161

Re: Mergina ir cigaretes

Man nepatinka rukantys,tiek vyrai,tiek merginos.

162

Re: Mergina ir cigaretes

fui fui fui fui...kaip gali bui patraukli mergina svokscianti pridusiu balsu nuo rukalu stazo, kosciojanti ir bet kokia iskilusia problema sprendzianti suktines prisidegimu...nulis moteriskumo, nulis savigarbos.

163

Re: Mergina ir cigaretes

Labas parašė:

fui fui fui fui...kaip gali bui patraukli mergina svokscianti pridusiu balsu nuo rukalu stazo, kosciojanti ir bet kokia iskilusia problema sprendzianti suktines prisidegimu...nulis moteriskumo, nulis savigarbos.

cia sau marke keli kaip nerukanti smile moteris moteriai niekad draugem nebus visad konkurencija,,,,kas ka nori tas ta daro dar to betruko kad kazkas prades aiskint ka daryti,,,
nerukau bet man 0 demesio ar mergina ruko ar ne -jos asmeninis reikalas

164

Re: Mergina ir cigaretes

buciuotis su tokia,tai kaip su pelenine.fu

165

Re: Mergina ir cigaretes

Paulius parašė:

buciuotis su tokia,tai kaip su pelenine.fu

manau dar ne ta darysi:)su ta pelenine,,,

166

Re: Mergina ir cigaretes

pats nerukau ir panelei draugei neleisčiau, nenoriu bučiuti pelenynes

167

Re: Mergina ir cigaretes

big_smile juokinga..gal sukuriam tema "vaikinas ir cigaretes" ?
cia jau asmeniskas reikalas nori ruko nenori neruko..juk ne uz vaikino pinigus..o uz savo...jei tures valios ir pats nores zmogus mes..jei nenores - nemes...juokinga kai raso : "neleisciau savo merginai rukyt" arba "neleisciau savo vaikinui rukyt" koks tavo reikalas? vaikinas ar mergina kas tokiem zmonem? nuosavybe? kad kazka leistu ar ne..kiek paskaitau temu man susidare nuomone kas savo antra puse zmones lygina su augintiniu...va sita leisiu o sito ne ir bus kaip as pasakiau..tikrai ne big_smile vakinai supraskit panos bent jau daugelis protingu panu tvarkosi ir prisiziuri save ne del JUSU o del SAVES... todel jei nores RUKYS...DAZYSIS KAD IR ORANZINIAI..NAGUS LAKUOS..o jei nenores TO NEDARYS..Jus mielieji labai susireiksminat..vos ne grazi mergina tvarkosi del musu...:D kurgi ne....as neleidziu savo vaikinui nesiot uz mane tases ar rankinuko ir atrodyt kai gejum..nes cia jau mano reikalas duot jam palaikyt/panest ar ne..bet aiskint ar rukyt ar su draugais susitikt ar detis maike ar kostiuma tai jau tikrai neaiskinu..aisku turiu savo nuomone kas man graziau ir kaip man patinka..bet tai jo kunas ir kaip rengtis manau sprendzia pats..taip kaip ir jo plauciai ir ar rukyt ar ne sprendzia pats o ne "mamytes" leidimo praso...jei smirda ir tame problema pilna visokiu pastu purskikliu dar velniai zino ko kad kvapo nebutu...problem solved..o jei ruko uz jusu pinigus ok galit neduot bet jei uz savo..ne jusu reikalas kur juos deda...nepatinka pilna vaikinu ir merginu visam pasaulyje raskit kita..kadangi daugelis nebesituokia o tiesiog kartu gyvena todel manau lengva daiktus susirinkti ir keliauti kitur wink

168

Re: Mergina ir cigaretes

Nu ka tu neleistum Ramunai? Tiesiog tikrai juokinga. Auginu du paauglius vaikus, as motina, jiems negaliu uzdrausti, nes tada tai jau tikrai rukys. Pati meciau rukyti pries penkis su virs metu. Ir ne todel kad man kazkas uzdraude, tiesiog padejau draugei mesti rukyti, tai buvo mano asmeninis issukis. Mano vyras gyvenime neruke, tai uosle turejo kaip pedsekys, bet prigaves manes rukant taip ir nebuvo smile, ir kam tos nuvalkiotos frazes apie pelenines... Nesam pajegus kazkam kazko uzdrausti, bet uztat  esam pajegus rinktis sau zmogu pagal savo skoni ir kvapa;), ko tau ir palinkeciau!
Nors... man asmeniskai visdar grazu kai grazios savimi pasitikincios  moterys ar merginos kazkur lauko kavineje ar parkelyje ruko prabangesnes cigaretes, tada einant pro sali net suletinu zingsni, atrodo su tuo dumu ikvepi ir dalele ju elegancijos smile

Ramūnas parašė:

pats nerukau ir panelei draugei neleisčiau, nenoriu bučiuti pelenynes

169

Re: Mergina ir cigaretes

Rasa as nesakau kad neleisčiau, paprasčiausiai su rukancia nedraugauciau

170

Re: Mergina ir cigaretes

o manęs, tiesą sakant, nedomina nerūkantys, alkoholio nevartojantys ir mėsos nevalgantys žmonės
jie labai linkę visus kritikuot ir mano tik jie žinantys kaip reikia gyvent

171

Re: Mergina ir cigaretes

Ne Jūsų Reikalas parašė:

o manęs, tiesą sakant, nedomina nerūkantys, alkoholio nevartojantys ir mėsos nevalgantys žmonės
jie labai linkę visus kritikuot ir mano tik jie žinantys kaip reikia gyvent


nepritariu, buna ir normaliu zmoniu. pvz neruko, negeria, bet valgo mesa ir normaliai bendrauja.

172

Re: Mergina ir cigaretes

Labai seksualiai atrodo rukanti mergina

173

Re: Mergina ir cigaretes

tinsanis parašė:
Paulius parašė:

buciuotis su tokia,tai kaip su pelenine.fu

manau dar ne ta darysi:)su ta pelenine,,,

:::035

174

Re: Mergina ir cigaretes

rukyt ar nerukyt kiekvieno (os) reikalas , o kam nepatinka tegu neprasideda big_smile jie ir jos nezino ka praranda big_smile ir nesuzinos jai tures isankstini nusistatyma pries koki nors zalinga yproti smile

175

Re: Mergina ir cigaretes

Teisingai, Narimantai... smile