41

Re: Rudaakiai

ok ok smile)) nebeprikolinsiu nes ziuriu parinies jau big_smile
pasakysiu tik tiek: tiesa slypi kas kur anapus wink

42

Re: Rudaakiai

o tiksliau,tokios kazkokios visishkos tiesos net ir nera smile ash uz visas akyciu spalvas wink Pati esu rudu akiu,vaikinai dazniausiai buna melynu akiu,o drauges-zaliu wink (zinoma,buna ir ishimciu) big_smile

43

Re: Rudaakiai

Giedrė, 19 parašė:
Bitė, 17 parašė:
Giedrė, 19 parašė:

nu as turiu nemaai pazystamu rudaakiu, mano pora geru draugiu yra rudaakes..nezinau del ko cia taip visi nusprende kad rudaakiai yra melagiai, bet as priteriu kiek pazystu net ir tos daruges yra tokios klastingos, pameluot lengvai gali, tokios suktos. Siaip ar taip koks cia grozis rudos akys, man asmeniskai negrazu..gi tamsios, kuo ruda spalva grazi, va kokios emlynos zalios tai grazu.



isikibau tavo fraze kuo ruda spalva grazi. jei ne taip supratau, tai pardon smile

o ka tu cia blogai supratai?:) nu bet esme apie rudas akis

tuo, kad ruda spalva negrazi APSKRITAI

44

Re: Rudaakiai

Ovydas, 19 parašė:

ok ok smile)) nebeprikolinsiu nes ziuriu parinies jau big_smile
pasakysiu tik tiek: tiesa slypi kas kur anapus wink

tiesa slypi kazkur uz rudu akiu big_smile

45

Re: Rudaakiai

;p

46

Re: Rudaakiai

man irgi grazu rudos, nors ir pati tokias turiu,,,visai negiriu..zydros, nu ka zinau, man patinka kai tamsios,,,

47

Re: Rudaakiai

Nu tai cia daugumai patiks tokios akis kokios pas ji yra wink

48

Re: Rudaakiai

o man kaip tik rudos akys yra grazesnes

49

Re: Rudaakiai

Ovydas, 19 parašė:

Nu tai cia daugumai patiks tokios akis kokios pas ji yra wink

nevisadaa

50

Re: Rudaakiai

as neminejau visada ar nevisada smile as tik minejau daugumai wink

51

Re: Rudaakiai

Giedrė, 19 parašė:

nu as turiu nemaai pazystamu rudaakiu, mano pora geru draugiu yra rudaakes..nezinau del ko cia taip visi nusprende kad rudaakiai yra melagiai, bet as priteriu kiek pazystu net ir tos daruges yra tokios klastingos, pameluot lengvai gali, tokios suktos. Siaip ar taip koks cia grozis rudos akys, man asmeniskai negrazu..gi tamsios, kuo ruda spalva grazi, va kokios emlynos zalios tai grazu.

taip sakai nes tu ju neturi ir pavydi :DD o ma zydros nepatinka nu ir ka?

52

Re: Rudaakiai

Julija, 19 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

nerialiai labai, labai grazios akys.... o sakoma kad melagiai manau todel kad visokie cigonai zmones apgaudineja o kaip zinia cigonai visi rudaakiai:)

Vaiva, ne visi cigonai melynakiai. Musu Jonavos turguj pilna cigonu prekiauja visokiom cigaretem, skudurais, tai keleta cigonu pastebejau sviesiom akim:) O viena cigone tai isvis turi nerealias akis.Jos sviesiai sviesiai zalios ir be galo idomios, atrodo, lyg butu stiklines. Tas zvilgsnis toks keistas... Kai ji i tave pazvelgia, apima jausmas, kad permato kiaurai:D

tokie zmones vadinasi energetinei vampirai...

53

Re: Rudaakiai

Julija, 19 parašė:

Kas gi cia dabar? Kodel yra sakoma, kad rudos akys apgaulingos? Daznai ir paciai tai tenka nugirsti, nes turiu tamsiai tamsiai rudas akis. Jei jau esi rudom akim, vadinas, esi melagis? Ne velnio:D)

sake ir man daug zmoniu ir daug karu kad rudos akys apgulingos ir visokios tokios,bet nesamone,net kaskiek atrodo izeidzia taip sakidami sad neesu nukentejes ar abgautas rudaakiu,bet esu abgautas melinu ir zydru ir zaliu  akiu turetoju.. reikes dabar ieskot sau paneles tik su rudom akytem big_smile nes rudas akis tikrai suprantu i jas tik paziurejus viskas aisku... o sviesei zydros be jausmes ir negyvos .. bent jau man taip atrodo...

54

Re: Rudaakiai

nevarykit ant zydru akiu prasau...:) o siaip man rudos pacios graziausios,noreciau ir pati tokiu..pritariu,kad ta mintis del melagiu ir sukciu tik del cigonu.Be to- skonio reikalas kokios tos akys patinka...mano manymu priesingybes traukia-turi sviesias akis, traukia tamsios,turi tamsias traukia sviesios...

55

Re: Rudaakiai

Labai gražios akys...O žmonių būna įvairių.

56

Re: Rudaakiai

rudaakiai turi 3 rudas akis del to labai klastingi:D:D:D

57

Re: Rudaakiai

rudos akys grazu ir t.t, bet vaikinais rudaakiais nepasitikiu:D

58

Re: Rudaakiai

Linas, 24 parašė:

rudaakiai turi 3 rudas akis del to labai klastingi:D:D:D


:DDD jooo :DDD cia suskeliai :DDD

59

Re: Rudaakiai

Ovydas, 19 parašė:
Linas, 24 parašė:

rudaakiai turi 3 rudas akis del to labai klastingi:D:D:D


:DDD jooo :DDD cia suskeliai :DDD



Idomu, kur ta trecia aki radai..:)

60

Re: Rudaakiai

Julija, 19 parašė:
Ovydas, 19 parašė:
Linas, 24 parašė:

rudaakiai turi 3 rudas akis del to labai klastingi:D:D:D


:DDD jooo :DDD cia suskeliai :DDD



Idomu, kur ta trecia aki radai..:)

siknoi tikriausei ;D srecia akis pati rudziausia smile