1

Tema: Rudaakiai

Kas gi cia dabar? Kodel yra sakoma, kad rudos akys apgaulingos? Daznai ir paciai tai tenka nugirsti, nes turiu tamsiai tamsiai rudas akis. Jei jau esi rudom akim, vadinas, esi melagis? Ne velnio:D)

2

Re: Rudaakiai

Velniop ju snektas.. jie turbut pavydi :-D kitos priezasties tokiom snekom lyg ir nematau.

3

Re: Rudaakiai

Mhm, prietarai - kliedesiai.

4

Re: Rudaakiai

Sakoma, kad rudas akis turintys zmones yra labai klastingi. Gal tai tik sutapimas, bet kiek esu  nusivylusi ar nukentejusi nuo zmoniu, tai galima sakyti, jog vien nuo rudaakiu..

5

Re: Rudaakiai

daa
tipo mes kitatauciai, atejunai, klajokliai ir pan big_smile
akmens amziaus mastymas

6

Re: Rudaakiai

manau jokio skirtumo kokios akys ar rudos, ar melynos, ar zalios. Zinau viena kad tik nuo zaliu akiu as "susileidziu"... smile

7

Re: Rudaakiai

na as irgi girdejau kad rudakiai sukti zmones..na gal ir nemelagiai visi bet visi tai sugeba jei nori...

8

Re: Rudaakiai

Nesamone cia del tu stereotipu...Rudos akys yra grozis..:D

9

Re: Rudaakiai

man ir rudos akys lb grazu;)

10

Re: Rudaakiai

va del to kad grazios joms lengviau meluoti:) akims.....nes grozis susuka galva ir kartais zmones del grozio pameta galva ir daug kam pasiryze:) vat.
vat pvz jauciu Ema daug kam galva yra susukusi:)

11

Re: Rudaakiai

nu nu;) as nesuku galvu;)

12

Re: Rudaakiai

gelezine lova

13

Re: Rudaakiai

Nu taip..Jeigu ten Emos19 tikros fotkes tai pasuktu turbut, ir netik akytem bet ir viskuo kitu..5 fotkej pvz iskilusiais per marskinelius speneliais.:D

14

Re: Rudaakiai

na tai kas cia tokio kad vasara liemeneles nenesioju?:D

15

Re: Rudaakiai

As juk nesakau kad tai kazkas tokio..Tik sakau kad tai grazu ir gundanciai atrodo..:D

16

Re: Rudaakiai

nu okey tadum;)

17

Re: Rudaakiai

nu as turiu nemaai pazystamu rudaakiu, mano pora geru draugiu yra rudaakes..nezinau del ko cia taip visi nusprende kad rudaakiai yra melagiai, bet as priteriu kiek pazystu net ir tos daruges yra tokios klastingos, pameluot lengvai gali, tokios suktos. Siaip ar taip koks cia grozis rudos akys, man asmeniskai negrazu..gi tamsios, kuo ruda spalva grazi, va kokios emlynos zalios tai grazu.

18

Re: Rudaakiai

cia tai nusisnekejai...
grozis subjektyvus juk toks yra...
tau ka, negrazus lapai rudeni? arba sokoladas?
man melynos, zalios akys yra lb grazu, bet kad lt tokiu nelb yra, visi tokie labiau pilkaakiai tongue

19

Re: Rudaakiai

Giedre, giri savo akis? big_smile

20

Re: Rudaakiai

Bitė, 17 parašė:

cia tai nusisnekejai...
grozis subjektyvus juk toks yra...
tau ka, negrazus lapai rudeni? arba sokoladas?
man melynos, zalios akys yra lb grazu, bet kad lt tokiu nelb yra, visi tokie labiau pilkaakiai tongue

pasakai savo nuomone tai nusisneki, idomu.. big_smile grazu man tie lapai rudeni ir pan, bet rudos akys man negrazu.