61

Re: Mergina ir cigaretes

Viktorija, 24 parašė:

kas jau ruko tai ruko joks drausminimas nepades, o tik supykdys..Na jei pradejo siaip sau rukyt ko niekada nedare gal tada verta kistis kol dar nevelu tai gal ir mes rukyti,bet uzkietejusia rukale kazin ji pati savo pastangu deka turi mest

meta dar ir kokie uzkieteja rukalei big_smile as nebuvau jau labai uzkietejas bet rukiau 7m ir meciau be didesniu problemu , be to pazystu kurie mete ir po 30m rukymo be didesniu problemu , tiesiok ateina ta reiba kai viskas daugiau nenori ir meti ir nesvarbu kiek pries tai metu rukei . O tie kurie sako kat nori ir negali mesti rukyti tiesiok taip tik sako jei noretu tai ir mestu

62

Re: Mergina ir cigaretes

Arunas, 20 parašė:
Julija, 19 parašė:
Darius, 16 parašė:

buciuotis su rukance mergina taj taspat kaip laizyti pelenine


Dariau, o tu kada nors bandei laizyti pelenine?:D)

o tu julija ar buciavais su rukancia mergina?

Taip, buciavaus. Ir nors pati tada nerukiau, tikrai jokio slykstumo nepajutau:) 
Bet man idomu, kodel klausi apie mergina, o ne vaikina? Keista...

63

Re: Mergina ir cigaretes

nekenciu kurios ruko . nu gali parukyt viena antra cigarete i diena nedaugiau !!! FUI . o jie dar eina ir ruko ale nors ir manekene graziausia pasaulio moteris as i jap lyta paleisciau ....!!

64

Re: Mergina ir cigaretes

Evaldas, 21 parašė:

nekenciu kurios ruko . nu gali parukyt viena antra cigarete i diena nedaugiau !!! FUI . o jie dar eina ir ruko ale nors ir manekene graziausia pasaulio moteris as i jap lyta paleisciau ....!!

Ydomiai mastai... Nepagalvoji niekada, kad yra zmoniu, kurie noretu ir i Tave plyta paleisti? big_smile

65

Re: Mergina ir cigaretes

sigitai big_smile nu zinau yra daug:D bet ar tau grazu kai eina grazi panele ir ji ruko???????:::250:::204:::205:::206:::209

66

Re: Mergina ir cigaretes

Evaldas, 21 parašė:

sigitai big_smile nu zinau yra daug:D bet ar tau grazu kai eina grazi panele ir ji ruko???????:::250:::204:::205:::206:::209

Taigi ir sakau, kad tai nera grazu, taciau gyvenime yra kaip yra, ir nevalia mum kazka keisti, tad tenka taikytis su tuo ir paprasciausiai nekreipti i tai demesio kas nera musu reikalas... Na bent jau as taip manau...

67

Re: Mergina ir cigaretes

Na kaip ne nemusu reuikalas juk mergina busima mama kuri galibuti kad gimdys mano vaikus manau kadtai musu vyru reikalas tai sustabdyti bet kokiomis priemonemis

68

Re: Mergina ir cigaretes

ai kai pats nerukau, tai nenoreciau, kad ir mano mergina rukytu, nebent su ja tik pasicackint ir iskas, tada tai ****..

69

Re: Mergina ir cigaretes

kiek turejas merginu ne viena neruke, bet kazkaip ir nesu nusistates pries rukancias aisku ner labai jau grazu bet kai pats rukau tai nekreipiu demesio smile
O del metimo rukyt nemanau kad tai yra sunku tiesiog kai nusprendi mesti reik ismest visas cigaretes zieptuvelius draugams atiduot ir nerukyt, o nesakyt as po maziau rukysiu cia tik saves apgaudinejimas...

70

Re: Mergina ir cigaretes

Aha. Vaikinam rūkyt galima, o merginom ne. Ir kodėl gi taip. Nori - rūko. Arba mylės tokią, arba nemylės visiškai. Elementaru kaip 2x2.

71

Re: Mergina ir cigaretes

kas nori tas ruko kas nenori tegul ju bedos smile juk zinot kad kas ruko rukalai maziau kenkia nei aplinkiniams katrie neruko...

72

Re: Mergina ir cigaretes

Va butent smile o siaip tai.. kiekvieno asmeninis reikalas cia. Sakot negrazu kai mergina ruko. O man pvz negrazu kai vaikinai apzelusiom pazastim vaiksto, spjaudosi, keikiasi ir neprisiziuri. Tai ka, man dabar juos plytom apmetyt kaip cia kazkas sake??

73

Re: Mergina ir cigaretes

Karolina, 18 parašė:

Va butent smile o siaip tai.. kiekvieno asmeninis reikalas cia. Sakot negrazu kai mergina ruko. O man pvz negrazu kai vaikinai apzelusiom pazastim vaiksto, spjaudosi, keikiasi ir neprisiziuri. Tai ka, man dabar juos plytom apmetyt kaip cia kazkas sake??


cia man kaip namiokas buvo smile) nuejau ir nusiskutau barzda dabar kaip 16 metu vaikinukas pasijauciau smile) eisiu panu ieskot dabar smile

74

Re: Mergina ir cigaretes

kartasi graziai atrodo kai mergina ruko
    na kai kam tinka smile
   bet kai vaikinas neruko - tai irkitaip ziuri i rukancias smile

75

Re: Mergina ir cigaretes

o, man negrazu kai mergina ruko.

76

Re: Mergina ir cigaretes

Moteris ir cigarete tai visai nesudarinama!:)

77

Re: Mergina ir cigaretes

Mantas, 28 parašė:

Moteris ir cigarete tai visai nesudarinama!:)

Kodel?

78

Re: Mergina ir cigaretes

todel kat tragiskai atrodo big_smile

79

Re: Mergina ir cigaretes

Saulius, 24 parašė:

todel kat tragiskai atrodo big_smile


Na pritariu kogero daugelis yrapritarenciu kad mergina ircigarete nesuderuinama taigi daryk isvadas

80

Re: Mergina ir cigaretes

Karolina, 18 parašė:

Va butent smile o siaip tai.. kiekvieno asmeninis reikalas cia. Sakot negrazu kai mergina ruko. O man pvz negrazu kai vaikinai apzelusiom pazastim vaiksto, spjaudosi, keikiasi ir neprisiziuri. Tai ka, man dabar juos plytom apmetyt kaip cia kazkas sake??

maladec cia Karolina big_smile siaip tai rimtai kiekvieno reikalas, vieni geria, kiti ruko, treti narkotikus ryja, bet jeigu jiems atrodo kad jie del to sustresni ar jaucias tai darydami geriau, lai daro. Ir mano nuomone cia nesamones, kad sunku ar nesunku mest rukyt, nori meti, nenori mest - rukai toliau, o tokios kaip priklausomybes tikrai nera.