1

Tema: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

wisaj daznas atwejis kai waikinas eina kartu su sawo mergina ir jis nuolat zwilgcioja i kitas paneles...kaip manote ka reiktu merginaj daryti tokiu atweju?:)

2

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

maziau matyk ir maziau kreipk demesio, na nebent jis jau tikrai nuosirdziai ir intensyviai stebeilija kiekviena labiau aki traukianti egzemplioriu.. viena karta primink jam, kad esi salia, jeigu nepades, as tavo vietoj labai rimtai susimastyciau, ar tikrai nori su tokiu buti smile

3

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

zvilgciok i vaikinus :::418

4

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

nekreipk demesio ir pati zvilgciok i grazius vaikinukus...

5

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

joa pritariu perdaug nekreikpt demesio ir zwilgsciot i kitus waikinus:)

6

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

o kas cia tokio?:) Na nejaugi pati nenuziuri graziu vaikinu?:) Ash savo vaikinui kartais ir pati parodau grazia panele smile Juk jei vaikinas ziuri gatvej i kazkokia panele,nereishkia,kad Tu jam nerupi...o gal kaip tik,jis pasiziuri i kazkokia kita panele ir pagalvoja "kaip vis del to nuostabu,kad einu su savo mergyte" wink

7

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

Ai, tegul jie spokso i tas kitas paneles, svarbu, kad ju neciupinetu:D O siaip galima suprasti vaikinus. Juk jiems smagu ziureti i dailias paneles, ypac vasara, kai jos laksto su savo miniakais ir sortukais:D  Nieko tame blogo nera. Juk ir mes, merginos, daznai pasiziurim i kokius simpatiskesnius bachuriukus. Ir ne tik i juos. I paneles taip pat pazvairuojam. Gi malonu ziureti i grazius zmones:)

8

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

Labai teisingai Julija pasake smile

9

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

zinai kaip sakant meniu galima perziuriet bet ne butinai uzsisakyt ! wink taip ir mes ziurim bet ne uzsisakom wink

10

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

Nera tokio vaikino, kuris i kitas neziuretu, net ir merginu nera tokiu :V

11

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

jeigu jam patinka tegul zvilgcioja... juk cia nieko tokio?:) svarbu kad zvilgsniai nenusitestu kur nors daugiau...:)

12

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

nieko baisaus
nieko nereik daryti

13

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

na jeigu tikraj mano vajkinas ziuretu i kitas.. as jam pasakyciu arba ejk pas jas ir galesi ziureti ... arba buni su manim ir ziuri i mane

14

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

niu kat nezvilkciotu turesi jam akis uzrist big_smile kito varijanto nera big_smile taip pat kaip ir merginm lyk nenuziurit pamaciusios grazu vaikina big_smile

15

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

ne kaip reaguoti.......imk ir pasikalbek su juo....arba pati zvilgciok i kitus

16

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

Merginai tada reikia apsimesti, kad nieko nemato ir tiek.... Ir pagaliau! Kas cia per tema? Kas cia ja sukure? Jus geriau gudruciai man atsakykit, kaip jaustis vaikinui, trumpareigiui, kai matai grazia mergina, panoramoj, o jos idemiai paziuret negali vien del to, kad mano mergina yra salia ir vien del to negaliu ten tos grazuoles pakalbint ir ja gerai "apziopsoti", tai laukiu skubiu ir konkreciu patarimu

17

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

Mantas, 24 parašė:

Merginai tada reikia apsimesti, kad nieko nemato ir tiek.... Ir pagaliau! Kas cia per tema? Kas cia ja sukure? Jus geriau gudruciai man atsakykit, kaip jaustis vaikinui, trumpareigiui, kai matai grazia mergina, panoramoj, o jos idemiai paziuret negali vien del to, kad mano mergina yra salia ir vien del to negaliu ten tos grazuoles pakalbint ir ja gerai "apziopsoti", tai laukiu skubiu ir konkreciu patarimu


na, tai pakliuvai i beda ;D , kad tavo mergina nera tokia grazi kaip tos paneles ekrane wink

18

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

Įdomu, kaip žvilgčioja. Kaip kažkas sakė, primink, jog esi šalia. Jei tas nepadės, reiktų gero pokalbio..

19

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

man asmeniskai nepatiktu, jei mano vaikinas net issiziojes stebeilytu i kita:V manau jei vaikinas gerbia savo mergina tai nors eidamas kartu su ja stengtusi taip nedaryt:)

20

Re: Kaip reguoti merginaj kurios waikinas nuolat zwigcioja i kitas merginas??

Saulius, 24 parašė:

niu kat nezvilkciotu turesi jam akis uzrist big_smile kito varijanto nera big_smile taip pat kaip ir merginm lyk nenuziurit pamaciusios grazu vaikina big_smile

tu teisus ir merginos ziuri i kitus taigi jokios cia problemos nera