21

Re: Rudaakiai

Mantė, 26 parašė:

Giedre, giri savo akis? big_smile

big_smile negiriu, nesakau kad mano akys pacios graziausios ir pan.tik na man rudos na negrazu

22

Re: Rudaakiai

Giedrė, 19 parašė:
Mantė, 26 parašė:

Giedre, giri savo akis? big_smile

big_smile negiriu, nesakau kad mano akys pacios graziausios ir pan.tik na man rudos na negrazu

Tyliai tyliai pasakysiu- mano irgi nerudos ir nuo to jos tik grazesnes. Tyliai sneku is kuklumo big_smile
O jei rimtai, bet kokios spalvos akys yra daug graziau uz akiu protezus.

23

Re: Rudaakiai

Piotr, 21 parašė:

va del to kad grazios joms lengviau meluoti:) akims.....nes grozis susuka galva ir kartais zmones del grozio pameta galva ir daug kam pasiryze:) vat.
vat pvz jauciu Ema daug kam galva yra susukusi:)

pritariu

24

Re: Rudaakiai

O del akiu spalvos grozio... Nemanot, kad nuo spalvos nedaug kas priklauso? Bent jau as manau, kad daug svarbiau yra israiskingas zvilgsnis. Jis daug ka pasako:) Negi nepastebejot, kad buna zmoniu, kuriu akiu spalva atrodo kazkokia neidomi, nuobodi, bet tas zvilgsnis toks, kad net gali susilydit, toks uch..:D)  O buna ir tokiu zmoniu, kuriu akiu spalva atrodo lb grazi, bet i jas ziuri ir nieko ipatingo nematai, akys kaip akys ir tiek. Na, ir siaip, jei zmogus dailutis, tai visai nesvarbu ta spalva. Pabandykit isivaizduot kokia nors lb zavia, patinkancia mergina (vaikina) su vienokia akiu spalva, o paskui su kitokia. Negi del spalvos isgaruos visas zavesys? Negi jums jau ims ta mergina (vaikinas) del kitokios akiu spalvos nebepatikti?

25

Re: Rudaakiai

nerialiai labai, labai grazios akys.... o sakoma kad melagiai manau todel kad visokie cigonai zmones apgaudineja o kaip zinia cigonai visi rudaakiai:)

26

Re: Rudaakiai

Vaiva, 17 parašė:

nerialiai labai, labai grazios akys.... o sakoma kad melagiai manau todel kad visokie cigonai zmones apgaudineja o kaip zinia cigonai visi rudaakiai:)

Vaiva, ne visi cigonai melynakiai. Musu Jonavos turguj pilna cigonu prekiauja visokiom cigaretem, skudurais, tai keleta cigonu pastebejau sviesiom akim:) O viena cigone tai isvis turi nerealias akis.Jos sviesiai sviesiai zalios ir be galo idomios, atrodo, lyg butu stiklines. Tas zvilgsnis toks keistas... Kai ji i tave pazvelgia, apima jausmas, kad permato kiaurai:D

27

Re: Rudaakiai

niu kiek as ju esu maciusi tai visi tamsiu akiu...niu tada sorry uz toki isvedziojima

28

Re: Rudaakiai

Vaiva, 17 parašė:

niu kiek as ju esu maciusi tai visi tamsiu akiu...niu tada sorry uz toki isvedziojima

Baik, nera cia ko atsiprasineti, juk dauguma ju isties tamsiaakiai:)

29

Re: Rudaakiai

Giedrė, 19 parašė:

nu as turiu nemaai pazystamu rudaakiu, mano pora geru draugiu yra rudaakes..nezinau del ko cia taip visi nusprende kad rudaakiai yra melagiai, bet as priteriu kiek pazystu net ir tos daruges yra tokios klastingos, pameluot lengvai gali, tokios suktos. Siaip ar taip koks cia grozis rudos akys, man asmeniskai negrazu..gi tamsios, kuo ruda spalva grazi, va kokios emlynos zalios tai grazu.



isikibau tavo fraze kuo ruda spalva grazi. jei ne taip supratau, tai pardon smile

30

Re: Rudaakiai

ir siaip klausimas buvo apie rudu akiu apgaulinguma, tad cia gavosi didokas offtopicas

31

Re: Rudaakiai

aman apgaulingos tos rudos akis smile)))

32

Re: Rudaakiai

Ovydas, 19 parašė:

aman apgaulingos tos rudos akis smile)))

Kodel?

