21

Re: Kuris variantas tikras?

nu jie siaip yra vienodi tik ysiklausius skiriasi tai jokio skirtumo kuri pasakysi, bet man artimesnis antras

22

Re: Kuris variantas tikras?

Olga, 24 parašė:

Pradzioj, atmeskime galimybe, kad cia gali but kalba apie materialine ar kitokia nenuosirdzios meiles rusi... O dabar truputi paaiskinsiu savo logika...

Ka mes norime pasakyti pirmuoju sakiniu:) Jeigu gerai isiklausius. "As negaliu be taves nes myliu..." - pagrindine mintis "As negaliu be taves", o tik paskui kazkur is antro plano islenda patikslinimas "nes myliu". Cia sakyciau, egoistiskos meiles sakinys.

Tuo tarpu antrame sakinyje, mes pabreziame kad mylime ta zmogu, kad jis yra mums svarbiausias ir tik paskui patiksliname kodel "nes negaliu be taves gyvent". Sis sakinys labiau priskiriamas altruistiskai meilei smile

Todel manyciau antras - tikresnis smile

filosofė?lituanistė?

23

Re: Kuris variantas tikras?

blogiau - megstanti nusisnekinet smile

24

Re: Kuris variantas tikras?

tikras ne tikras nueik i zologijos soda ir pamatysi tigra

25

Re: Kuris variantas tikras?

Agne, 18 parašė:

nu jie siaip yra vienodi tik ysiklausius skiriasi tai jokio skirtumo kuri pasakysi, bet man artimesnis antras

o man atrodo je skiriasi tik ne galiu paaiskinti kuom big_smile

26

Re: Kuris variantas tikras?

neisradinekit dviracio...

27

Re: Kuris variantas tikras?

Tomas, 19 parašė:

neisradinekit dviracio...

Kur tu cia dvirati matai? Siaip jei neiseina suprasti apie ka cia vyxta diskusija tai nebuti viesai rodyti savo nesupratingumo..nes juokingai skamba..:D

28

Re: Kuris variantas tikras?

Oj, bliamba, pasakiau, kad antras mielesnis, o kai vel klausima perskaiciau, supratau, kad biski susiveliau...:::157 Pirmaji omeny turejau:) Tad dabar savo atsakyma redaguoju:D) Nors is tiesu, kogero ir vienas, ir kitas gali buti tikras arba ne. Juk zmones daznai sako, kad negali, myli,  visiskai nemyledami, ir tyli myledami, bandydami savo jausmus parodyti veiksmais, o ne zodziais:)

29

Re: Kuris variantas tikras?

O man vistiek pirmas artimesnis.. Nu pvz As negaliu be taves nes myliu..Tai viena ir aiski priezastis..
O as myliu tave nes negaliu be taves..tai kad myliu dzin, bet tu priezasciu kodel negaliu be taves tai daug ir neaiskiu..:D

30

Re: Kuris variantas tikras?

Tomas, 27 parašė:

O man vistiek pirmas artimesnis.. Nu pvz As negaliu be taves nes myliu..Tai viena ir aiski priezastis..
O as myliu tave nes negaliu be taves..tai kad myliu dzin, bet tu priezasciu kodel negaliu be taves tai daug ir neaiskiu..:D

As irgi uz pirma teiginy! nes negaliu be Taves,nes myliu,o antram myliu Tave nes negaliu. tai mazdaug is to kad negaliu nuspredziau kad myliu. apsurdiska! yra dar panasi fraze,tik dabar tiksliai neatsimenu su "reikia Taves,nes myliu"..

31

Re: Kuris variantas tikras?

myliu tawe, nes reikia.. ;D
as taip pat uz pirma teigini smile

32

Re: Kuris variantas tikras?

As irgi... smile

33

Re: Kuris variantas tikras?

Tomas, 26 parašė:

Cia aisku gal ir filosofiskai susimasciau bet..Kuris variantas is siu dvieju jums atrodo tikras?:D

1) As negaliu be taves nes myliu tave..
2) As myliu tave nes negaliu be taves..

Man kazkaip atrodo kad (1) turbut butu tikras, o jums kaip?

sakoma kad patyrusi meile sako "tu man reikalingas nes tave myliu" o nepatyrusi "as tave myliu nes tu man reikalingas"

34

Re: Kuris variantas tikras?

Olga, 24 parašė:


Tuo tarpu antrame sakinyje, mes pabreziame kad mylime ta zmogu, kad jis yra mums svarbiausias ir tik paskui patiksliname kodel "nes negaliu be taves gyvent". Sis sakinys labiau priskiriamas altruistiskai meilei smile
Todel manyciau antras - tikresnis smile


seip kazkoks protingas zmogus yra pasakes, kad myleti nereikia priezasties, nes zmogu myli del to, kad myli.. o jei tau reikia kazkokios konkrecios priezasties (siuo atveju tai, jog negali be to zmogaus) tam, kad nusprestum ar ji myli.. ar cia meile?=)

Ligita, 16 parašė:

sakoma kad patyrusi meile sako "tu man reikalingas nes tave myliu" o nepatyrusi "as tave myliu nes tu man reikalingas"


butent;)

35

Re: Kuris variantas tikras?

2 smile) bent jau paliai mane big_smile

36

Re: Kuris variantas tikras?

Tomas, 26 parašė:

Cia aisku gal ir filosofiskai susimasciau bet..Kuris variantas is siu dvieju jums atrodo tikras?:D

1) As negaliu be taves nes myliu tave..
2) As myliu tave nes negaliu be taves..

Man kazkaip atrodo kad (1) turbut butu tikras, o jums kaip?

oho koks idomus klausimas smile man atrodo,kad abu yra teisingi...

37

Re: Kuris variantas tikras?

hm manau abu neteisingi, ne tik todėl kad čia matyt einama kalba apie vyro meilę moteriai - kurios egzistavimu netikiu. Bet ir šiaip aš negaliu be maisto - bet jo nekenčiu, aš myliu brolį myliu mamą bet galių ir be jų

38

Re: Kuris variantas tikras?

Tomas, 26 parašė:

Cia aisku gal ir filosofiskai susimasciau bet..Kuris variantas is siu dvieju jums atrodo tikras?:D

1) As negaliu be taves nes myliu tave..
2) As myliu tave nes negaliu be taves..

Man kazkaip atrodo kad (1) turbut butu tikras, o jums kaip?

pirmas tai makaronu kabinimas  ;D apsimeta kad negali kad tik gautu :::036
o stai antras sako kad myli bet vien  todel kad negali :::b02 nu kaip supratot ne vienas.Gal  kai... ( paslaptis nenoriu kad kas tai naudotu viliojant sau vienos nakties grobi smile )

39

Re: Kuris variantas tikras?

Tai kad nea..man rodos 1) variantas tikresnis.. wink

40

Re: Kuris variantas tikras?

2 gal ;]