41

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Na jei dėl tokio šūdniekio sugalvos tave palikti, tai ir tegul eina velniop, pačiai nuo to geriau bus (tik ne iš karto aišku).

42

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

aishq ne is karto del tokiu dalyku paliekama. beje gali but kad imanoma issiaiskinti problema ir netgi suprasti problemos rimtuma (jei tai nerimta buwo). o va as mastau ar man verta palikti nes tokio pozymio kad gailisi nera bet kad supranta tai kaip kvailiojima o ne kazka rimto tai akivaizdu. ir kad rupinasi ir myli irgi panasu labai big_smile

43

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

viskas priklauso nuo pasitikejimo tarp 2-ju zmoniu, taciau jei jo nera gali buti net labai sudetinga... nes skylo kazkas labai trapaus irsviesaus tarp ju...

44

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

taip  tik zinoma jei neugebi nuslepti isdavystes smile smile  tuomet taip dinksta pasitikejimas zmogum prasideda begalinis pavydas o kaip zinome visa tai santykiu prie gero nepriveda smile bet as taip manau

45

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Tai jis perskaite tik gauta? Ar ir ta kuria tu atsakei?Jai atsakei nesutinki,tai jis turetu nepykti.

46

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Tikrai nesamone , jei su zmogum buvai atvira , turi ji itikinti , juk ne tu savo "ex" parashei, o jis tau , jis turi tavimi patiket, be pasitikejimo santykiams GALAS sad mergyt, dievas dave liezuvi ir prota ne **** malt, tad jei rupi zmogutis ,tau jo reikia , nenuleisk ranku ir kaip reikiant pakovok uz Judvieju jausmus ir isitikinimus...  sekmes tau! :::817

47

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

kai as isiskyriau su paskutiniu vaikinu taj jis poto dar norejo likti draugais, o veliau mane kad dar kazkas gali is musu iseti. kadangi jis zaide manimi as nesutikau net likti draugais taj tas liko tipo isizeides...

48

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

kai as isiskyriau su paskutiniu vaikinu taj jis poto dar norejo likti draugais, o veliau mane kad dar kazkas gali is musu iseti. kadangi jis zaide manimi as nesutikau net likti draugais taj tas liko tipo isizeides...

49

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

nea  jai  tu  juos  neisgriausi  is  pawydo@@@@

50

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

zinoma jau nuo minties kad kazkas liete mano motery kraujas uzverda tiesiog praeina net noras myletis taip jau buvo ir palikau iskart .taip pat kai myli viena moteri kita man svetima ji manes nepazysta nesugeba numatyti ne mano veiksmu ne munciu hmm tik tuscias laiko gaisimas ieskotis kitos kai jau turi:)ta viena vienintele

51

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

absurdiska situacija tiksliau labai primytivi: 1. kodel skaitomos tavo zinutes? (tai jau reiskia nepasitikejima) 2. kam kelti drama? (visuomet galima issiskirti kaip civilizuotiems zmonems) 3. su tokiu vyru tau nereiktu buti, nes toks bendravimas keistokas mazumele bet jau is vieno puses..
p.s. vieno kalto nebuna.