1

Tema: neautozinovai

tema sukurta tiems kurie nieko nesuvokia apie 4 ratus turincias transporto priemones wink
cia galite reikstis visi kam iskyla daug klausimu del auto ir ju eskploatacijos smile
auto zinovai manau pasistengs jums patarti, jei ******* su kvailais klausimais wink big_smile

Moderatorius: bukite geri, nesikeikim forume, cia ne siukslynas!

2

Re: neautozinovai

kadangi neskaitau saves dideliu auto zinovu, tai pirmas ir uzduosiu klausima wink
pries menesi pasikeiciau priekinius stabdziu diskus bei kaladeles.iskilo klausimas, kiek laiko turi praeiti, kad kaladeles prisitrintu su diskais? :V wink uzpi***o tas pastovus cypciojimas stabdant tongue

3

Re: neautozinovai

Cia ziurint kokia masina..Kiek teko opeliui Omegai dalyvaut panasiame pakeitime, tai ispradziu suportas nelabai vaiksciojo ant tu dvieju styriu kur uzsimauna..delto gavosi kad isorine kaladele beveik pastoviai prispausta o vidine laisva..irgi panasius garsus leido.Bet vel viska nuemem atitraukus suporta sutepem wd40 poto grafitiniu tepalu kad laisvai vaiksciotu..Poto lyg ir susitvarke..O jei pastave nera tos problemos, tai garsai turetu dingti tikrai greitai, po keliu dienu po intesyviu stabdymu..

4

Re: neautozinovai

siaip cypti gali ir del to kad pazeistas stabdziu diskas, pvz pavazinejus be kaladeliu kuri laika

5

Re: neautozinovai

pas mane ford capri pirkau diskus ir kaladeles , tai cypsojo apie 2 men ...

6

Re: neautozinovai

ne prisitrynime esme, o mazgu kokybeje ir ju suderinamume

7

Re: neautozinovai

viskas priklauso nuo kaladeliu wink gali ir 2 ir 3 men cypti wink

8

Re: neautozinovai

Vilius, 20 parašė:

ne prisitrynime esme, o mazgu kokybeje ir ju suderinamume


kaladelese irgi esmes yra wink

9

Re: neautozinovai

cypia nes kaladelese yra daug metalu. pas mane nuo rudens cypia. ir nepanasu kad nustos cypti kol nepakeisiu kaladeliu. o jos dar kaip naujos. zodziu arba kenti arba meti tas kalades. Cypimoi bent jau pas mane nera kai diskai visiskai salti (pirmas atabdymas) arba kai jie jau netoli perkaitimo ribos.

10

Re: neautozinovai

Man tai odometras sia savaite nustojo veikt. Na prakeikimas sad

11

Re: neautozinovai

pas mane ant laisvu nedyrba...:[

12

Re: neautozinovai

Mantas, 18 parašė:

pas mane ant laisvu nedyrba...:[

Nedirba ant laisvu? zinau kas yra.

13

Re: neautozinovai

nu sakyk,karbas buvo 2 kartus isvalytas.ir perinktas

14

Re: neautozinovai

Sugedus.

15

Re: neautozinovai

ane,aik tu.o ba,nezinojau zinok... :=) kad sugede tai as ir pats zinau

16

Re: neautozinovai

Mantas, 18 parašė:

ane,aik tu.o ba,nezinojau zinok... :=) kad sugede tai as ir pats zinau

Juokauju, neysizeisk big_smile

17

Re: neautozinovai

Sigitas 23 speju nifiga nekerta apie auto..:D Nes taip "protingai" juokauja tik tie kurie neturi ka rimto pasakyt..Neysizeisk..:D

18

Re: neautozinovai

Tomas, 26 parašė:

Sigitas 23 speju nifiga nekerta apie auto..:D Nes taip "protingai" juokauja tik tie kurie neturi ka rimto pasakyt..Neysizeisk..:D

Butent, kad nieko neraukiu apie automobilius, todel ir lendu i tokias temas kaip "neautozinovai" big_smile

19

Re: neautozinovai

Mantas, 18 parašė:

pas mane ant laisvu nedyrba...:[

smile))))) cia tai gerai tu smile

20

Re: neautozinovai

Gintaras, 23 parašė:
Mantas, 18 parašė:

pas mane ant laisvu nedyrba...:[

smile))))) cia tai gerai tu smile

o kas cia juokingo?