1

Tema: Virtualios istorijos

Butu smagu, jei zmones pasidalintu savo linksmomis, liudnomis ar dar kokiomis istorijomis nutikusiomis virtualiai, pazinciu svetainese, ar IRC ir pan. tokia mintis kilo, ka tik ziurinejant anketa ir atpazinus buvusia klasioke wink taip pat galiu papasakot savo nutikima.
Mirce radau savo pussesere smile ji gyveno Utenoj, as Vilniuj, ir siaip kazkodel nebendravom su tom giminem visiskai. Pirma karta ja pamaciau per jos mamos laidotuves, bet tai tiek ten ir tebuvo. Po keliu menesiu, netycia mirce susirasinejant ji pradejo pasakot kaip mire jos mama, paklausiau ar ji is utenos- taip smile pradejom vardint dedes, tetas- sutampa smile Pradejom bendraut, vat dabar turiu gera pussesere, kurios niekad nebuciau sutikes, jei ne mircas smile
Pasidalinkit nutikimais, turetu but smagu smile

2

Re: Virtualios istorijos

o as savo sena grupioka kuris uzsienyje jau keli metai net nezinojau kur dinges...draugo svetaine bevartant netycia atradau tai ir susi kontaktuojam emailais pasidalinam senais ispudziais...siaip man patinka emelais bendraut su grupiokais ir grupiokemis is uzsienio,laiko neturio prie chatu sedeti tai laiskais susirasom ir taip draugiskus santykius palaikom o kai grysta tada ir nubaliavojam gerai...as tai turiu svajone kaip nors rasti savo broli internetu ...esu sakiciusi kad kitiems pavyksta netycia atrast savo artimuosius laiko isblaskytus...

3

Re: Virtualios istorijos

Viktorija, 24 parašė:

o as savo sena grupioka kuris uzsienyje jau keli metai net nezinojau kur dinges...draugo svetaine bevartant netycia atradau tai ir susi kontaktuojam emailais pasidalinam senais ispudziais...siaip man patinka emelais bendraut su grupiokais ir grupiokemis is uzsienio,laiko neturio prie chatu sedeti tai laiskais susirasom ir taip draugiskus santykius palaikom o kai grysta tada ir nubaliavojam gerai...as tai turiu svajone kaip nors rasti savo broli internetu ...esu sakiciusi kad kitiems pavyksta netycia atrast savo artimuosius laiko isblaskytus...

Kvailesnes svajones nesu girdejes.."as tai turiu svajone kaip nors rasti savo broli internetu.." Luzau is juoko perskaites..:D:D:D

4

Re: Virtualios istorijos

pamirsau paminet, geriausia istorija skaiciau laikrasty. kaip susipyke vyras su zmona jau gyveno atskirai, bet dar nespejo issiskirt. abu pradejo ieskot pazinciu internete, kazkur pasisnekejo ir susitare susitikt. ir abu atejo i ta pati akla pasimatyma big_smile deja, tai ju nesuartino, pasipiktine toliau tese skyrybu procesa ;]

5

Re: Virtualios istorijos

O man sitaip buvo: Per Helloweena susipazinau su vienu vaikinu, pasikeitem nr, bendravom bendravom, viskas saunu buvo. Pries Kaledas pameciau kortele savo telefono.. Labiausiai gaila buvo visu tel nr, kuriuos praradau nebesusigrazinamai. Zodziu ir to vaikino nr nebeturejau, tai bendravimas ir nutruko. Gaila buvo, bet ka daryt. Kazkur po kokiu 4-5 menesiu sedziu as ieskok.lt, atsiverciu kazkokia anketa, o ten tas bachuriukas fotkej smile Parasiau, pasikeitem nr, skype, ir vat vel bendraujam smile O jis tai pirmas mane paziurejo, bet sake nebutu pazines, pasikeitus, tai gerai kad as pasiziurejau, bo butume taip ir nebesusisieke turbut smile

6

Re: Virtualios istorijos

Tomas, 26 parašė:
Viktorija, 24 parašė:

o as savo sena grupioka kuris uzsienyje jau keli metai net nezinojau kur dinges...draugo svetaine bevartant netycia atradau tai ir susi kontaktuojam emailais pasidalinam senais ispudziais...siaip man patinka emelais bendraut su grupiokais ir grupiokemis is uzsienio,laiko neturio prie chatu sedeti tai laiskais susirasom ir taip draugiskus santykius palaikom o kai grysta tada ir nubaliavojam gerai...as tai turiu svajone kaip nors rasti savo broli internetu ...esu sakiciusi kad kitiems pavyksta netycia atrast savo artimuosius laiko isblaskytus...

Kvailesnes svajones nesu girdejes.."as tai turiu svajone kaip nors rasti savo broli internetu.." Luzau is juoko perskaites..:D:D:D

tu luzti is juoko bet as zinau gyva pavyzdi kuriam pavyko netycia rast per pokalbiu svetaines draugai per draugus ir skelbimus

7

Re: Virtualios istorijos

interneto galimybes beribes, o piramides efektas jame ypac galingas. nesuprantu, koks tavo reikalas kokia ta svajone, kiekvienam savo, o dar juoktis, tai jau isvis, zemiau nukrist nebeimanoma...

8

Re: Virtualios istorijos

Yra tuo uzsiimancios tarnybos..nunesk duomenis visus..kokiuose vaiku globos namuose uzaugot (nes jei ieskai brolio tai kazkas panasaus turbut buvo..) LNK yra ten tokie Knispelis ar kaip ten ji atkas viska ir suras..O cia nete gali ir tu visa gyvenima ir tavo anukai ieskoti bet nerasi.:D

9

Re: Virtualios istorijos

Aleksandras, 21 parašė:

interneto galimybes beribes, o piramides efektas jame ypac galingas. nesuprantu, koks tavo reikalas kokia ta svajone, kiekvienam savo, o dar juoktis, tai jau isvis, zemiau nukrist nebeimanoma...

Jo zemiau kristi jau negalima..Nenusisnekek ok?:D Tiesiog juokinga ir tiek..Kox zmogus tokios ir svajones..:D

10

Re: Virtualios istorijos

mes ne vaiku namuose uzaugom, deja (butu paprasta ir lengva ir paciai rasti)zinau tas tarnybos ,,atleisk"bet visos labai jau cia viesai man per tv nepatinka,man anonimiskumo truksta......

11

Re: Virtualios istorijos

Tomas, 26 parašė:
Aleksandras, 21 parašė:

interneto galimybes beribes, o piramides efektas jame ypac galingas. nesuprantu, koks tavo reikalas kokia ta svajone, kiekvienam savo, o dar juoktis, tai jau isvis, zemiau nukrist nebeimanoma...

Jo zemiau kristi jau negalima..Nenusisnekek ok?:D Tiesiog juokinga ir tiek..Kox zmogus tokios ir svajones..:D

su tavim beprasmiska gincytis, vis tiek durniaus vietoj liks. geriau ka nors i tema parasyk.

12

Re: Virtualios istorijos

Tai kas kaltas kad tu lieki toj durniaus vietoj?:D O i tema tai buve kad rades kazkokiu zmoniu, bet nesureiksminu as to visiskai..cia taspats kas gatveij sutinki..:D

13

Re: Virtualios istorijos

atejo tomas ir sugadino mano tema. nejau nera idomiu istoriju, kuriom zmogeliukai noretu pasidalint ? smile

14

Re: Virtualios istorijos

kas man internetu patinka kad istiesu gali atrasti draugus kuriu senai neber lietuvoje......as tai dziaugiuosi susiradau labai faina zmogeliuka pasnekova lig sioliai bendraujam emelais.....