1

Tema: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

esu seip labai drasus, bet kai reikia pakalbint nepazystama mergina tai leku i krumus 
kaip sios problemos butu galima atsikratyti nes pakui save graziuos kad to nepadariau nerandu as rasionalaus paaiskinimo

2

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Tai jei esi labai drasus, kam tada sprunki i krumus?:) Eik ir uzkalbink, gi uz tai i galva niekas neduos:)

3

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

zinau bet as manau kad pas mane yra tokia baime kad mane atstums

4

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

buna buna, cia turbut daugumos normaliu bachuru beda. na ne tu, kurie vaiksto su treningais, spjaudosi, mergas kalem vadina, tai tiem ner problemu jokiu, nes jie nejaucia gedos visai. Jokiais zodziais sitos bedos neisspresi, tik praktika gali padet. vienos paklausi kiek valandu, antros paklausi kelio, trecios pagiri suni, ir taip toliau, kol ismoksti paprasyti nr big_smile

5

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

o kas tos baimes neturi???apskritai zmones turi tiek baimiu,kad jei nedarytu to,ko bijo,isvis negywentu.. big_smile:]  (su tokia mintim lipau i dangoraizi,kai nerealiai bijau aukscio big_smile:] ) o kas del tawo bedos,tai manau labai teisingai Julija pasake-niekas per galva neduos..bandyk nugaleti tokia baime... big_smile:]

6

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

nu supranti dialogas man sunkiau vystos kai vienas esu reik pabandyt

7

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

o jei duos big_smile juokauju

8

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Viktorai, kiekvienas davimas i galva yra patirtis, kita karta zinosi uz ka dave ir taip nebedarysi, vadinasi tobulesi ! o juk tu to ir sieki ;]

9

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

tai duok atgal big_smile:D (juokauju:D)

10

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Viktoras, 20 parašė:

zinau bet as manau kad pas mane yra tokia baime kad mane atstums



Na taip, gali atsumti. Taciau gali buti ir atvirksciai:) Juk ir paneles nera lb drasios. Gal tarkim, tau mergina patiks ir tu merginai patiksi, susimetysit zvilgsniais, bet nei tu nei ji neisdris uzkalbinti vienas kito, taip ir issiskirstysit abu nieko nepese. Tad kita karta pasistenk nugaleti ta savo baime:)

11

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Viktorija, 18 parašė:

tai duok atgal big_smile:D (juokauju:D)


reiks pabandyti smoksiu kiek galiu big_smile

12

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Julija, 19 parašė:
Viktoras, 20 parašė:

zinau bet as manau kad pas mane yra tokia baime kad mane atstums

Na taip, gali atsumti. Taciau gali buti ir atvirksciai:) Juk ir paneles nera lb drasios. Gal tarkim, tau mergina patiks ir tu merginai patiksi, susimetysit zvilgsniais, bet nei tu nei ji neisdris uzkalbinti vienas kito, taip ir issiskirstysit abu nieko nepese. Tad kita karta pasistenk nugaleti ta savo baime:)

tai kad as tai viska suprantu bet niekaip neiseina kad ir kaip stengiuos

13

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

nepersistenk.. big_smile o tai gali but kad tos kurios atstumia turi tokius"dedes
" uz nugaros big_smile nu tokius "spintukes",o ne zmones big_smile:D:D:D

14

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Viktoras, 20 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

tai duok atgal big_smile:D (juokauju:D)


reiks pabandyti smoksiu kiek galiu big_smile



Oi ne, Viktorai, gal savo visu sugebejimu neverta rodyt:D Visgi panos pagailek, juk tu vyras, neskriausk silpnesniu:D

15

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

tai kas jie greit nepabega big_smile seip as kol jaunas budavau pabegdavau normaliai gal nesu prarades visu igudzu big_smile

16

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

o dabar tai jau senas?? big_smile pff prajuokinai big_smile:D:D:D

17

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Viktorija, 18 parašė:

o dabar tai jau senas?? big_smile pff prajuokinai big_smile:D:D:D

Nu joo...Jis toks senas, kad jau laikas greit i pensija:D)

18

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

nu netaip senas kiek pas mane kai kurios kuno dalys netokios kaip kad buvo! kazkoks pilvas atsirado ir kazkaip raumenu sunkiau uzciuopti big_smile

19

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

o liub budavau tavo metu big_smile big_smile: big_smile ;D

20

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Viktoras, 20 parašė:

nu netaip senas kiek pas mane kai kurios kuno dalys netokios kaip kad buvo! kazkoks pilvas atsirado ir kazkaip raumenu sunkiau uzciuopti big_smile

Tai gerai, kad pilvukas atsirado:) Yra uz ko paciupint:D) Be to, ziema bus silciau:D)