1

Tema: tautybes nurodymas pase

kaip vertinate si siulyma? kiek zinau, tai butu neprivaloma, bet ar rasytumete savo tautybe jame?

2

Re: tautybes nurodymas pase

Bitė, 17 parašė:

kaip vertinate si siulyma? kiek zinau, tai butu neprivaloma, bet ar rasytumete savo tautybe jame?

O kum blogai ir kuom gerai tautybes yrasas pase?

3

Re: tautybes nurodymas pase

ta prasme, kad ten butu irasyta - Lietuvos pilietis, sakykim, rusas. Ar tai nera absurdiska skirstyti zmones pagal tautybe pavartosiu banalia fraze - siame greit besikeicianciame besiglobalizuojanciame ir kosmopolitiskame pasaulyje?
kai kurie zmones apskritai negaletu saves identifikuoti, nes, sakykim, yra maisyti?
cia aisku, yra tik siulymas, konservatoriu, berods, bet ar jis nera siek tiek keistas ir nesantis keturiasdesimtaisiais, visokiom geltonom zvaigzdem ir zenklais, leidzianciais zmones atskirti?

4

Re: tautybes nurodymas pase

Hmmm.... Turiu Lietuvio tautybe ir man tai nei silta nei salta.... Na gal yra dalyku su kuriais esu nesusidures...? :V

5

Re: tautybes nurodymas pase

turiu omeny TAUTYBE tongue ne PILIETYBE

6

Re: tautybes nurodymas pase

Atvirai pasakius nematau tam tikslo. Turi pilietybe lietuvos ir viskas - o koks skirtumas kokios tu tautybes? Mano manymu jei rasysis tautybe, prasides skirstymas kazkoks ( nes kitaip nematau kam to reikia)o tai kvepia diskriminacija... Bent jau mano tokia nuomone. Jei nesiruosi skirstyti pagal tautybes istatymo akivaizdoje, tai kam isvis toks dalykas pase?:?

7

Re: tautybes nurodymas pase

nenoreciau

8

Re: tautybes nurodymas pase

Man tai galbut neturi skirtumo..Bet siaip manau normalus dalykas irasyti kokios tautybes yra sios salies pilietis..Viskas cia ok, neprisigalvokit nesamoniu..:D O jei gedijates savo tautybes tai tokia ten ta jusu ir tautybe..

9

Re: tautybes nurodymas pase

Vaidotas, 13 parašė:

nenoreciau

Tai pries pasiimdamas pasa apgalvok kuo daugiau... big_smile

10

Re: tautybes nurodymas pase

as tai nieko pries.. tegu raso.. kiekvienas taip gali parodyti,kad didziuojasi budamas tam tikros tautybes smile

11

Re: tautybes nurodymas pase

Tomas, 26 parašė:

Man tai galbut neturi skirtumo..Bet siaip manau normalus dalykas irasyti kokios tautybes yra sios salies pilietis..Viskas cia ok, neprisigalvokit nesamoniu..:D O jei gedijates savo tautybes tai tokia ten ta jusu ir tautybe..

o kaip savo tautybe irodyti? jei esu maisyta, jusu nuomone, esu zemesnio lygio? (;

12

Re: tautybes nurodymas pase

nematau prasmes. pasas - oficialumas, o kokio velnio kazkokiam pasienio pareigunui zinot kokios tu tautybes?.. jam svarbi tik pilietybe. o bendraujant neoficialiai niekas i pasa neziuri, nori - gali pacio zmogaus paklaust jo tautybes

13

Re: tautybes nurodymas pase

Na manyciau ta tautybe ir pilietybe newra labai didelio skirtumo apskritai nesuprantu kuom tie dalykai skiriasi.:?

14

Re: tautybes nurodymas pase

bet yra + ir -

15

Re: tautybes nurodymas pase

as tai nesuprantu vieno dalyko... ar nera valstybeje labiau rupimu problemu kurias reiketu spresti..? nei ar verta i pasa rashyti pilietybe.. smile
ir ka jie ten tam seime daro...

16

Re: tautybes nurodymas pase

Benas, 23 parašė:

Na manyciau ta tautybe ir pilietybe newra labai didelio skirtumo apskritai nesuprantu kuom tie dalykai skiriasi.:?

tautybe turi viena ir ta pacia nuo gimimo iki mirties, o pilietybe gali gaut kazkiek laiko pragyvenes kitoje (ne gimtojoje) salyje. taip kad pilietybe kintantis dalykas, o tautybe ne=)

17

Re: tautybes nurodymas pase

jep. as irgi maisytas (nors skamba kaip kokiam suniuj), bet savo tevyne laikau saly kurioje gimiau, augau, mokiausi jos istorija ir myliu, todel ne nemastydamas pase irasiau lietuvio tautybe. o jei sis dalykas neprivalomas, vadinas nera kaipo tokio ir ginco, darykit kaip kam atrodo geriau ir tiek.

18

Re: tautybes nurodymas pase

Nu aiskutis aciu uz issamu atsakyma Auste.:@

19

Re: tautybes nurodymas pase

Bitė, 17 parašė:

kaip vertinate si siulyma? kiek zinau, tai butu neprivaloma, bet ar rasytumete savo tautybe jame?


o kam ta tautybe rodyti pase nesuprantu??- uztenka kad pilietybe yra irasyta......cia as sakyciau asmeniskas dalykas koks skirtumas is kokiu tautybiu jis maisytas gime ir kam cia rodyti visiems,dar po to ir padu dydi pradesim traukti...

20

Re: tautybes nurodymas pase

Bitė, 17 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Man tai galbut neturi skirtumo..Bet siaip manau normalus dalykas irasyti kokios tautybes yra sios salies pilietis..Viskas cia ok, neprisigalvokit nesamoniu..:D O jei gedijates savo tautybes tai tokia ten ta jusu ir tautybe..

o kaip savo tautybe irodyti? jei esu maisyta, jusu nuomone, esu zemesnio lygio? (;

Nesi tu to zemesnio lygio..Kaip kazkur rasiau kad misriu tautybiu ir rasiu zmones kaiptik kazkuo buna pranasesni..Taiva o kaip ten parenkama tautybe nzn ar tevo ar motinos..Pasirink kokia nori..:D