1

Tema: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

lb tingejau iekot ar yra tokia tema tai va man idomu kaip jums sie filmai ar laukiat lapkricio men paisrodysiancios 3 dalies kuri dalis lb patiko 1a ar 2 ? ar supratot iskart viskas kas vyksta tam filme?

2

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

man tai labai patiko smile net nezinojau kad lapkriti 3 dalis pasirodys, dabar jau labai lauksiu big_smile
siaip iskart nesupratau kas ten vyksta.. o pabaiga tai visada stebina big_smile geras filmas labai!! ir pirma dalis idomesne uz antraja buvo smile

3

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

Geri FILMAJ big_smile

4

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

Wienai is geriausiu matytu ypac antra dalis

5

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

Idomiausi mano matyti siaubo filmai:D

6

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

nieko nieko tie filmai bet man daugiau baisybiu ten truko smile siaip ir hostel ziurejau bet ten ir kzk kad kas butu taip baisu tai nea tongue

7

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

lb fainas siaubiakas dar dabar prisimenu su siurpu...

8

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

eiliniai pop filmai, nors gal isejes is kino teatro dar kuri laika prisimeni apie ka, bet ne daugiau

9

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

puikus filmai laukiu nesulaikiu pjuklo 3 pasaulines premjeros stovesiu pirmoj eilej kad tik pamatyt

10

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

tai kad ten ne siaubo filmai nei vaiko neisgazdintu labiau jau psichologiniai, I dalis labiau patiko

11

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

Ziauruminis fylamas slykstu bet kam iydomu taij ydomu

12

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

sveikuciai....cia kalba eina apie filmus Saw ir Saw2? jei taip, paskutini maciau sausio menesi pas drauge...na nepasakyciua kad suzavejo, siaip gerus siaubiakus megstu bet tas pasirode tikras laiko gaisimas...bent jau man

13

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

seip filmas ****..nei siaubiakas nei ziaurus nei ka...nu vnz:D vienintele vieta kur patiko taj galas tox netiketas, gera mintis buvo

14

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

man labai patiko sie filmai,vieni is geriausiuju!!!labai noreciau pamatyt 3 dali:)

15

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

Radvilė, 16 parašė:

man labai patiko sie filmai,vieni is geriausiuju!!!labai noreciau pamatyt 3 dali:)

o as tai tikiuosi kad nebus 3 dalies big_smile ir aplamai jei filmas yra tikrai geras jam jau nebereikia nei 2dalies o tuo labiau 3, nes visiem uzteks ir pacio pirmo varianto big_smile

16

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

Vilma, 20 parašė:
Radvilė, 16 parašė:

man labai patiko sie filmai,vieni is geriausiuju!!!labai noreciau pamatyt 3 dali:)

o as tai tikiuosi kad nebus 3 dalies big_smile ir aplamai jei filmas yra tikrai geras jam jau nebereikia nei 2dalies o tuo labiau 3, nes visiem uzteks ir pacio pirmo varianto big_smile

nu taj kodel dauguma ziurimeusiu filmu turejo tesiunius?:D aisku dauguma is ju buvo nevyke, nes buvo daromi vien del pelno bet...nu aisku as nekalbu apie pvz koky "titanika" kuriam jau prie didziausiu noru 2tros dalies nesusuksi:D:D:D:D

17

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

Vilma, 20 parašė:
Radvilė, 16 parašė:

man labai patiko sie filmai,vieni is geriausiuju!!!labai noreciau pamatyt 3 dali:)

o as tai tikiuosi kad nebus 3 dalies big_smile ir aplamai jei filmas yra tikrai geras jam jau nebereikia nei 2dalies o tuo labiau 3, nes visiem uzteks ir pacio pirmo varianto big_smile

3 dalis jau isleista:-}:=)

18

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

deja:DDD

19

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

as uz 2 dali

20

Re: PJUKLAS IR PJUKLAS 2

1 dalis man baisesne buvo ir geresne, nors ir 2 dalis visai nieko idomu kaip 3???