41

Re: BMW

o galima ir man aluuuu smile

42

Re: BMW

ne

43

Re: BMW

"

44

Re: BMW

laba, gal kas zinot kiek kaztuotu kregzdei xenonai lesiai normalus? dekui

45

Re: BMW

tipo hid kitas? Tai visiems jis plius minus vienodai kainuoja - apie 1.2-1.5k lituku

46

Re: BMW

nu galima ir uz 900 gaut naujus su garantija, tik nzn ar i kaina ieina imontavimas.

47

Re: BMW

man atrodo tavo kaina be balastu

48

Re: BMW

Lemputės x2   
Uždegimo balastai x2   
Pajungimo laidų komplektas x1   
Tvirtinimo detalių komplektas x1 
kaina 999 lt
www.adtidejos.lt

49

Re: BMW

http://www.xenon.lt/kainos.php

cia kiek aukstesnes

50

Re: BMW

noriu i E34 isidet "engel eyes" faras, maciau komplektas eolte apie 650 lt, imnoma dar gaut pigiau?

51

Re: BMW

pasidaryk pats big_smile google.lt pilna info apie tai

52

Re: BMW

neesu tas, kuris išmano apie tuningą, bet prieš kurį laiką modernoj mačiau komplektas kainavo 399lt, tipo akcijinis

53

Re: BMW

Angel Eyes Modernoje. Anokia ten akcija. Anyway - gali pabandyti paieskoti ebejui pigiau. 400 ir taip nera brangu

54

Re: BMW

Vilius, 20 parašė:

neesu tas, kuris išmano apie tuningą, bet prieš kurį laiką modernoj mačiau komplektas kainavo 399lt, tipo akcijinis

reiks nulekt paziuret, labai jau jos man graziai ziurisi:)

55

Re: BMW

siaip taupant reomenduociau su ebejaus pagalba paciam susirinkt. tekainuotu centus viskas

56

Re: BMW

kažkada norėjau pabandyti pasigaminti, tikrai nėra sudėtinga, bet dėl laiko ir būtinybės trūkumo nebeužsiėmiau ta chaltūra:)

57

Re: BMW

tai gali sakau pagaminta gamykliskai kita nusipirkt nebrangiai ir pats susidet.

58

Re: BMW

Vilius, 20 parašė:

kažkada norėjau pabandyti pasigaminti, tikrai nėra sudėtinga, bet dėl laiko ir būtinybės trūkumo nebeužsiėmiau ta chaltūra:)


tai gal yra kokia nuoroda ar kas kur man surast reikalingas dalis, ir tuos diodus ar kaip jie ten, papasakokit kaip viskas darosi, ir kur galima apsipirkt, vis del to BMW turiu gar tik nepilnus metus, tai dar biski zalias

59

Re: BMW

BMW E90 Wins..:) Idomus zurnalo "Car and Driver" compare tipo straipsnis apie naujaji E90, kaip USA jis nugali 7 kitus pakankamai neblogus sedanus..8th place Saab 9-3 Aero Manual
7th place Volvo S60R AWD Manual
6th place Cadillac CTS Manual
5th place Audi A4 3.2 Quattro Auto
4th place Acura TL Manual
3rd place Infiniti G35 Manual
2nd Place Lexus IS350 Auto
1st Place BMW 330i Sport Manual no active steering....Idomu matyti kad 2,3 ir 4 vietas uzima japonai (Infinity G35 pigiausias ir galingiausias)..Cia nera Mercedes Benz C klases todel kad ji dar nepasirode nauja..

60

Re: BMW

http://www.crx.lt/content.php?article.13

smile