1

Tema: romantikai- ne

daugelis panu nera romantikes

2

Re: romantikai- ne

netiesa!yra visokiu

3

Re: romantikai- ne

Nu ka as zinau... as tai bent jau romantikas.. ir daugelis mano buvusiu paneliu buvo romantikes...

4

Re: romantikai- ne

visom panelems be isimties patinka romantika, tik vienoms to reikia daugiau, o kitoms uztenka maziau wink big_smile
o man romantika nelabai prie sirdies wink na nebent labai retai :V ir po nedaug :V big_smile big_smile

5

Re: romantikai- ne

Anksčiau sakiau, kad man visiškai nereikėtų romantiško vaikino. Vėliau persigalvojau ir sakiau, kad turbūt dėl romantiko numirčiau nors ir vietoj smile Dabar neutraliai žiūriu. Bet šiaip romantika man patinka...

6

Re: romantikai- ne

:@

7

Re: romantikai- ne

dar nebuvau sutikes tokios ,kuri butu romantike smile ,bet buvau tokiu kurios tam pritaria smile

8

Re: romantikai- ne

Martynas, 17 parašė:

dar nebuvau sutikes tokios ,kuri butu romantike smile ,bet buvau tokiu kurios tam pritaria smile

Sutiksi, dar jaunas...:) :::138

9

Re: romantikai- ne

Mantas, 17 parašė:

daugelis panu nera romantikes

o ka romantikos uzsinorejo?

10

Re: romantikai- ne

Mantas, 17 parašė:

daugelis panu nera romantikes

....... daugelis, tai kiek cia tavo statistikoje tu merginu wink ?
romantikai, zinoma, taip, o kaip kitaip gali but

11

Re: romantikai- ne

nesamoninga tema !!!

12

Re: romantikai- ne

samoninga tema!!!!!!!:P:P:P:P:P

13

Re: romantikai- ne

na nesutinku kad dauguma merginu nera romantikes ce jau greiciau atvirksciai

14

Re: romantikai- ne

gal problema tavije o ne merginose :?

15

Re: romantikai- ne

paprasciausiai bendrauji, su ne romantiskom panelem ir tau taip atrodo nebent tu is kart nori.....siaip gal pats eini nosi pakeles sakydamas koks nuostabus esi ir nepestebi romatisku paneliu kurios daznai buna paprastesnes negu tos greitai pastebimos....

16

Re: romantikai- ne

jei romantikais bei romantikemis dedates. tai gal turit minciu kaip praleist vakara su mylimu zmogumi taip kad to nepamirstu ji ilgam laikui  smile ? tad prasau jusu pagalbos smile 

17

Re: romantikai- ne

ex... yra tu romantisku merginu... wink patikek smile:::126

18

Re: romantikai- ne

Evaldas, 20 parašė:

nesamoninga tema !!!

kodel?

19

Re: romantikai- ne

joa, visi krc tokie belekokie expertai, juokas ima:) duokit gal pacioms merginoms pasisakyt, kaip ten yra

20

Re: romantikai- ne

pritariu tau.nedrisciau sakyti uz visas bet uz dali tai tikrai.......mano nuomone kad mes visi tiek vaikinai tiek merginos savo sirdies kamputyje turime bent trupineli romantikos.......tik kiekvienas savaip ja isreiskiam.tai vat jei kazkas dar nepatyre tos romantikos tai vadinas dar anksti,nes kazkada tikrai ja patirsite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! patikekit manim!!!!!!!!