1

Tema: Studijos Airijoje

Laba
Noriu pasiteirauti gal cia yra Lietuviu kurie studijuoja airijoje su lietuviskais atestatais? Ta prasme istojo i airiska koledza su lietuvisku atestatu.
Idomu ar sunku cia istoti ir pagal kokia sistema jie vercia musu pazymius i savo pointsus....
Isanksto dekui

2

Re: Studijos Airijoje

o cia man irgi butu idomu kaip ten su mokslais ??Nes as irgi noreciau ten mokytis!

3

Re: Studijos Airijoje

ogy as zinau kad s.airijoje Newryje studijuoja lietuviai  su lietuvishkais atestatais dieniniame skyriuje NEMOKAMAI :PP Newry Colege of Higer and Future Education ... siaip s.airijoje mokslas kolegijose ir tuose kaip aukstesniosiose dienyniame skyriuje nemokamai;)

4

Re: Studijos Airijoje

aaa..mmm.. na kiek as zn tai ju ta sistema jama ir musu tuos atestatus.. na valstybiniai koledzai priima studenciokus is swetur..

5

Re: Studijos Airijoje

linai nu o ka tau netinka?? moket gy nereik:) beje mokslai ce tai kaip vaikams:)) taciau lietuvoje geresnis darbas smile ce airijoje ir wink

6

Re: Studijos Airijoje

kolkas informacija ne 100% bet zinau kad dubline, trinity koledze priima be problemu. metai mokslu kainuoja apie 13000-15000 euru..:) bet nesigazdinkit, nes EU labai noriai padengia apie 70%-80% sitos sumos + gali kelis tukstantelius gaut ir is musu brangiosios lietuveles, taip kad gaunasi apie 2-3 tukst euru. sakyciau visai padoriai

7

Re: Studijos Airijoje

as taip pat zadu stoti airijoje, ne siais metais bet kitais..dundalk technology institute ir paziuresiu kaip ten gausis..

8

Re: Studijos Airijoje

nzn kaip airijoj, bet anglijoj, kad istot i York University i IT skyriu su lt atistetatu, reikia turet matematika 90% valstybini, fizika 90% valstybini, ir anglu 90% valstybini...+laikyt egza anglu kalbos papyldom 500lt kuris kainuoja... o kad si anglu atestatu istot, reikia tik mokytis truputi smile ka as ir darau big_smile

9

Re: Studijos Airijoje

Evaldas, 21 parašė:

linai nu o ka tau netinka?? moket gy nereik:) beje mokslai ce tai kaip vaikams:)) taciau lietuvoje geresnis darbas smile ce airijoje ir wink

o konkursas yra su LT atestatu?
nzn ka tam koledze galima mokytis bet mane link politikos traukia.....
dar idomu kaip su neakivaizdiniu cia pas juos, nes pas juos yra tik part time kaip supratau, bet ten pora kartu per savaite, o man del mano darbo grafiko tai turbut nlb gautusi net ir pora kart i savaite uzeit pastudijuot smile

10

Re: Studijos Airijoje

Lukai, geriausia tau butu nueit i ta koledza ar univera kur nori studijuoti ir viska issiaiskinti, arba parasyti e-maila. As kai i mokykla rasiau, tai man atsake i visus klausymus.

11

Re: Studijos Airijoje

taip ir teks daryti, tik kol dar dokumentu cia neturiu tai kaip ir nesinori.....

12

Re: Studijos Airijoje

Lukas, 21 parašė:

taip ir teks daryti, tik kol dar dokumentu cia neturiu tai kaip ir nesinori.....

kokiu dokumentu neturi?

13

Re: Studijos Airijoje

nu atestato smile

14

Re: Studijos Airijoje

nesiparink, jo gali ir ne prireikti.

15

Re: Studijos Airijoje

o kaip jums tas kalbos barjeras besimokant??Jus cia visi gerai anglu kalba mokat ???

16

Re: Studijos Airijoje

Lukas, 21 parašė:
Evaldas, 21 parašė:

linai nu o ka tau netinka?? moket gy nereik:) beje mokslai ce tai kaip vaikams:)) taciau lietuvoje geresnis darbas smile ce airijoje ir wink

o konkursas yra su LT atestatu?
nzn ka tam koledze galima mokytis bet mane link politikos traukia.....
dar idomu kaip su neakivaizdiniu cia pas juos, nes pas juos yra tik part time kaip supratau, bet ten pora kartu per savaite, o man del mano darbo grafiko tai turbut nlb gautusi net ir pora kart i savaite uzeit pastudijuot smile

nu ner lygtais smile) cia tik eik ir mokykis ir full time ir part taim... part taip lygtais kainuoja;)
siaip lukai kai grysh draugas is lt jo drauge eis klausynesis ir t.t kai suzinosiu galesiu pasakyt viska wink nes as pac noriu ce mokslus baigt wink)

17

Re: Studijos Airijoje

Viktorija, 24 parašė:

o kaip jums tas kalbos barjeras besimokant??Jus cia visi gerai anglu kalba mokat ???

man asmeniskai barjeras buvo tiktai terminuose na ir aisku supratime prakeikto yorkshire akcento :S seip po 8 men  sterminus daug maz zinau, irr juos puikiai suprantu.

18

Re: Studijos Airijoje

o man kalbos barjeras dzin:D as anglu ishmokaucia:D nes mokinausi vokishkai:D siaip as daug ka suprantu daug ka ne big_smile siaip manes jie nesupranta kol ihs 10 karto nepakartopju:D

19

Re: Studijos Airijoje

Man tai idomu kaip ten paskaitos destomos airijoje?Juk ne taip pat kaip lietuvoje??

20

Re: Studijos Airijoje

Viktorija, 24 parašė:

Man tai idomu kaip ten paskaitos destomos airijoje?Juk ne taip pat kaip lietuvoje??

nzn kaip airijo univere, bet galiu pasakyti apie pamokas anglijo , is savo patyrites, jai kam idomu i privata parasykit ar ia klayskyt...