1

Тема: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

Ka jus manote apie nimfomanes ir lovelasus?
Galetumete su tokiu zmogumi draugauti?
Gal kam teko draugauti?
Kokie butu ispudziai, nusivylimai?

2

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

man pastoviai sexo stygius wink big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

3

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

idomu ar yra tokiu, kuriems sekso netruksta ?

4

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

jo idomai cia !!! man tai pastovai mazai big_smile o ka buna kuriems ustenka 1 karta i menesi ???

5

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

ai.. dabais apsiverti tai tikrai ne iki sekso... ne ten mintys buna.. daugmaz -myliesi, o galvoji kaip pabaigti ta ar kita dalyka smile

6

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

Gintaras, 23 пишет:

ai.. dabais apsiverti tai tikrai ne iki sekso... ne ten mintys buna.. daugmaz -myliesi, o galvoji kaip pabaigti ta ar kita dalyka smile

nu cia geras man tokios dilemos niekada neiskilo big_smile as miliuosi ne tam kad greiciau baigti o zaviuosi ta akimirka

7

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

Gintaras, 23 пишет:

ai.. dabais apsiverti tai tikrai ne iki sekso... ne ten mintys buna.. daugmaz -myliesi, o galvoji kaip pabaigti ta ar kita dalyka smile

tikrai tu teisus kartais tikrai taip buna kad besimyledamas pradeda galvoti apie darba ir pan, na nors is tikruju tai mums vaikimams sexo visada buna mazai:) o merginoms per daug. taip jau gamtos yr asutvarkyta. na nors yra issimciu vienai ir kitai pusei pazystu viena mergina tai ji nepasatinama(;(;

8

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

man tokios reikia wink ;D ;D ;D

9

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

nieko gero jei abu partneriai kankinasi vienam per daug kitam per mazai-prasideda priekaistavimai ir t.t.....geriau kai abieju norai  sutampa....

10

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

manau sexo turi buti daug,ir jei vienas is partneriu nepasitenkina o kitam perdag,tai jau kvepia skirybomis.Nes vienas ieskos kito kuris tokio pat pajegaus kaip ir jis o antrasis vengs lytinio akto ir issisukines del to kad negali patenkinti pajegaus partnerio

11

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

o jei su zmogumi labai gerai sutari ir jokiu budu nenori jo prarasti, bet.... sexo tikrai truksta :V tai ka tada daryti? ? ? ? :V
viena iseitis, tai tik paslapcia susirasti meiluze wink
ir avis sveika ir vilkas sotus big_smile

12

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

man tai visad truksta... tai tipo as isimtis? big_smile

13

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

Ka as zinau kas tas truksta... dazniausiai tam nera laiko arba galimybiu... Kad pakankamai butu...
O kartais kada nori atsigriebti uz tam tikra laiko tarpa tai buna ir perdaug....

14

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

nepasotinamas big_smile big_smile big_smile

15

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

patikekit manim.. nz cia is patirties kalbu, gal as nesveikas ar ka.. bet su mergina, kuriai vis negana, vos vos puse meteliu pratempiau... apsimesdavai net kad namie taves nera...
cia gal kvailiu palaikysit .. nu bet tikrai! KASDIEN po 3-5 sykius ..., gali be koju likt zmogus...

16

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

Aldis, 23 пишет:

patikekit manim.. nz cia is patirties kalbu, gal as nesveikas ar ka.. bet su mergina, kuriai vis negana, vos vos puse meteliu pratempiau... apsimesdavai net kad namie taves nera...
cia gal kvailiu palaikysit .. nu bet tikrai! KASDIEN po 3-5 sykius ..., gali be koju likt zmogus...

matyt tu geras lovoje ir jei labai patikai todel taip ir buvo,koki kart nesamone padaryk ir manau truputi atvestu :-}

17

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

vaje! smile nu nesu idealus, nu bet aciu dievui tai jau vos ne pamirsta.. big_smile

18

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

Ausra, 23 пишет:


matyt tu geras lovoje ir jei labai patikai todel taip ir buvo,koki kart nesamone padaryk ir manau truputi atvestu :-}

deja gerumas lovoje nera tiesiogiai susijes su partnerio sekso noru

19

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

as tai  nzn .. man  po visos nakties vis dar norisi visos dienos smile   

20

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

Man kaip uzplaukia.....siaip norisi kasdien....