1

Tema: gal kas matet kuprota kalna?

gal kas nors mate Kuprota kalna ir noretu pasidalinti savo ispudziais. Nes knyga po teisybei labai nuvyle. Tikejausi geresnes apysakos, o cia....neverta pirkti, na nebent perskaityti...is kokios bibliotekos. Lauksiu nuomoniu.

2

Re: gal kas matet kuprota kalna?

Nemaciau, bet labai noreciau paziuret smile

3

Re: gal kas matet kuprota kalna?

Karolina, itariu tave taip pat tasku medziokle.. wink juk zmogus praso parasyt tu, kas mate filma, o ne tu kurie nemate, bet nori paziuret ;] nerasyk belekur kaip tomas, kad tik parasyt ka nors.. smile

4

Re: gal kas matet kuprota kalna?

Aleksandai, nuosirdziai atsiprasau smile O del tasku.. kas man is ju?? logiskai pagalvok: kam man ju gali reiket? gausiu ka nors uz juos? ne. tai kokio velnio tavo manymu man ju reikia?? big_smile aisku, tu gali galvot ka nori, cia tavo reikalas smile

5

Re: gal kas matet kuprota kalna?

Karolina, 18 parašė:

Aleksandai, nuosirdziai atsiprasau smile O del tasku.. kas man is ju?? logiskai pagalvok: kam man ju gali reiket? gausiu ka nors uz juos? ne. tai kokio velnio tavo manymu man ju reikia?? big_smile aisku, tu gali galvot ka nori, cia tavo reikalas smile

gal juos galima bus issikeist i kuponus maistui ar drabuziams... big_smile esme tame, kad rasai net tada kai neturi ko pasakyt, man asmeniskai rezia aki ;] na bet neterskim zmogui temos offtopicais.. tyliu.

6

Re: gal kas matet kuprota kalna?

ei zmones as prasiau kad kas apibudintu filma o ne pestusi kaip gaidziai, neaisku del ko...

7

Re: gal kas matet kuprota kalna?

Maciau si filma ir man jis nepatiko. Nesu pries homosexualuma, taciau tai tiesiog...slykstu. Ir nezinau kas ten tokio grazaus ziuret kaip  vienas vaikinas daro kita vaikina per pasturgali. Nei siulau, nei nesiulau pasiziureti. Viskas priklauso nuo zmogaus-kiek zmoniu, tiek nuomoniu apie si filma.

8

Re: gal kas matet kuprota kalna?

buwo maladiec kaj anie pasibuchewo!!!!!! pz nerealus buchynys tarp wyru! :DDDDD anie net lajmiejo geiruasio buchinio nominacija :DD zajbis

9

Re: gal kas matet kuprota kalna?

Ne Ten Tipo Kazkas Idomaws ???

10

Re: gal kas matet kuprota kalna?

kazkaip nelabai susigaudau vertas ziureti ar nevertas....nes knyga tai nuvyle, uz tai ir klausiu apie filma..ar ten idomus filmas ir ar verta ziureti...ir man poziuris i homoseksualizma nelabai rupi, as apie filmo minti, estetika klausiu...

11

Re: gal kas matet kuprota kalna?

Jei zmonems uzsifiksavo tik vienas sitas momentas, kaip vienas kita daro tuomet tokie gali savo nuomones nereiksti. Ziurejau sita filma kelis kartus. Ne veltui susirinko oskarus. Aktoriai puikiai suvaidino. Scenarijus puikus, gal vietomis kur banaloka, bet vaidyba viska pataiso. Muzika griebia uz sirdies. Turiu soundtracka. Ziurek ir po to butinai parasyk ar patiko...