21

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

svarbu ne koks ugis o ilgis big_smile . juokauju vyrukas normalus turi buti ne mazesnis nei du metrai big_smile . vel juokauju . uztenka normaliam vyrui ir 180 wink

22

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

hm..kjp kazkas saket jauciasi ne jaukiai ir pan...jei yra meile ar kokie jausmai nemanau kad tai problema....;)

23

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Gabija, 16 pritariu wink

24

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Gabija, 16 parašė:

hm..kjp kazkas saket jauciasi ne jaukiai ir pan...jei yra meile ar kokie jausmai nemanau kad tai problema....;)

vel nusisnekejimas hmm . tau gal ir nieko . bet jeigu zmogui nemalonu buti pvz uz tave zemesniu tai ka jam daryti? "jei yra meile ar kokie jausmai nemanau kad tai problema...." vat ir blogai manai wink

25

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

na ir kas  kad zemi vaikinai...

26

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Vytautas, 15 parašė:
Gabija, 16 parašė:

hm..kjp kazkas saket jauciasi ne jaukiai ir pan...jei yra meile ar kokie jausmai nemanau kad tai problema....;)

vel nusisnekejimas hmm . tau gal ir nieko . bet jeigu zmogui nemalonu buti pvz uz tave zemesniu tai ka jam daryti? "jei yra meile ar kokie jausmai nemanau kad tai problema...." vat ir blogai manai wink



tau gal ir nesamone kiekvienas turi savo nuomone siaip....ir bent man ti nesvarbu aukstesnis jis ar ne jei ka nors jauciu....

27

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

isvis mergos nustokit augt ir nebus tokiu temu... va big_smile

28

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

ash tai manau , kad jajgu vaikinas grazus ir mielas ir panasiai tai ugis isviso nera lb taip jau ir svarbu:)...

29

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Dovydas, 17 parašė:

isvis mergos nustokit augt ir nebus tokiu temu... va big_smile

o vat tu mums pasakyk kodel tu taip sakai?

30

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Mano pirmas vaikinas buvo žemesnis už mane big_smile Bet kažkaip nelabai patogu, kai žemesnis... Tai dabar jau geriau man būtų aukštesnis bent kiek... Bet ir ne per aukštas, nes pati nesu aukšta big_smile

31

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

kadangi pati nesu auksta tai ir nenoreciau lb uz sawe aukstesnio waikino man patinka nuo 174-180cm daugiausiai

32

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Man tai maždaug 170 - 185 cm big_smile

33

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Aš nesu aukšta. Nebeaugu:/. Ir labai nejaukiai jaučiuosi stovėdama prie vaikino už mane aukštesnio bent 10cm. Mane tai varo į depreasiją. Brr..gerai, kad yra neaukštų. Jei vaikinai neauga, tada ir merginos neaukštėja. Nors kažkiek.

34

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

jei kam idom utai ugis nieko nereiskia kaip kazkas paminejo svarbiause bendravimas o jei panelei patiksi tai patiksi toks koks esi.tik tiek kad pacem gal truputi nejauku bet priprantama

35

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

nu nezinau vaikai mieli taip graziai ciulbate apie ugio nesvarbuma ir panasiai... bet as jumei galiu pasakyt kad susiduriau su simta kartu egzemplioriu kaip i tave mergina kaip i bachura tiesiog nekreipia vien del to kad esi zemesnis net jei ir pora centimetru big_smile nu ka as zn... nesamone wink Tai ir mane pripratino ziuret i stereotipus - jei per auksta, tai neverta megint big_smile nesidegs vistiek smile

36

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

ūgis nėra svarbu, svarbu jausmai tam žmogui, o jei komplesuoji dėl ūgio vadinasi tiesiog nieko nejauti  tam žmogui

37

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

oj kiek ce nuomoniu...:D nu bet gerai...blemba reik augt big_smile bet ne kaip sekas big_smile

38

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Marius, 15 parašė:

oj kiek ce nuomoniu...:D nu bet gerai...blemba reik augt big_smile bet ne kaip sekas big_smile

Nieko, dar uzaugsi. Bachuriukai daznai pradeda velokai augti:D Ai, jei rukai, tai geriau nerukyk, tai irgi stabdo augima. Cia rimtai:)

39

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

niu niu ir kuo as blogas nors nesu didelio ugio big_smile

40

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Saulius, 24 parašė:

niu niu ir kuo as blogas nors nesu didelio ugio big_smile

Na, bet juk tau niekas cia ir nesake, kad esi kazkuo blogas:D