1

Tema: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

na nesenai man parase buves vaikinas ir pakviete i pasimatyma, o as netycia neistryniau tos zinutes ir ja perskaite mano vaikinas. dabar jis mano kad jam buvau neistikima, kaip manot ar uno to gali siugriuti jo pasitikejimas ir meile?

2

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Gali, taciau tai priklauso ir nuo Taves... big_smile

3

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Gali, bent jau as jo atveju ziauriai piktas buciau..Ir kaip minejo priklausytu tik nuo panos kaip ji sugebetu mane vel itikinti..sunku jai butu..:D

4

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

hm tada man jau nera vilciu jo itikint..

5

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Kristina, 18 parašė:

hm tada man jau nera vilciu jo itikint..

Nusiteikimas.... Manau reikia siektiek tinkamu pastangu... Na, bent jau pas mane, pasitikejimo liktu nedaug... big_smile

6

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Yra tu vilciu tikrai..Tiesiog turi siox tox laikas praeiti..jeigu jums cia dar tik pradzia tai neturetu lengviau issispresti..galbut..isvis as tai vietoj taves pasakyciau.."Ok nenori netikek..galim nesimatyti bet lauxiu taves tiek kiek reikes kol tu atleisi.." nu..kazkas panasaus..:D

7

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

nu va tai man sansu jau nebera, jis labai pavydus reiskias jau viskas baigta..:|

8

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Kristina, 18 parašė:

nu va tai man sansu jau nebera, jis labai pavydus reiskias jau viskas baigta..:|

Labai pavydus?! Tai kaiptik sansu turi, duok laiko siektiek...
Tiesa sakant, nuomone galima reiksti apie save, juk niekas nepazysta nei Taves nei Tavo vaikino, tad kazka konkreciai pasakyti nera taip jau paprasta, nes mes, zmones, visi skirtingi...

9

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

na suprantu bet kad mums nieko nebeiseina, ant manes yra labai supykes..

10

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Praeis kazkox laikas atsileis..:D Cia priklauso dar nuo tavo charakterio, budo ir t.t..jei zinociau kad tu tokia sudmale su milijonu visokiu pazystamu, aisku neatleisciau (nuo tokios isvis pabegciau)..Bet jei zinociau kad esi normali, zinanti ko nori..nedaranti ir nekreipianti demesio i betka, tada po kurio laiko atleisciau..O jei jis neatleidzia siaip irgi si beita reiskia, kad tu jam gal nelabai reikalinga.:D Cia aisku tik mano pamastymai asmeniski..Jis gal kitox..

11

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Kristina, 18 parašė:

na suprantu bet kad mums nieko nebeiseina, ant manes yra labai supykes..

Kantrybe Kristina... Kantrybes... Jei "ant karstu" lysi jam i akis, gali but tik blogiau...

12

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

nezinau jau tikreusiai nebera prasmes kazko siekti jei jis to nebenori..

13

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Kristina, 18 parašė:

nezinau jau tikreusiai nebera prasmes kazko siekti jei jis to nebenori..

Sakau palauk kokia savaite..ir tada darkarta pabandyk..

14

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

na teks bandyti...

15

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

aisq galima ir psihologiskai viska pastatyti i vieta... ir dar padaryti taip kad tu liktum nieko deta smile
Reiktu savo buvusi vaikina aisku pastatyti tikrai i nemalonia situacija... bet viskas imanoma tongue
o tavo vaikinas dar taves atsiprasytu big_smile

16

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

leisk jam taves pasiilgta gali ir pas parbegt niu cia vien ias teoriju:D

17

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Kristina, 18 parašė:

na suprantu bet kad mums nieko nebeiseina, ant manes yra labai supykes..

Jei pavydas gali taip greit isardyt draugyste, tai tai ne meile...

18

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Kristina, 18 parašė:

na nesenai man parase buves vaikinas ir pakviete i pasimatyma, o as netycia neistryniau tos zinutes ir ja perskaite mano vaikinas. dabar jis mano kad jam buvau neistikima, kaip manot ar uno to gali siugriuti jo pasitikejimas ir meile?

manau kad tarp jusu nieko gero arba kitaip pasakysiu stipraus,kalbant apie jausmus... o jei tokia nesamone taip paveike,vadinasi to pasitikejimo ir nebuvo..

19

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

man atrodo, kad jei labai labai laaaaabai myli, tai gali ir išdavystę atleisti(kad tik tai įpročiu netaptų).tavo, Kristina, atveju, tai visai nesuprantu, ko čia jam pykti.kvietė tai kvietė...nu ir kas.o tavo berniukui iškart kudlotos mintys.tai kur tas pasitikėjimas?ar beverta lipdyti, ko, man atrodo, ir taip nebuvo?

20

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Kristina, 18 parašė:

nezinau jau tikreusiai nebera prasmes kazko siekti jei jis to nebenori..

o tu sivis kieknors pastangu dedi kvaile tu. as kaip paskaitinejau foruma susidare nuomone kad paklausei tai dar pyksti,jis atsake jo ir nusprendei kad viskas baigta ;]