81

Re: Mergina ir cigaretes

Aciu, bendravardi big_smile Nu kaip, siaip priklausomybe atsiranda, bet turint valios, tikrai imanoma mest rukyt.

82

Re: Mergina ir cigaretes

ne nu ir temele uzvedet smile dabar suzinojau, kad tokiu kaip as ateitis - miegot prie duru ant kilimelio ir dar saugotis kad kas plytos nepaleistu big_smile nes traukiu tai kaip kaminas:::346

83

Re: Mergina ir cigaretes

Na tai daryk isvadas nes tikrai rukancios merginos isavo lovanepriimciau. tektu miegoti prie duru ant kilimelio na o kaimynasdar nepagailetu ir plytos

84

Re: Mergina ir cigaretes

mano mergina va ruko sad

85

Re: Mergina ir cigaretes

mes abu rūkom:::358:::358

86

Re: Mergina ir cigaretes

Esu pries rukancias merginas, pats nerukau, tai vat ir nemegstu buciuot vos ne auto-ismetamu duju vamzdi, fu... )

87

Re: Mergina ir cigaretes

P.S. Arba rukom abudu, arba niekas. Va taip.

88

Re: Mergina ir cigaretes

Arunas, 20 parašė:

mano mergina va ruko sad

uzjauciu... wink Manoji ruke man nezinant, slepesi... smile Nes zinojo kad bus nigerai jei suzinosiu big_smile

89

Re: Mergina ir cigaretes

as sakiau jai tipo mesk.kenki sau. ji tipo mete.bet tas metimas tesesi savaite ar 2
aj zodziu jei pati nenores is tikro niekad nemes.gali cia sakyt rekt statyt ultimatumus.del to tik pasislepus rukys bet tikrai nemes

90

Re: Mergina ir cigaretes

Arunas, 20 parašė:

as sakiau jai tipo mesk.kenki sau. ji tipo mete.bet tas metimas tesesi savaite ar 2
aj zodziu jei pati nenores is tikro niekad nemes.gali cia sakyt rekt statyt ultimatumus.del to tik pasislepus rukys bet tikrai nemes

Na matai... jei tikrai rupetu tai mestu. Bet siais laikais vargu ar kas galetu pasididziuot tikraja meile;) viska uzgozes materializmas big_smile

91

Re: Mergina ir cigaretes

nu tave irgi galetu pavadint savanaudziu siknium kad per tave cia turi mest kazka mergina

92

Re: Mergina ir cigaretes

oi tai jai tada reik pasitart su logika jei taip pasakytu. Labai idomu kas cia savo ego bando patenkinti kitu zmoniu saskaita? Ar as, kad stengiuos del zmogaus, kad ji maziau save ir mane nuodytu. Ar jinai, kad nuodija aplinkinius ir save, vien del kazkokio kaifo ar mados? smile

93

Re: Mergina ir cigaretes

nebediskutuokim.as palaikau tavo nuomone.ziauriai nepatinka kad ji ruko bet kai pagalvoju kad neverta del to pyktis ar statyt ultimatumus. perdaug jau ji man patinka wink

94

Re: Mergina ir cigaretes

na as su savaja del to irgi nesipykau wink Tik sakiau kad jei jau rukai tai rukyk kuo toliau nuo manes kad nei matyciau nej reiketu poto pelenine buciuot... smile na o susipykom veliau visiskai del kitos priezasties... smile

95

Re: Mergina ir cigaretes

As buvau nerukanti bet po psichologines traumos pradejau todel nerukantis vyras gal manes ir nesuprastu

96

Re: Mergina ir cigaretes

Slykstu paziureti bet ar jus vyrai pamastote kokia buvo priezastis kad pirma karta pana pabande rukyti? juk nei viena pirma karta nezinojo kas tai per jausmas

97

Re: Mergina ir cigaretes

Jonai as kontraceptikus vartosiu ir niekada nebusiu mama

98

Re: Mergina ir cigaretes

Man tai labai negrazu ir slykstu kai merginos ruko:\

99

Re: Mergina ir cigaretes

juk mergina irgi zmogus,tai kodel iskirt ka vaikinui galima ir merginai.va to nesuprantu?

100

Re: Mergina ir cigaretes

Jonas, 34 parašė:

Na kaip ne nemusu reuikalas juk mergina busima mama kuri galibuti kad gimdys mano vaikus manau kadtai musu vyru reikalas tai sustabdyti bet kokiomis priemonemis

Kai gimdys, tada ir mastyk apie reikalus... big_smile
Ir isviso kas cia per nesamone, vaikams kenkia kai mergina ruko, o kad vaikinai ruko, tai jokio skirtumo? Absoliuti nesamone, sveiki zmones daznai gimdo nesveikus vaikus, o geriantys ir rukantys gimdo sveikus... ir kur teisybe? big_smile