1

Tema: kompai ir ju bedos.

gal atsirastu zinovu apie kompus ir man patartu.katik neseniai nusipirkau kompa ir kazkaip netycia nustaciau interneto puslapi kad adress kur ivedi adresa nebliko.tik gogle liko ir serach web.be to mano kompe anglu kalba.prasau labai. vaikinam atsiliginsiu,

2

Re: kompai ir ju bedos.

http://forumas.ieskok.lt/index.php?id=4&lockme=0-  čia tau labiau padės ir galėsi kam nors atsilyginti.;)

3

Re: kompai ir ju bedos.

Rasa, 19 parašė:

gal atsirastu zinovu apie kompus ir man patartu.katik neseniai nusipirkau kompa ir kazkaip netycia nustaciau interneto puslapi kad adress kur ivedi adresa nebliko.tik gogle liko ir serach web.be to mano kompe anglu kalba.prasau labai. vaikinam atsiliginsiu,

O jei merginos pades, neatsilyginsi?:D Beje, kaip zadi vaikinukams atsilygint?:D)

4

Re: kompai ir ju bedos.

Rasa, 19 parašė:

gal atsirastu zinovu apie kompus ir man patartu.katik neseniai nusipirkau kompa ir kazkaip netycia nustaciau interneto puslapi kad adress kur ivedi adresa nebliko.tik gogle liko ir serach web.be to mano kompe anglu kalba.prasau labai. vaikinam atsiliginsiu,

ooo uz atligi tikrai padesiu wink

5

Re: kompai ir ju bedos.

uzdek varnele adres bar atsistok virsuje su desines peles klavisu paspausk ir ismes paiszek gal adress bar ner varneles uzdetos..

6

Re: kompai ir ju bedos.

varnele ant adreesbar yra.labai prasau tikrai atsiliginsiu.

7

Re: kompai ir ju bedos.

atsistok ant yrankiu justos ir spustelk desini peles klavisa ir uzdek varnele ant visu

8

Re: kompai ir ju bedos.

ir kaip zadi atsilyginti big_smile

9

Re: kompai ir ju bedos.

View/toolbars/ ir sudek varneles ant: Adress Bar
Dabar turetu atsirasti Adresui ivesti vieta smile))

10

Re: kompai ir ju bedos.

pazirejau ant adrees bar ira uzdeta.bet man adresui neatsirado ivesti.o gal kitur kur nors as varnelia nuemiau.ar kokia programa isjungiau.bet as ziurejau ant visu varneles yra sudetos.ka man daryt .labai prasau visu pagalbos niekam neliksiu skolinga.prizadu vaikinam tai tikrai viena ar du pasimatimus.laukiu jusu pagalbos.

11

Re: kompai ir ju bedos.

Ovydai gal tu zinai kaip reikia nusistatyti.

12

Re: kompai ir ju bedos.

mhhh smile pabandyk nuimti varnele nuo Adress bar ir vel uzdeti smile gal atsiras smile arba dar pabandyk...
ant internet explorer paspausk deisini peles migtuka ir pasirink "internet properties" ismes tokia lentele tada pasirink Advanced skilti ir pabandyk paspausti Restore Defaults smile

13

Re: kompai ir ju bedos.

aciu ovydaitai padejo man isspresti problema tau orinis bucinys nou manes ir as uz tai liksiu skolinga.aciu.aciu.

14

Re: kompai ir ju bedos.

ner uz ka wink

15

Re: kompai ir ju bedos.

pigiausias kol kas panos parsidavimas koki esu mates big_smile bet ovydai, apgavo tave, zadejo pasimatyma, o dabar teliko "skolinga" big_smile

16

Re: kompai ir ju bedos.

Aleksandras, 21 parašė:

pigiausias kol kas panos parsidavimas koki esu mates big_smile bet ovydai, apgavo tave, zadejo pasimatyma, o dabar teliko "skolinga" big_smile

O ar galima buvo kazko tiketis? ;D

17

Re: kompai ir ju bedos.

Aleksandras, 21 parašė:

pigiausias kol kas panos parsidavimas koki esu mates big_smile bet ovydai, apgavo tave, zadejo pasimatyma, o dabar teliko "skolinga" big_smile


Nieko tokio as skolinu su procentais :DDDD

18

Re: kompai ir ju bedos.

Daugiausia Bedu Buna Su Virusajs

19

Re: kompai ir ju bedos.

Simonas, 19 parašė:

Daugiausia Bedu Buna Su Virusajs


Deja, daugiausiai bedu buna su vartotojais kurie nemoka naudostis kompiuteriu. big_smile

20

Re: kompai ir ju bedos.

arba kaip vairuotojai sako: tarpine tarp sedynes ir vairo.
Tik siuo atveju tarpine tarp kedes ir kompiuterio.