1

Tema: Kaip mesti rukyti?

speju cia tikrai atsiras vienas kitas rukanti, tai noreciau padiskutuoti aktualia tema smile
kaip atsikratyti sio bjauraus iprocio? :V ar bandete kokias priemones siulomas, gal metete rukyti vien savo valios pastangomis?
pasidalinkite savo patirtimi wink smile

2

Re: Kaip mesti rukyti?

mano dede pats mete sugalvojo viena diena patikrint save ar sugebetu tai padaryti ,ir mete ir jau 3 metai neberuko....

3

Re: Kaip mesti rukyti?

noriu parukyt:)
einu perekura daryt:) kaip skaniai parukysiu mmmm

4

Re: Kaip mesti rukyti?

Rukiau daug metu..ne 2 ir ne 5, daugiau..Paskutiniu metu norejau vis mesti bet neturejau tiek valios..Bet va pana padejo, po truputi lipo ant sazines kol visiskai liepe mesti nuo konkrecios datos..Nu ok galvoju sutixiu pabandysiu..Ir 1,5 metu oficialiai jau nerukau..Kartais tik isgeres uztraukiu, bet ramiai nes zinu kad kita diena tikrai nebus noro..:D

5

Re: Kaip mesti rukyti?

arba mesti arba ne nes tie pora dumu wirsta i kelis cizus wink)

6

Re: Kaip mesti rukyti?

As rukau nuo 13, bet dideles problemos nematau, kad numest rukyti... Poreikis aisku yra, taciau netoks stiprus kad neyveikciau... big_smile As kaip nedaugelis, isgeres dar maziau rukau arba visai neberukau...   Bet.... as nenoriu mest rukyti, man gerai, nes as rukau ;D

7

Re: Kaip mesti rukyti?

mest rukyt? a pablūdot? mūsų ir taip tuoj mažuma pasidarys smile

8

Re: Kaip mesti rukyti?

Na rukau as rukau :V  Irgi galvojau, kad velnias nemate, kiek as cia tetraukiu- pora cigareciu per diena, va... O dabar, blyn, baisu pasidare- pakelis i diena. Pastovus kosulys. Ir siaip kaip ir vaikus gimdyt dar gal kada reiks. O rukyt skanu, niamu niamu minkstas dumas........ Mesiu, viena diena tikrai mesiu... Gal big_smile

9

Re: Kaip mesti rukyti?

Meciau atrukes 7nis metus. Kaip? Ismeciau pakeli i siuksliu deze, pasiemiau apranga  ir i sporto kluba. Kai norejau rukyt - ka nors saldaus valgiau. Dar ilgai norejosi rukyt, o dabar jau dzin. Tiems kas ruko ir mano jog tai kad parukot po viena kita cigarete per diena yra niekys - klystat. Mesti net ir tokiu atveju sunku smile

10

Re: Kaip mesti rukyti?

As vis galvoju kaip pateisinti rukyma. Na, pvz. rukymas puikus socialinis veiksnys, visas naujienas as suzinau rukykloj anksciau nei tai buna paskelbta oficialiai wink

11

Re: Kaip mesti rukyti?

geriausia gerai pasvesti ir parukyti, kad kita diena butu taaaip bloooga, kad niekada net nepagalvotum apie cigarete ateityje :!

12

Re: Kaip mesti rukyti?

kaip tomas sake kad pats ne galejo mest ir as taip pat ne rukiau viena kita dien bet neislaikidavau ir uzrukidavau ir pana ruke as jau drauzdziau jinai sake kada tu mesi ir as mesiu tai va taip ir meciau big_smile o visi tie reklamojimi vaistai yra tik pinigu pakilimas tam kuris juos laidzia wink

13

Re: Kaip mesti rukyti?

tikrai mesiu pazadu wink

14

Re: Kaip mesti rukyti?

as visiem draugam esu pazadejus kai lt ives eura tada as mesiu bet matau teks anksciau ns jaw darosi gaila pinigu nes mano megiamos cigartetes jaw 5,25 tai jai i diena apie 2 pakeliai tai kazkaip gaila 10 lt vien cizom

15

Re: Kaip mesti rukyti?

rukau nemaza laiko tarpa,tai isbandyta beveik viskas.ir nikorete ir tablete.bet taip niekas ir nepadeda,esu bandes keleta kartu mesti pats be jokiu papildymu,pastebejau veiksni,kad kol  pats sau nepradedi kartot nerukyk tol viskas gaunasi gerai,tesiog dauguma ruko del kompanijos nori to ar ne,kai pajunti  kad nori rukyt ir tada terukai tai per diena surukomu cigareciu kiekis pamazeja iki 4 cig per dien.tad kai uzsiruko draugai paklausk ar as to dabar noriu?

16

Re: Kaip mesti rukyti?

Egidijau, tau niekas nepades. Tiesiog tau reikia tureti lb lb dideli nora mesti rukyti ir  ziauriai daug valios . Mano tetis ruke 34 metus, o dabar mete. Aisku, is pradziu buvo siaubingai sunku. Kai tik uzsimanydavo patraukti duma, vietoj jo i burna isidedavo kokio nors maisto, pradejo kiekviena diena sportuoti. Zinoma, ir dabar jam dar kyla noras parukyti, bet stiangiasi laikytis, nes zino, kad jei paims viena cigarete, tai tuoj griebs ir antra, ir trecia...

17

Re: Kaip mesti rukyti?

kol draugauju su mergina tol nerukau , kazkoks garbes reikalas big_smile na o siaip tai yra valia ir uzsispyrimas ... stenkis atsisakyt sio iprocio nevienas kad draugai tave paremtu wink

18

Re: Kaip mesti rukyti?

mesti rukyti ka?:D :::223 big_smile neimanoma:) jei mesiu rukyt bus bankrotas sad o gyvent noriu:) saldumynai? as po saldumynu ypac sokolado dar labiau noriu rukyt !!! vat ir faktas:) man nepadeda niekas;)) mirtis tik man PADES !!!

19

Re: Kaip mesti rukyti?

linkiu tau greito pasveikimo ;D (juokauju )

20

Re: Kaip mesti rukyti?

Evaldas, 21 parašė:

mesti rukyti ka?:D :::223 big_smile neimanoma:) jei mesiu rukyt bus bankrotas sad o gyvent noriu:) saldumynai? as po saldumynu ypac sokolado dar labiau noriu rukyt !!! vat ir faktas:) man nepadeda niekas;)) mirtis tik man PADES !!!

Kodel bankrotas? Juk kaip tik ant cizu nereikes bapkiu leisti:D