1

Tema: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

Jaj atsirastu tox sansas buti su buvusju kury kazkada mylejaj arba likti su dabartinju su kurjuo draugauji trumpaj,bet tau jis lb patinka?Daugelis draugu sjulytu buti su buvusju,bet tau lb gajla butu dabartinjo,ka darytumet?

2

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

O kas bus su juo? tu ar tavo draugai ???
Pati priimk prendima...

O kodel nutruko santykiai su "mylinciu" buvusiu?

3

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

aisku su dabartiniu jeigu yra koks jausmas siltas,jei jis geresnis uz ana ......kas buvo tai buvo kam i praeiti greziotis

4

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

Buvusi pati palikau,nes neturejau jam laiko...Bent jau tada...

5

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

nu b.l b.l vaikai kaip pstumia ziauriai big_smile tai ji turbut palikai kai tau buvo 11 ir jam neturejai laiko nes lelem sukneles siuvai big_smile big_smile big_smile

6

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

aisku su dabartiniu lik. juk jis jau BUVES. jei palikai (ar tave paliko) kazkadatais, tai tas pats bus ir vel. butu jis geruolis, tai butumet dar lig siol buve kartu

7

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

Paulius, 18 parašė:

nu b.l b.l vaikai kaip pstumia ziauriai big_smile tai ji turbut palikai kai tau buvo 11 ir jam neturejai laiko nes lelem sukneles siuvai big_smile big_smile big_smile


Joa vienuolika,nesvaik gerai?As cia rimtai sneku,ir as ne vaikas...

8

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

na patarciau tau likt su dabartiniu.klausyk sirdies balso,bet vadovaukis ir protu,neziurek i viska pro rozinius akinius..;)sekmes!

9

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

kvaila klausti pasaliniu zmoniu to ka turi nusprest tiktai pati big_smile

10

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

o as pasiulyciau nei vieno nemesti

11

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

Egle, 13 parašė:
Paulius, 18 parašė:

nu b.l b.l vaikai kaip pstumia ziauriai big_smile tai ji turbut palikai kai tau buvo 11 ir jam neturejai laiko nes lelem sukneles siuvai big_smile big_smile big_smile


Joa vienuolika,nesvaik gerai?As cia rimtai sneku,ir as ne vaikas...


tu ne vaikas ?!?!?!?!?!?! wink big_smile big_smile big_smile dar pasakyk, kad moteris ;D ;D ;D ;D

12

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

O kat ju zinaj?;p

13

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

gerai moterie nebestumk ce taip ziauriai big_smile nes jau i foruma negaliu ieit nes prikolina moteris visokios ziauriai big_smile tokios kaip tu  big_smile:D oi b.l  as ne vaikas as jau moteris man juk 13    ;D;D;D

14

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

tau tik 13metu, vaikas tu dar visai, apie kokius dar buvusius ir esamus cia kalbi??? juokas tik ima man is tokiu "paneliu" ar "draugysciu"...vaikai uzaukit pirma, po to meiles reikaluose kapstykites...ziauru...

15

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

atsimenu kai man buvo tiek..iki kazku 17metu man buvo bbd ant visu draugysciu, mergu kabinimo ar meiliu ieskojimo! as pats zinojau kad tokio amziaus cia tik vaiku zaidimai, tai kuriu galu ten dar sau nervus gadintis su kokia nesusitupejusia 13-mete?? del to lankiau lenkgvaja, sunkiaja atletika, sokau breika, lauziau mopedus, durniuodavau vakarais, ir gyvenau kaip zmogus, o cia dbr...as ne vaikas big_smile ne ne...be zodziu... big_smile big_smile

16

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

no coments... smile

17

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

gal jau uztenka foruma tokiais klausymais gadinti

18

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

jeigu myleciua ta buvusi tj pasiimciau buvusi...o jeigu dabartinis tik patiktu.. tj ji palikciau..

19

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

pritariu gintarei. o be to, ka tik pati taip pasielgiau ir esu db laiminga smile na as savo buvusiji mylejau... ir myliu smile

20

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

uzteks cia ant jos stumt..as tai nzn...no comments