33

Re: Rudaakiai

Nzn pas mano aukletoja rudos akys... tai ji daug primeluoja motinai...

34

Re: Rudaakiai

Ovydas, 19 parašė:

Nzn pas mano aukletoja rudos akys... tai ji daug primeluoja motinai...

Aaa, sit kaip...Tai gal ji nemeluoja, gal ten pats kokios koses prisiviri?:D
Tai ka, vien del aukletojos nusprendei, jog rudaakiai apgaulingi zmones?

35

Re: Rudaakiai

Viktorija, 24 parašė:

na as irgi girdejau kad rudakiai sukti zmones..na gal ir nemelagiai visi bet visi tai sugeba jei nori...

Ka sugeba? Sukciauti? Meluoti? Zinai, jei nores, tai sugebes bet kas, akiu spalva cia ne prie ko.

36

Re: Rudaakiai

Bitė, 17 parašė:
Giedrė, 19 parašė:

nu as turiu nemaai pazystamu rudaakiu, mano pora geru draugiu yra rudaakes..nezinau del ko cia taip visi nusprende kad rudaakiai yra melagiai, bet as priteriu kiek pazystu net ir tos daruges yra tokios klastingos, pameluot lengvai gali, tokios suktos. Siaip ar taip koks cia grozis rudos akys, man asmeniskai negrazu..gi tamsios, kuo ruda spalva grazi, va kokios emlynos zalios tai grazu.



isikibau tavo fraze kuo ruda spalva grazi. jei ne taip supratau, tai pardon smile

o ka tu cia blogai supratai?:) nu bet esme apie rudas akis

37

Re: Rudaakiai

Julija, 19 parašė:
Ovydas, 19 parašė:

Nzn pas mano aukletoja rudos akys... tai ji daug primeluoja motinai...

Aaa, sit kaip...Tai gal ji nemeluoja, gal ten pats kokios koses prisiviri?:D
Tai ka, vien del aukletojos nusprendei, jog rudaakiai apgaulingi zmones?


Nu as melin akis, tai kaip ir nemeluoju...

38

Re: Rudaakiai

Ovydas, 19 parašė:
Julija, 19 parašė:
Ovydas, 19 parašė:

Nzn pas mano aukletoja rudos akys... tai ji daug primeluoja motinai...

Aaa, sit kaip...Tai gal ji nemeluoja, gal ten pats kokios koses prisiviri?:D
Tai ka, vien del aukletojos nusprendei, jog rudaakiai apgaulingi zmones?


Nu as melin akis, tai kaip ir nemeluoju...

Nu jo, geras pasiteisinimas... Makaronu prikabini, o paskui sakai, jog turi melynas akis, vadinasi nemeluoji. Tai kur teisybe? Zodziu, vyksta rudu akiu diskriminacija

39

Re: Rudaakiai

Julija, 19 parašė:
Ovydas, 19 parašė:
Julija, 19 parašė:
Ovydas, 19 parašė:

Nzn pas mano aukletoja rudos akys... tai ji daug primeluoja motinai...

Aaa, sit kaip...Tai gal ji nemeluoja, gal ten pats kokios koses prisiviri?:D
Tai ka, vien del aukletojos nusprendei, jog rudaakiai apgaulingi zmones?


Nu as melin akis, tai kaip ir nemeluoju...

Nu jo, geras pasiteisinimas... Makaronu prikabini, o paskui sakai, jog turi melynas akis, vadinasi nemeluoji. Tai kur teisybe? Zodziu, vyksta rudu akiu diskriminacija


na taip nieko cia jau nepakeisi smile

40

Re: Rudaakiai

aha,tipo rudos akys apgaulingos,suktos ir pan..?Tai kodel tada vaikinukai (ne visi,zinoma) tirpsta nuo rudu akiu?:) Ir shiaip,mane,rudaake,kaip tik apgaudineja melynakiai zmones....tipo akys tyros,grazios...nieko nesitiki,nes atrodo,kad zmogutis su tavim nuoshirdus ir....atsitinka kas nors negero ir neplanuoto....:) Taip kad rudos akys nera blogai tongue ir ish vis,ne akiu spalvoj,o zmogaus viduj esme wink