1

Tema: Kuris variantas tikras?

Cia aisku gal ir filosofiskai susimasciau bet..Kuris variantas is siu dvieju jums atrodo tikras?:D

1) As negaliu be taves nes myliu tave..
2) As myliu tave nes negaliu be taves..

Man kazkaip atrodo kad (1) turbut butu tikras, o jums kaip?

2

Re: Kuris variantas tikras?

heh, cia tai geras klausimas ;] nors teoriskai turetu buti 1, bet praktiskai, kad suzinoti ar myliu ar ne, as vadovaujuos 2 variantu smile jei negaliu be jos, tai turbut tai meile ;]

3

Re: Kuris variantas tikras?

pirmas variantas tikras, jeigu klausi kokiu atveju yra meile.. o noreti buti su kitu zmogumi kartais buna ir kitu priezasciu, ne tik meile smile

4

Re: Kuris variantas tikras?

Tai vienas ir tas pats tik zodziu zaismas,jei myli-pvz. -kas sunkiau sveria ar kilogramas puku ar viniu?

5

Re: Kuris variantas tikras?

Gintaras, 36 parašė:

Tai vienas ir tas pats tik zodziu zaismas,jei myli-pvz. -kas sunkiau sveria ar kilogramas puku ar viniu?

Nu nemanau kad taspats..Turetum suprasti budamas tokio amziaus..:D Pvz manau antras variantas delto gali buti netikras kad jis gali buti maisomas su prisirisimu..Arba tox banaliai paprastas pvz.: Tiesiog del materealiniu priezasciu (Pana mano kad myli nes jis turtingas, jai nieko netruxta ir t.t..ir atrodo kad be jo negaletu..O istikro su kitu galbut butu zymiai geriau)..Ir dar daugybe kitu pvz..

6

Re: Kuris variantas tikras?

antras cia prsisirisimas prie kazko o ne prie zmogaus !!! o pirmas yra tiesa nes jai myli zmogu tau ne svarbu ar jis turi pinigus ar  ne jis ar ji myli uzta koks zmogus wink

7

Re: Kuris variantas tikras?

pirmas mano manimu

8

Re: Kuris variantas tikras?

Tomas, 26 parašė:

Cia aisku gal ir filosofiskai susimasciau bet..Kuris variantas is siu dvieju jums atrodo tikras?:D

1) As negaliu be taves nes myliu tave..
2) As myliu tave nes negaliu be taves..

Man kazkaip atrodo kad (1) turbut butu tikras, o jums kaip?


Antras variantas...

Kodel teigiu, kad antras?

Pirmas rteiginys skamba taip... "1) As negaliu be taves nes myliu tave.."

Man asocijuojasi su skestancio sauksmu...

O antras teiginys man asocijuojasi su tvirtu meiles irodimu!

9

Re: Kuris variantas tikras?

manau kad abu tik jei jie bus pasakyti laiku ir vietoje!!!

10

Re: Kuris variantas tikras?

manau kad pirmaji teigini sakytu tie kurie dar tos meiles labai nepatyre, o antraji teiginuka sakytu tie kurie tikraja meile jau patyre... taj manau.... big_smile wink

11

Re: Kuris variantas tikras?

As manau, kad nera skirtumo kaip pasakysi, juk svarbiausia prasme, o ne gramatika. Cia tik as taip manau ir kiti gali nesutikti smile

12

Re: Kuris variantas tikras?

Giedre, 14 parašė:

manau kad pirmaji teigini sakytu tie kurie dar tos meiles labai nepatyre, o antraji teiginuka sakytu tie kurie tikraja meile jau patyre... taj manau.... big_smile wink

o gal atvirksciai?:D kai buvau tavo amziaus ir isiziuredavau koki berniuka, apie kuri dienom naktim svajodavau ir atrode nebegaliu be jo, nuspresdavau, kad turbut isimylejau:D o dabar zinau, kad man liudna kai salia nera mano zmogiuko, todel kad ji myliu=)
"negaleti" be zmogaus galima nebutinai ji mylint.. del susizavejimo, aistros, prisirisimo. todel is negaliu be taves nebutinai isplaukia myliu. bet jei zmogu myli, tada jau tikrai negali be jo.. bet kokiu atveju=)

13

Re: Kuris variantas tikras?

abu yra sukti teiginiai... ir labai sunkiai atskiriami... nes isvis ta prisirisima nuo meiles sunkoka atskirti as pvz neisivaizduoju kaip tiesiog zinau kad myliu... ar bent jau tuo noriu tiketi ir esu laimingas

14

Re: Kuris variantas tikras?

abu.

15

Re: Kuris variantas tikras?

negaliu be taves, nes myliu tave smile man sitas patiko

16

Re: Kuris variantas tikras?

Pradzioj, atmeskime galimybe, kad cia gali but kalba apie materialine ar kitokia nenuosirdzios meiles rusi... O dabar truputi paaiskinsiu savo logika...

Ka mes norime pasakyti pirmuoju sakiniu:) Jeigu gerai isiklausius. "As negaliu be taves nes myliu..." - pagrindine mintis "As negaliu be taves", o tik paskui kazkur is antro plano islenda patikslinimas "nes myliu". Cia sakyciau, egoistiskos meiles sakinys.

Tuo tarpu antrame sakinyje, mes pabreziame kad mylime ta zmogu, kad jis yra mums svarbiausias ir tik paskui patiksliname kodel "nes negaliu be taves gyvent". Sis sakinys labiau priskiriamas altruistiskai meilei smile

Todel manyciau antras - tikresnis smile

17

Re: Kuris variantas tikras?

logiskai mastanti moteris... cia tai kazkas naujo ir idomaus...

18

Re: Kuris variantas tikras?

manau 1
bet skaiciau ilgai kol daejo skirtumas big_smile

19

Re: Kuris variantas tikras?

as manu kad antras variantas yra tikresnis, jei is pradziu ir myli zmogu tai veliau liekatik prisirisimas prie to zmogaus ir tiek, del to tu ji ir myli

20

Re: Kuris variantas tikras?

tai drisciau sutikti kad tas 1masis atrodo geresnis nes dauguma panu myli ausimis wink