61

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

ne puse, o visi. tarp kitko, ir visos moterys

62

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

kazin.. nejau nebera tokiu kurie neturi meiluziu?

63

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

man visada mazai

64

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

man irgi man irgi man irgi ;D

65

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

konkretus nedapistitas :?pasake daktaras ui ai oi skauda big_smile

66

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

taip ir nekitaip big_smile~

67

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

as vis noriu ir noriu

68

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

man irgi maza smile

69

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

manai lb paprasta susirasti meiluzi?
jei tavo partneris superinis,bet neistvermingas... ka tada daryt?
ar tikrai pades meiluzis,kuris nezino ko reikia?

70

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

kas per daug tas nesweika:::810:::833:::833

71

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

jei jusu partneriai jusu nepatenkina tai nieks nevercia su jais buti susiraskit ta kuris patenkins, tuomet ir meiluziu nereiks...

72

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

o jei tavo parneris po triju metu aptings, nor spries tai buvo super wink ?

beje, per mazai, nevisada reiskia per mazai. Priezastys gali buti ir kitokios.

Nors gero sexo niekada nebus perdaug smile

73

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

Pritariu Giedriuj -gero sexo niekada nebus perdaug !:)

74

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

Laura, 22 wrote:

manai lb paprasta susirasti meiluzi?
jei tavo partneris superinis,bet neistvermingas... ka tada daryt?
ar tikrai pades meiluzis,kuris nezino ko reikia?

sheip nemanau kad butu sunku susirasti meiluzhi/-e tik reikia noro tam didelio smile o meiluzhis pades jei tu jam pasakysi ko reikia.. o gal ir partneris sugebetu bet nenori wink

75

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

kas tiesa, tas ne melas... gal  su kitu parneris ne tai kad negali, gal tiesiog jam nesinori smile

76

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

Karta prezidentas Clintonas su zmona apsilanke apylinkese uzsuko pas fermery... fermeris turejo daug vistu ir jo pasididziavimas tai gaidys didelis ir grazus. Zmona nustebus kad gaidys pats vienas tiek daug vistu aprupina kumsteli fermeriu: - o jus parodykit ta gaidy mano vyrui (tikedamasi kad jis gal vakare susipras)

Clintonas pamates gaidy pasake: - kad as tureciau tiek vistu... (pamastes apie sekretore Levinsky)....

Cia toks jau gamtos desnis Bulius viena karta ant karves uzsokes antra karta nesoks net sekancia diena bet jei atvesi prie kitos tai ir kelios gali buti ta pacia diena smile

deje mes taippat zindualei kaip ir bulei. Vadinasi jei taves partneris nepatenkina tai dar nereiskia kad del to skundziasi jo meiluze smile

esme ne kiekybeje bet kokybeje, o neistikimybes priezastis gludi sexualinio gyvenimo nuabodybeje.

cia visien rekentiems man reikia kiekviena diena ir mazai mazai, galiu garantuati kad jusu partneris jei ir istikimas tai bent jau ant sienu lipa is troskulio ysigyti meiluzy/ze

kaip to isvengti? kur tavo klaidos? pratesiu jei kam ydomu ... 

bet pradekit samprotauti patys

77

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

Kai mergina ne duoda jums tris metus is eiles ir tik buckis ir apkabinimai,ir kai sako as tave labai labai myliu noriu teket,o sako kad tik kitiems duodu o tau ne,su kitais geriu su draugais o su tavim ne.Net puse bokalo alaus ne gali isgerti nes bijo kad, permiegos su tavim,o sako turiu draugu.Jums permiegot tik ant kilimelio ne su ja.Ypac kai as ja matau kiekviena diena beveik,ir bunam atskirai daznai vieni bute ir miegom atskiruose lovose.Sako ar gali pastoti tai yra prezervativai tam kad ne stoti,ir visa kita.Kaip jus galvuojat,yra kazkas tai kitas kuris miega su ja pastoviai,kaip gi kitaip jei megina jau suaugusi 27 metai simpatiska,sveika, ir viska turi.Jei sako kad myli,ir jau ne mergina ne pirmas bachuras,kas yra?Ar jus istvertumet toki gyvenima?Kai mylimas zmogus su jumis paskutiniu metu niekur nevaikstuoja,tik name ir net gerti bija su jumis.O kitiems prasom,visuomet.Nori isteket,bet kokiu tikslu?Ar cia meile?Ar gali mergina su gyvu,simpatisku ir issilavinusiu bachuru but kartu ir miegot salia kartais ir ne uzsiminiet seksu?Ar gali sveika mergina,ne miegot su savo vyru,ir nenoreti juo?Manau kad ne.Yra kitas bachuras su kuriuo ji miega.Bet jus istverkit 3 metus is eiles,be sekso.Jei mylit istversit,bet ne taip lengva ir niekomet ne tureti drauges uz 3 metus net ne bendrauti su panelemis tik su ja.Man jusu problemos.

78

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

sergeij, nelabai risliai cia mintis reiskei, bet siaip tatoli nesamone. Buvo viena mergina, kuri bande panasias nesamones skleist (jei aiksu buvo apie 20, dar galima suprasti)i, tai kazkaip jai liudnai baigesi. Ir tikrai didele tikimybe, kad ji su kitais miega, net ne vienu. Yra daug varijantu, nenoriu gilintis, bet is salies, tai marazmas labai didelis, nesuprantu taves wink

nenoriu sakyti ka istiesu galvoju, nes speju tau labai nepatiktu. Keli espektai. Pamastyk pats. Kam tau mergina, kurios tu netrauki sexualia, netrauki dabar, netrauksi ir veliau. Jei ji frigidiska, tai nesamone, imk kita mergina, juk myletis po vestuviu reikes. Jei nefrigidiska, tai kas? patinka jai save, kitus kankinti? kitus tai taip, saves tikrai ne, reiskias ji miega su kitais. Speju ji labai dziausiasi radusi kazka, kas labai tiki ja, ir gali skelisti "savo meile".

Kita puse, kaip gali tave gerbti kiti, kai pats saves negerbi ?

79

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

Stai mano nuomone... reikia susirasti toki, koks pats esi.. tai nei mergina skundziasi ir nei vaikinas... Kazin ar per daug sexo kam nors dar pakenke... tai tik sustiprina santykius:)

80

Re: Yra zmoniu kuriems buna per mazai sekso.

krustis reik kasdien tautieciai lietuviu mazeja