b02:::b02 :::b02:::b02:::b02

16

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

Lietuviskiems filmams manau labiausiai tinka tam tikros auditorijos. Tai galioja ne tik lietuviskiems, bet ir kitiems ne holivudiniams filmams. Kiek esu macius lietuvisku filmu, jie yra daromi ne masems. Apskritai jei yra kur kas geresni nei mainstream holivudiniai, bet ne visi supranta....

17

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

Man patinka lietuviski filmai nes jie kazkaip arciau realaus gyvenimo......jau pabode tie visi holyvudishki bondai guminiai ir siaip daugumoje amerikieciu filmu jau lengvai galiu nuspeti koks bus scenarijus filmo...... Manau lietuviu kinas sparciai tobuleja

18

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

Labiausiai trūksta pinigų.... Sutvarkius materialinę bazę - būtų viskas puiku. Ir aktorių mes turim superinių - rusų režisieriai juos metų metais filmuoja, o mes vis skaičiuojam savo centus... smile

19

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

Fiodoras, 24 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

siaip musu aktoriukai neblogi.. pas mus nera to, kas suteikia filmui filmo vaizdo.... atrodo, lyg su buitine kamera butu filmuota.. as zinau,kad mes galim,mes ir padarysim... tik bukime kantrus wink


:::b02:::b02:::b02:::b02:::b02 cia ti geras Nijoliuk :::045!!!!!!!!:::b02:::b02 :::b02:::b02:::b02

kas cia tau juokingo :?

20

Re: Lietuviu kinas- ko jam truksta

Man tai zinokit irgi visai patinka lietuvishki filmai smile Na ir manau lietuvishkas kinas atsigauna:) Pritariu jums wink