1

Tema: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

gal ne nuo paneles paieskos reikejo man pradet.o nuo mano isvaizdos.kaip manot,iseitu man susirast panele ar ne...

2

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

tuoj sumaketuosim mes tau ja

3

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

Vaidai, kaip manai sumaketuot? smile

4

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

Vaidas, 17 parašė:

paimsiu ir klausinesiu visu mergu kas jom patinka is jo isjo isvaizdos ir bandysiu su maketuot smile


:205

5

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

Vaidas, 17 parašė:

paimsiu ir klausinesiu visu mergu kas jom patinka is jo isjo isvaizdos ir bandysiu su maketuot smile

:::205

6

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

Mantas, 18 parašė:

gal ne nuo paneles paieskos reikejo man pradet.o nuo mano isvaizdos.kaip manot,iseitu man susirast panele ar ne...


visiems iseina ir tau iseis susirasti merga wink tik nestradalink labai wink

7

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

Egidijus, 24 parašė:
Mantas, 18 parašė:

gal ne nuo paneles paieskos reikejo man pradet.o nuo mano isvaizdos.kaip manot,iseitu man susirast panele ar ne...


visiems iseina ir tau iseis susirasti merga wink tik nestradalink labai wink

abejoju ar iseis...:|

8

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

gal pabandyk pakeist stilių? smile nors nežinau kaip kitom, pasakiau tik savo nuomonę, ka, galbūt, reikėtų keist. ir dar, būk stipresnis smile nereikia nusimint.. panelė dar ne viskas. nesuprantu žmonių, jei jau neturi antros pusės, tai pasaulis atrodo niekam tikęs.. gyvenime yra daug nuostabių dalykų wink
meilė kartais ateina, kai to mažiausiai tikies smile

9

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

Ernesta, 18 parašė:

gal pabandyk pakeist stilių? smile nors nežinau kaip kitom, pasakiau tik savo nuomonę, ka, galbūt, reikėtų keist. ir dar, būk stipresnis smile nereikia nusimint.. panelė dar ne viskas. nesuprantu žmonių, jei jau neturi antros pusės, tai pasaulis atrodo niekam tikęs.. gyvenime yra daug nuostabių dalykų wink
meilė kartais ateina, kai to mažiausiai tikies smile

o ka man keist?kuom blogas tas stilius?

10

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

nu o mane kas ivertins ?

11

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

nei vieno cia neivertins...

12

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

Mantas, 18 parašė:

gal ne nuo paneles paieskos reikejo man pradet.o nuo mano isvaizdos.kaip manot,iseitu man susirast panele ar ne...


Jei čia tavo mašina,manau greit susirasi.Ir pinigine priedu pasiimk...
O jei rimčiau,puikus jaunuolis,nematau dėl ko reikia klausinėti.

13

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

ner bobu neverk big_smile patarimas kaip internetiniam draugui : vasara, karsta, visur prakaituoja, mergos issirengusios visas grozybes rodo, iseik tu i miesta, jei nenusikabinsi ko nors, tai bent tikrai turesi i ka akis paganyt big_smile

14

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

aisq gali :)bet as tai nuimciau nuo taves tuos treningiukus su juostelem ir dzinsiukus uzdeciau wink bus geriau:)

15

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

matosi, kad žmogus sportuoja 24h per parą big_smile

16

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

Liepa, 17 parašė:

aisq gali :)bet as tai nuimciau nuo taves tuos treningiukus su juostelem ir dzinsiukus uzdeciau wink bus geriau:)

na va ta pati norejau rasyt.. smile kazkaip treningai mane snelbabai pavyzdziui zavetu..

17

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

Giedrė, 19 parašė:
Liepa, 17 parašė:

aisq gali :)bet as tai nuimciau nuo taves tuos treningiukus su juostelem ir dzinsiukus uzdeciau wink bus geriau:)

na va ta pati norejau rasyt.. smile kazkaip treningai mane snelbabai pavyzdziui zavetu..

joooo,pritariu, svelniai tariant,net atbaido.....:)

18

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

treningus nesioju tik garaze ir i tusus:)

19

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

nu va manteli mes treningus matai ka sako reik dzinsiuku o raguose kaip as su treningias vaiksciok smile

20

Re: Noriu but vyru ir turet mergina. Padekit :)

Vaidas, 17 parašė:

nu va manteli mes treningus matai ka sako reik dzinsiuku o raguose kaip as su treningias vaiksciok smile

o ka siandien ne su dzinsais buvau:)