21

Re: Kaip mesti rukyti?

bankrotas nebutinai buna finansinis smile

22

Re: Kaip mesti rukyti?

Tautvydas, 20 parašė:

bankrotas nebutinai buna finansinis smile

Tai tada paaiskink man, koki bankrota Evaldas turejo omeny:)

Bliamba, parasinejau, paskaiciau apie ta rukyma ir pati dbr uzsimaniau parukyt, bet kad mano cigaretes baiges, tingiu eit pirkt...

23

Re: Kaip mesti rukyti?

kurioj jonavos vietoj gyveni?
turejo omeny dvasini bankrota

24

Re: Kaip mesti rukyti?

Evaldas, 21 parašė:

mesti rukyti ka?:D :::223 big_smile neimanoma:) jei mesiu rukyt bus bankrotas sad o gyvent noriu:) saldumynai? as po saldumynu ypac sokolado dar labiau noriu rukyt !!! vat ir faktas:) man nepadeda niekas;)) mirtis tik man PADES !!!

Va, per tokius ysitikinimus ir nemesi, kitavertus, nemanau, kad ir noro turi mest rukyti....?
Seip ir as neturiu noro mest rukyt... big_smile

25

Re: Kaip mesti rukyti?

Tautvydas, 20 parašė:

kurioj jonavos vietoj gyveni?
turejo omeny dvasini bankrota

Kaip kurioj? Tu cia gatve ar ka nori suzinoti?:)

26

Re: Kaip mesti rukyti?

gali ir gatve pasakyt , as vaikyste prie jonavos praleidau , ten mano kaimas netoli tai idomu kiek tau iki artimiausios parduotuves eit big_smile

27

Re: Kaip mesti rukyti?

Tautvydas, 20 parašė:

gali ir gatve pasakyt , as vaikyste prie jonavos praleidau , ten mano kaimas netoli tai idomu kiek tau iki artimiausios parduotuves eit big_smile

Ai, tikriausiai nezinosi tu tos gatves smile
O artimiausia parduotuve uz keliu metru, bet vistiek tingiu eit, nes dar reik apsirengt, kadangi dabar su maudymuku sedziu:D 

28

Re: Kaip mesti rukyti?

Julija, 19 parašė:
Tautvydas, 20 parašė:

gali ir gatve pasakyt , as vaikyste prie jonavos praleidau , ten mano kaimas netoli tai idomu kiek tau iki artimiausios parduotuves eit big_smile

Ai, tikriausiai nezinosi tu tos gatves smile
O artimiausia parduotuve uz keliu metru, bet vistiek tingiu eit, nes dar reik apsirengt, kadangi dabar su maudymuku sedziu:D


**** geras :DDD as tai su plafkem dabar chatinu :DDD gal nori i vonia nuvaryt paplaukiot? big_smile

29

Re: Kaip mesti rukyti?

Ovydas, 19 parašė:
Julija, 19 parašė:
Tautvydas, 20 parašė:

gali ir gatve pasakyt , as vaikyste prie jonavos praleidau , ten mano kaimas netoli tai idomu kiek tau iki artimiausios parduotuves eit big_smile

Ai, tikriausiai nezinosi tu tos gatves smile
O artimiausia parduotuve uz keliu metru, bet vistiek tingiu eit, nes dar reik apsirengt, kadangi dabar su maudymuku sedziu:D


**** geras :DDD as tai su plafkem dabar chatinu :DDD gal nori i vonia nuvaryt paplaukiot? big_smile

Ok, eik leisk vandeni i vonia, ateisiu:D) Bet siaip tai as nuoga megstu vonioj but..:D)

30

Re: Kaip mesti rukyti?

Ne, nu cia tai tikrai geras, karstis uzmusantis, net tema pamirsom... Tai gal niekas ir neberuko...?

31

Re: Kaip mesti rukyti?

Vaziuoji i kokia anglija, paziuri kad cia sigaretes kainuoja 20-30 lt per pakeli ir meti ukyt, nes pinigu realiai gaila smile

32

Re: Kaip mesti rukyti?

!as rukau , DB rukau big_smile

33

Re: Kaip mesti rukyti?

Nikita, 16 parašė:

Vaziuoji i kokia anglija, paziuri kad cia sigaretes kainuoja 20-30 lt per pakeli ir meti ukyt, nes pinigu realiai gaila smile

Ne ne, nerukai kol Anglijoj, o kai gryzti i LT ir vel trauki... big_smile

34

Re: Kaip mesti rukyti?

Tautvydas, 20 parašė:

!as rukau , DB rukau big_smile

Bent jau neerzintum:D

35

Re: Kaip mesti rukyti?

Tautvydas, 20 parašė:

!as rukau , DB rukau big_smile

fui, lyg cia butu kuo didziuotis.. ;(

36

Re: Kaip mesti rukyti?

Ugne, 22 parašė:
Tautvydas, 20 parašė:

!as rukau , DB rukau big_smile

fui, lyg cia butu kuo didziuotis.. ;(


na bent jau nesigedinu big_smile

37

Re: Kaip mesti rukyti?

jooooooooo daug ziuriu cia be manes chebra pridiskutavote :V big_smile big_smile
nuo temos uzvedimo buvau metes rukyti....... dvi dienas big_smile trecios dienos ryte pabudau visas piktas, sokau i sortu uzsimeciau maikona ir net nesiprauses nubegau i kioskeli ir nusipirkau pakeli cizu ;D ;D ;D pirmas dumas pasaka.... antras kaifas.... trecias atpalaidavo.... po ketvirto uzgrauze sazine **** :V :V :V
ir vel nepavyko mesti big_smile big_smile big_smile big_smile

38

Re: Kaip mesti rukyti?

b.l.e jau greitai bus 7 metai kaip ir rukau :V ir keturi is ju kaip bandau mesti rukyt ;D ;D ;D

39

Re: Kaip mesti rukyti?

manau kad niekas nepades isskirus jai pas iskarto nuspresi nerukiti ir nebe rukisi ,tik nesakik sau ai nuo rydienos ar panasei jie meti tai is karto

40

Re: Kaip mesti rukyti?

nera lengva mest rukyti kiek pazystu metancius tai dazniausiai ant ko nors kito persimeta pvz pradeda daug valgyti kiti ir ant saldumynu tam kad burna dfarbo turetu bent taip pasiaiskina....