1

Tema: ar blogai zemas vaikinas? :)

na ar merginos draugautu su mazesniu berniuku, ar jos visai kreipia demesi i juos? (as ne apie metus o ugi big_smile)

2

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

cia viskas priklauso nuo pacios merginos.. smile

3

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Ne ugyje esme

4

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

kaip tai ne ugije esme... juokauju big_smile

5

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

zinok tu esi pasmerktas... juokauju big_smile nezinau kas man siandien big_smile

6

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

as vel gi pasikartosiu lovoje visi lygus ;D o jei rimtai tai jei patiksi tai ir zemes ir aukstas ugis nesvarbu..

7

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

esu draugavus su zemesniu.... ir So what??? svarbu ne ugis o smugis big_smile

8

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

sunkiau mergina bus susirast.. labai noreciau isgirst nors viena komentara kad joms patinka zemesni vaikinai...

9

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

gerai, kad už mane daug mažesnių nelabai yra;)

Mantas, nepergyvenk, yra ir žemų panelių smile

10

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

ugis ne problema. big_smile esme pats bendravimas. net keli mano vaikinai buvo uz mane zemesni... ka jau cia padarysi, gi neuzdesi vaikinui aukstakulniu :=) tik va klausimas ar pats vaikinas jaukiai jauciasi prie aukstenes merginos? smile

11

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

vaikinas turi buti aukstas smile

12

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

nu jo...as tai tikrai najaukei jausciaus...:)

13

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

mh...merga ilga o bahuras zemas...nzn man tai nepatiktu.....

14

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

man kazkaip labiau prie sirdies buti zemesnei uz mano vaikina

15

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

tai jau tikray smile

16

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

na zinoma geriau,kad vaikinas butu aukstesnis...bet juk visko siais laikais pasitaiko:D

17

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

as pati labai nejaukiai jauciuosi prie zemesnio uz save, vaikstau nuleidus galva..  todel mane labiau zavi auksti. O mano senelis sako, kad tikras vyras turi buti ne mazesnis, nei 180 cm big_smile

18

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Ernesta, 18 parašė:

gerai, kad už mane daug mažesnių nelabai yra;)


bet kartai ir mazesniu bachuru uz 165 pasitaiko ;D (na... bet tai manes neliecia)

19

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Ugne, 22 parašė:

as pati labai nejaukiai jauciuosi prie zemesnio uz save, vaikstau nuleidus galva..  todel mane labiau zavi auksti. O mano senelis sako, kad tikras vyras turi buti ne mazesnis, nei 180 cm big_smile


100% sutinku su tavo seneliu big_smile Ir dar cia buvo uzuomina, kaip bachuras jauciasi budamas zemesnis.. na, bent jau mano atveju, tai kazkaip nepatogiai as jauciuosi, jei pana 175 dar kenteti galima, bet jei ji su kablais vadinamais, kuriu kulnas 10 cm... nu tai aciu ne... ir jei dar salia stovi... kazkaip kompleksas kazkoks jauciamas... (mano nuomone, su kitais nesiginciju, kiekvienas yra kitoks) Bet paziurejus i pasauli, prancuzija, juk prancuziskos poros, kaip yra issireikiama, madingos, kai vaikinas zemesni uz mergina... bet... bukim lietuviai big_smile nuo senu senoves jau yra taip, kad merginos zemesnes buna ir tai kazkaip i krauja iauge big_smile

20

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Su žemesniu nedraugaučiau turbūt. Mjo, vėl viskas susiveda į kažkokią išvaizdą.Bet tai tikriausiai vienas iš nedaugelio kriterijų.